در آستانه عرضه، ایرپادهای جدید سامسونگ با انتشار غیر رسمی مشخصات مواجه شدند.


سامسونگ در حال آماده شدن برای ارائه ابزارهای جدید خود در طول رویدادGalaxy Unpacked» در تاریخ است 10 مرداد (پنجشنبه 19 مرداد) پیش خواهد آمد. در طول این رویداد ایرپادها انتظار می رود گلکسی باد 2 پرو نمایش داده شود و اکنون اصلاحات و مشخصات آن آشکار شده است.

با وجود اینکه تنها 4 روز تا رویداد مذکور باقی مانده است، اما سایت آلمانی آینده مشخصات و تغییرات دقیق Samsung Galaxy Bud 2 Pro را در رنگ های مختلف منتشر کرده است.

این محصول در نگاه اول شباهت زیادی به نسخه قبلی دارد که سال گذشته عرضه شد. بر اساس بررسی های انجام شده، ظاهرا گزینه رنگ خاکستری به طیف رنگ های این محصول اضافه شده و با نام امکان پذیر است. زنیت گری ما ساخته شده ایم

اطلاعات احتمالی در مورد ایرپادهای جدید سامسونگ

گزارش Winfuture همچنین بیان می‌کند که ایرپادهای جدید سامسونگ دارای درایور هستند 10 میلی متر خواهد بود. همچنین گفته می شود که هر یک از هدفون ها دارای میکروفون های متعدد هستند تا عملکرد بهتری از نظر دریافت صدا و کاهش نویز ارائه دهند.

علاوه بر موارد ذکر شده، انتظار می رود ایرپادهای جدید سامسونگ دارای ویژگی های دیگری مانند هوش فعال لغو شدن سر و صدا و محیط زیست 360 درجه همچنین باید در برنامه هایی که از این ویژگی پشتیبانی می کنند موجود باشد. جدا از این موارد، امکان جمع آوری صدا نیز وجود دارد HD همچنین برای تماس های واضح تر توجه داشته باشید.

این هدفون جدید سامسونگ دارای بخش اتصال نیز می باشد بلوتوث 5.3 از استاندارد در زمینه حفاظت از آب بهره مند خواهد شد IPX7 که در؛ یعنی در عمق یک متر تا زمان 30 دقیقه عمر باتری این محصول نیز دوام می آورد 8 ساعت اعلام می شود که این مبلغ به همراه پرونده شارژ می باشد 29 ساعت خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است که سامسونگ گلکسی باد 2 پرو دارای کابل نیز می باشد USB Type-C شارژ می شود و همچنین می تواند شارژ شود بی سیم سخت

در خاتمه باید گفت با استناد به گزارش مذکور، این محصول روز 26 آگوست (جمعه 4 سپتامبر) برای خرید و قیمت گذاری در اروپا در دسترس خواهد بود قیمت 229 یورو (233 دلار) و در رنگ های خاکستری، بنفش و سفید عرضه خواهد شد.