برندگان مسابقه عکاسی نجومی دیوید مالین 2022 اعلام شدند. نور عکاسان مبتدی


مقاله عکاسی نجومیدیوید مالین» یکی از رویدادهای عکاسی است که در آن دسته بندی های مختلف وجود دارد و عکاسان از نقاط مختلف می توانند در آن شرکت کنند. اکنون تصاویر انتخاب شده اند 8 ایده عکاسی در این جشنواره مشخص شده است که برگزارکننده این جشنواره «دیوید مالین» نیز از آنها خوشحال است.

دیوید مالین، عکاس و ستاره شناس شهرت هم هست یک کهکشان نام او افتخار اوست و کسی نیست که علم را دوست داشته باشد ولی او را نشناسد. او بیشتر به خاطر عکاسی خلاقانه از اجرام کیهانی شهرت دارد. دیوید مالین حدود 20 سالجشنواره عکاسی خود را برگزار می کند و هر ساله به شرکت کنندگان بسیاری فرصت رقابت و گرفتن عکس های خلاقانه از ستاره ها را می دهد.

جشنواره عکاسی دیوید مالین در 8 دسته مختلف برگزار می شود که از دسته های اصلی این جشنواره می توان به عکاسی موبایل، منظومه شمسی و جوانان اشاره کرد. مالین در طول فرآیند بررسی تصویر، پس از بررسی انتخاب کمیته داوران، تصاویر برتر را انتخاب کنید. ظاهراً مالین از تصاویر ارسال شده توسط شرکت کنندگان امسال خوشحال شد. او گفت:

«امسال شگفت‌انگیزترین مجموعه عکس‌های تاریخ این جشنواره را دیدم. “بیشترین فناوری که من دارم، دسته ای از مواد شیمیایی و بشقاب ها در یک اتاق تاریک است.”

دیوید مالین

همچنین داوران جشنواره درباره برنده بخش عکاسی موبایلی صحبت کرده اند. تصویر بعدی توسطلوسی یونشی» ضبط شده با تلفن همراه، اگرچه با وضوح بالا نیست، اما مناظر و جزئیات شگفت انگیزی را به تصویر می کشد.

برای عکاسان برنده این مسابقه، یک ارزش برابر 10 هزار تومان در زیر می توانید بهترین تصاویر این جشنواره را مشاهده کنید:

به نظر شما کدام عکس جذاب تر است؟