سامسونگ ممکن است روی یک لپ تاپ تاشو با دو نمایشگر کار کند


ظاهرا سامسونگ روی لپ تاپ جدید هم کار میکنه نمایش دو انجام دادن. اخیرا پتنت جدیدی از این شرکت دیده شده است که طراحی دستگاهی مشابه ZenBook Fold ایسوس را نشان می دهد.

بر اساس گزارش های مبتنی بر این پتنت، غول فناوری مستقر در کره جنوبی ممکن است روی یک لپ تاپ دو صفحه نمایش کار کند. در پتنت ثبت شده توسط سامسونگ برای این دستگاه، شباهت های زیادی با لپ تاپ دارد Asus ZenBook Fold ذکر شده.

ویژگی های لپ تاپ تاشو سامسونگ

پتنت سامسونگ

برای کسانی که نمی دانند لپ تاپ ZenBook Fold ایسوس از صفحه نمایش 17.3 اینچی استفاده می کند که نکته شگفت انگیز آن قابلیت تا شدن است. با این حال، کاربران می توانند با خواندن صفحه نمایش دستگاه یا استفاده از صفحه کلید بی سیم از آن به عنوان مانیتور پنل یا به عنوان لپ تاپ یا حتی تبلت استفاده کنند.

می توان انتظار داشت که سامسونگ خدمات مشابهی را برای دستگاه های خود به کاربران ارائه دهد که همچنان به عنوان پتنت ثبت شده اند. البته یک تفاوت عمده بین ZenBook Fold و این دستگاه وجود دارد. به نظر می رسد این غول کره ای تصمیم گرفته است تا از صفحه کلید فیزیکی در نیمه نمایشگر دستگاه استفاده کند. با این حال، در حالی که نمایشگر دستگاه کاملاً تاشو است، نمایش تمام صفحه را در اختیار کاربران قرار نمی دهد. با این حال، نیمه باقی مانده از رایانه همچنان می تواند به عنوان نمایش بعدی پخش شود.

علاوه بر این، فضای کوچکی در کنار کیبورد این لپ تاپ تاشو وجود دارد که می توان از آن به عنوان تاچ پد استفاده کرد.

در حال حاضر نه جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه در پتنت سامسونگ وجود دارد و نه مشخصاتی. بنابراین باید منتظر اخبار بیشتری در این باره باشیم.