نیسان با فناوری پیشرفته با ویروس ها مبارزه می کند


نیسان با تکنولوژی جدید جنگ ویروس ها برو این شرکت ژاپنی اعلام کرده است که با همکاری دپارتمان علوم دارویی دانشگاه توهوکو فناوری جدیدی را برای مبارزه با عفونت های ویروسی توسعه خواهد داد. در این همکاری دوجانبه، تخصص نیسان در تولید فناوری های خودرویی با تخصص محققان در زمینه توسعه و ارزیابی دارو و همچنین سایر علوم مرتبط ترکیب شده است.

در فناوری نوآورانه نیسان و محققان دانشکده علوم دارویی توهوکو، به کاتالیزورهای آلی اکسیداسیون رادیکال نیتروکسیل این کاتالیزورها به عنوان افزودنی در مواد پلیمری در رنگ خودرو و همچنین فیبر و مواد پلیمری آلی مورد استفاده در داخل و بدنه خودروها استفاده می شود.

در خودروهای نیسان، مبدل های کاتالیزوری از نشتی سطح و تغییر شکل در دراز مدت جلوگیری می کنند. این شرکت در حال بررسی کاتالیزورهای نوآورانه برای بهره برداری بیشتر است به سلامت جامعه کمک می کند برو

نیسان و مبارزه با ویروس با فعال کردن گیرنده پروتئین

در مورد پروتئین ها، کاتالیزورهای رادیکال، ترکیبات آلی را با جدا کردن آنها فعال می کنند. به عبارت دقیق‌تر، مهارکننده‌ها با فعال کردن یک گیرنده پروتئینی از اتصال ویروس به سلول انسانی جلوگیری می‌کنند.

تحقیقات نشان می دهد که فناوری نوآورانه نیسان و دانشگاه توهوکو دخیل است ویروس کرونا امیرون تاثیر دارد علاوه بر این، محققان تأثیر این فناوری را بر ویروس کرونای گربه ها تأیید کرده اند. نیسان تاکید می کند که این فناوری در شرایط تاریک و در دمای اتاق بدون نیاز به برق، یعنی شرایط عادی برای اکسیداسیون، کار می کند.

نیسان می‌گوید که فناوری نوآورانه این شرکت پتانسیل لازم را دارد عوامل بیماری زا مانند قارچ ها و باکتری ها همچنین این برند ژاپنی اضافه می کند که در آینده کاربردهای بیشتری برای فناوری جدید خود تعریف خواهد کرد. مواد ضد باکتری و ضد ویروسی برای استفاده در فیلترهای تهویه مطبوع و دستگاه های تصفیه هوا از جمله این مواد هستند. جدای از این، نیسان معتقد است که از فناوری فوق می توان در ساخت ماسک و روپوش بیمارستانی استفاده کرد.