اجاره روزانه خودروهای لوکس در تهران چقدر است؟


اجاره روزانه خودروهای لوکس در تهران امروزه به یک تجارت رایج و سودآور تبدیل شده است. مشتریان خودروهای اجاره ای لوکس همیشه مردمی هستند در نمای اول اجرا کنید آنها بر این باورند. بسیاری از شرکت‌های جوان و کسب‌وکارهای بزرگ، برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان و شرکای خود، آماده پرداخت هزینه مجوز خودروهای گران قیمت و لوکس هستند.

به عنوان یک شرکت اجاره خودرو در شهر، متقاضیان خودروهای لوکس اغلب شرکت ها و موسسات خصوصی همراه با برنامه هایی مانند ماشین گران قیمت راحت و سرگرم کننده، برای حفظ کلاس کاری خود و تحت تاثیر قرار دادن میهمانان از مهمانان خود (به خصوص مهمانان خارجی) پذیرایی می کنند. اگرچه این راه حل گران است، اما به وضوح مؤثر و مفید است. در واقع میزان هزینه ای که برای کمک هزینه خودرو صرف می شود در مقایسه با درآمد حاصل از قراردادهای آتی به راحتی در نظر گرفته می شود.

اجاره روزانه خودروهای لوکس در تهران اغلب امکان پذیر نیست، زیرا خودرو است3 تا 6 روز طول می کشد است شرایط و هزینه کرایه خودروهای گران قیمت تقریباً مشابه یکدیگر است و همچنین اجاره روزانه، سپرده، چک یا سفته و همچنین محدودیت رومینگ و نرخ ساعتی اضافه خواهد شد.

با این حال بد نیست قیمت اجاره برخی خودروهای لوکس در تهران را هم ببینید. مثلاً اجاره بهای متقاضی بنز GLA باید روزی 15 میلیون تومان هزینه این ماشین را پرداخت کنید. اجاره اتومبیل مازراتی گرن توریسمو روزانه 14 میلیون تومان انجام دادن. ماشین های دیگر مانند BMW i8 و Maserati Gran Cabrio به ترتیب 10 و 13 میلیون تومان آنها را برای یک شب اجاره کردند. اجاره روزانه محبوب ترین خودرو در بین جوانان، یعنی بنز S 500 نیز بین 7 تا 9 میلیون تومان موجود است انجام دادن.

ناگفته نماند که پس از انعقاد قرارداد مبلغی بین 1 تا 2 میلیون تومان از مشتری برای جریمه احتمالی موافقت کرد. این پول حدود دو ماه نزد عکاس می ماند و بعد می آید عدم ثبت جرمبه مشتری بازگشت خواهد بود