بهترین مکان برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام; معرفی بهترین ابزارهای آنلاین


اینستاگرام به کاربران اجازه نمی دهد مستقیماً تصاویر و ویدیوهای آپلود شده در شبکه اجتماعی را ذخیره کنند. اما علاقه مندان می توانند با استفاده از ابزارهای آنلاین به راحتی این کار را انجام دهند. در این مقاله نشان خواهیم داد بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام بیا بریم و موادشون رو رایگان تهیه کنیم.

بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام

در زیر وب سایت هایی که در زمینه دانلود از اینستاگرام خدمات ارائه می دهند را معرفی می کنیم. اگر می خواهید در مورد نحوه کار با آنها بیشتر بدانید یا از گزینه های دیگری مانند برنامه های خاص و ربات های تلگرام برای دانلود از اینستاگرام استفاده کنید، می توانید به مطالب زیر نیز مراجعه کنید.


1. وب سایت igram.io

igram.io این یکی از بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام است که با کمک آن می توانید انواع محتوا مانند عکس، فیلم، چرخ دستی و IGTV را ذخیره کنید. همچنین این سایت از پست های آلبوم پشتیبانی می کند و می توانید آنها را به صورت گروهی دانلود کنید.

مقالات پشتیبانی هزینه
پست، IGTV و Rails رایگان

2. وب سایت Savefrom.net

Savefrom.net یکی از محبوب ترین وب سایت ها برای دانلود ویدیوهای آنلاین است که شامل بخش اختصاصی برای دانلود محتوا از اینستاگرام می باشد. همچنین این سایت از شبکه های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک، توییتر، یوتیوب، ردیت و تیک توک پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید ویدیوهای مورد علاقه خود را به صورت آفلاین ذخیره کنید. وجدان افزونه کرومیوم همچنین برای علاقه مندان در دسترس است که می تواند دسترسی به مواد را سریعتر و آسان تر کند.

مقالات پشتیبانی هزینه
ویدئو و IGTV رایگان

3. وب سایت Snapinsta.app

یکی از بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام Snapinsta.app که می تواند تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام را از صفحات عمومی جمع آوری کند. یکی از مهم ترین مزیت ها نسبت به رقبای شما پشتیبانی از استوری ها است و تنها با وارد کردن آدرس پست مورد نظر می توانید لینک دانلود را دریافت کنید. همچنین دارای یک برنامه اختصاصی برای دستگاه های اندرویدی است.

مقالات پشتیبانی هزینه
پست ها، ریل ها، داستان ها و IGTV رایگان – همراه با یک برنامه اندروید
تامین کننده:
اپلیکیشن تیم اسنپ تیک
میزان:
رایگان – شامل تبلیغات و پرداخت های درون برنامه ای است
بسته بندی:
ابزارهای مفید
سیستم عامل:
اندروید
جلد:
7 مگابایت
زبان:
انگلیسی

4. وب سایت Instagram.com

سایت اینترنتی sssinstagram.com همچنین خدمات دانلود رایگان محتوا مانند Stories، Rails و IGTV را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همچنین یک گزینه ویژه برای دانلود هایلایت وجود دارد. پشتیبانی برای بسیاری از زمان های مختلف نیز هست فارسی و تبلیغات کمتر در مقایسه با عناوین دیگر از جمله ویژگی های اصلی این سرویس است.

مقالات پشتیبانی هزینه
پست ها، قطارها، داستان ها، نکات برجسته و IGTV رایگان

5. وب سایت Save-insta.com

Save-insta.com همیشه یکی از بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام است و تمامی امکانات آن به صورت رایگان ارائه می شود. این وب سایت علاوه بر دریافت ویدیوها، استوری ها و IGTV برای مشاهده عکس بزرگ از پروفایل ها و استوری ها به صورت ناشناس نیز قابل استفاده است. همچنین امکان تغییر زبان محلی سایت نیز وجود دارد فارسی هنوز آنجاست

مقالات پشتیبانی هزینه
پست ها، حلقه ها، داستان ها، IGTV و عکس نمایه رایگان

6. وب سایت Toolzu.com

یکی از سرویس هایی که به کاربران اینستاگرام ارائه می شود، وب سایت است Toolzu.com در زمینه بهبود عملکرد و نظارت بر وضعیت صفحات فعالیت می کند. این سایت دارای بخش جداگانه ای برای جمع آوری مطالب از اینستاگرام است که شامل ذخیره پست ها، تصاویر پروفایل، استوری ها، IGTV و … می باشد. البته برخی از ویژگی های پیشرفته آن تنها با پرداخت هزینه در اختیار کاربران قرار می گیرد، اما بیشتر خدمات اولیه و استاندارد رایگان است.

