هامر الکتریکی و رکورد 90000 پیش فروش را به ثبت رساند


هامر الکتریکی یکی از مورد انتظارترین خودروهای جهان است. این ماشین دارای نشان است جی ام سی وارد بازار خواهد شد، روی کاغذ مشخصات بسیار خوبی دارد. با توجه به این مشخصات فنی، جالب است که تعداد ثبت نام در طرح پیش فروش، اکنون از 90 هزار نفر رسیدن. بر اساس برآوردهای قبلی ارزش پیش فروش این خودرو تا تیرماه 80 هزار دستگاه است.

آمار ثبت نام 90 هزار نفر در پیش فروش هامر برقی توسط ریچ لاتک مدیر بازاریابی برند جی ام سی در حاشیه نمایشگاه خودرو دیترویت و در مصاحبه با سایت اتوبلاگ تایید شد. این عدد رکورد بسیار خوبی است و نشان می دهد که هامر برقی با وجود اندازه بزرگ، قیمت بسیار بالا و عملکرد کمتر نسبت به رقبای سنتی، طرفداران زیادی دارد.

مدیر بازاریابی GMC می گوید ثبت نام هامر الکتریک ماه به ماه در حال افزایش است به گفته وی، هر دو نسخه پیکاپ و SUV این خودرو محبوب هستند و آمار فروش آنها در حال افزایش است. آقای لاتک افزود که این تصمیم قریب الوقوع است 90 درصد از رجیسترها خرید را تکمیل کنید و ماشین را تهیه کنید.

ناکافی بودن تعداد سفارشات با تولید روزانه گرمایش برقی

اما نکته نگران کننده این است که با وجود فروش بالای قبلی، خبر خوبی از آمار تولید هامر برقی وجود ندارد. بر اساس برخی گزارش ها، جنرال موتورز هنوز نتوانسته است میزان تولید خودروی الکتریکی را به رقم خوبی برساند. این گزارش ها از تولید روزانه است فقط 12 دستگاه هامر الکتریک داستان دارد، یعنی چیزی کمتر از پیکاپ استارت ریون ندارد!

علاوه بر این، خبری از تولید نسخه SUV هامر جدید نیست. ظاهرا جنرال موتورز قصد ادغام این نسخه را دارد اولین بار سال آینده start لازم به ذکر است که تحویل سفارشات مشتریان ثبت نام شده برای پیش خرید نسخه پیکاپ آغاز شده است. جنرال موتورز این ویژگی را هنگام ورود به دلیل اتصالات باتری معیوب ارائه کرد زنگ زدن انجام شد

در این رابطه جنرال موتورز می گوید که از قسمت اتصال باتری امکان پذیر است آب و رطوبت این امر در دراز مدت باعث آسیب می شود که منجر به نفوذ آب به داخل بسته باتری می شود. فراخوان هامر الکتریکی مدل های زیادی را شامل نمی شود، زیرا تعداد خودروهای تحویلی به مشتریان زیاد نیست. تعداد این مدل ها 424 دستگاه اعلام شده است

به غیر از آتش هامر، خودروی آتش نشانی دیگر گروه جنرال موتورز است شورولت سیلورادو همچنین بسیار مورد قبول مشتریان قرار گرفته است. حجم پیش فروش این خودرو تا پایان تیرماه حدود 150 هزار دستگاه است. انتظار می رود این پیکاپ الکتریکی از بهار 2023 و همزمان با نسخه SUV هامر وارد بازار شود.