سایر ویژگی های وب سایت Toolzu.com عبارتند از: ایجاد خودکار هشتگ او به ناشناس بودن برای اینستاگرام و ابزاری برای مشاهده استوری ها اشاره می کند. برخی از فایل‌ها و ابزارهای ویرایش عکس با امکان دانلود از شبکه‌های اجتماعی دیگر مانند فیس‌بوک، توییتر، ردیت و تیک توک گنجانده شده است.

مقالات پشتیبانی هزینه
پست، استوری، IGTV و عکس پروفایل رایگان – همراه با پرداخت برای ویژگی های پیشرفته

7. وب سایت Reelit.io

همانطور که از نام وب سایت ها Reelit.io بدیهی است که مخزن Rails Instagram را هدف قرار می دهد. اما به دلیل امکاناتی که برای دانلود سایر محتوای این شبکه اجتماعی در نظر گرفته شده است، جزو بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام است. رابط کاربری این ابزار آنلاین بسیار ساده است و پس از انتخاب تب مورد نظر با عکس، ریل، فیلم، پست و استوری می توانید وارد لینک شده و آن را به صورت آفلاین ذخیره کنید.

اگر علاقه مند به استفاده راحت تر از وب سایت Reelit.io هستید، می توانید به اپلیکیشن موبایل آن نیز مراجعه کنید که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های مبتنی بر اندروید است.

مقالات پشتیبانی هزینه
عکس، فیلم، دوچرخه، پست و داستان رایگان – همراه با یک برنامه اندروید
تامین کننده:
Reelit – Reels Downloader
میزان:
رایگان
بسته بندی:
ابزارهای مفید
سیستم عامل:
اندروید
جلد:
20 مگابایت
زبان:
انگلیسی

8. وب سایت Storysaver.net

Storysaver.net این یکی از بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام است که در جمع آوری استوری ها و نکات برجسته از صفحات اینستاگرام تخصص دارد. البته قسمت جداگانه ای برای دانلود فیلم ها وجود دارد. برای دریافت استوری می توانید با استفاده از آن شناسه صفحه مورد نظر خود را وارد کرده و سپس استوری های جداگانه داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر به مقاله “چگونه استوری اینستاگرام را دانلود کنیم؟” برو

مقالات پشتیبانی هزینه
داستان، هایلایت و ویدئو رایگان

وب سایت های زیادی برای دانلود از اینستاگرام وجود دارد که اکثر آنها خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهند. اگر شما نیز از چنین ابزارهای آنلاین استفاده می کنید، خوشحال می شویم اگر تجربه خود را با ما و خوانندگان دیجیاتو به اشتراک بگذارید.


سوالات متداول در مورد بهترین مکان ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام

بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام کدامند؟

وب سایت های Savefrom.net و Igram.io از محبوب ترین ابزارهای آنلاین برای دانلود محتوا از اینستاگرام هستند.

بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام با پشتیبانی زبان فارسی کدامند؟

وب سایت های Save-insta.com و sssinstagram.com از برترین ابزارهای آنلاین برای دانلود ویدیو از اینستاگرام هستند که از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کنند.

بهترین وب سایت ها برای دانلود استوری و ریل از اینستاگرام کدامند؟

وب‌سایت‌های Reelit.io و Storysaver.net به ترتیب بر جمع‌آوری حلقه‌ها و استوری‌ها از اینستاگرام تمرکز دارند. اگرچه می توانید سایر مطالب اینستاگرام را با کمک آنها دانلود کنید.