هدیه کریسمس: کتاب آشپزی جدید من و یک تی شرت غذاخوری


هدیه کریسمس: کتاب آشپزی جدید من و یک تی شرت غذاخوری

برای جشن انتشار کتاب آشپزی جدیدم، کتاب آشپزی ایمنی خانواده: 101 دستور العمل آسان برای تقویت سلامت (کتاب های رابرت رز)، من در حال اجرای یک هدیه شگفت انگیز کریسمس هستم. اکنون می توانید کتاب آشپزی من را در آمازون سفارش دهید تا شروع به تهیه دستور العمل هایی برای تقویت ایمنی خود کنید. یکی از برندگان خوش شانس این مسابقه برنده یک نسخه امضا شده از کتاب آشپزی من و این تی شرت فرهنگی ساخته شده توسط Sound Bites Nutrition خواهد شد! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب آشپزی من و اینکه چرا ماست لیست 25 غذای من را برای کمک به حفظ سلامت سیستم ایمنی شما قرار داده است، ادامه دهید.

در کتاب آشپزی مصونیت خانواده، من 25 غذا برای کمک به حفظ سلامت سیستم ایمنی، علم پشت سر آنها و 101 دستور العمل خوشمزه، رضایت بخش و کاربردی که شامل این 25 غذا می شود، در اختیار خوانندگان قرار می دهم.

ماست و ایمنی
خوردن بیشتر غذاهای تخمیر شده، مانند ماست، به حمایت از عملکرد سالم ایمنی کمک می کند. ماست لیست 25 غذای من را برای کمک به حفظ سلامت سیستم ایمنی شما تهیه کرد زیرا:

 • چه ماست سنتی یا یونانی را انتخاب کنید، این محصول لبنی تخمیر شده حاوی فرهنگ های زنده و فعال است.
 • این پروبیوتیک ها به عنوان باکتری “خوب” در سیستم گوارش شما عمل می کنند، به این معنی که آنها فواید سلامتی دارند و به محافظت از دستگاه گوارش کمک می کنند.
 • تحقیقات نشان داده است که برخی از سویه‌های پروبیوتیک‌ها می‌توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن و تقویت سیستم گوارشی سالم کمک کنند.

تی شرت پرورش یافته از Sound Bites Nutrition

می توانید با خوردن میان وعده ماست از فواید سلامتی بهره مند شوید یا از این دستور العمل های ماست خوشمزه لذت ببرید. کتاب آشپزی ایمنی خانواده شامل:

 • کاسه اسموتی چای سبز با تمشک

 • توت فرنگی کیوی پوست ماست بادام

 • کباب خوک ترشی ماست

برای شانس برد خود وارد شوید!

یک برنده به صورت تصادفی انتخاب می شود تا برنده شود:

 • یک کپی امضا شده از کتاب آشپزی ایمنی خانواده: 101 دستور العمل آسان برای تقویت سلامت و این تی شرت فرهنگی ایجاد شده توسط Sound Bites Nutrition.

برای ورود به صفحه اینستاگرام یا فیسبوک من سر بزنید و تمام کارهای زیر را انجام دهید:

 1. زیر پست نظر بدید
 2. لایک @tobyamidor (در اینستاگرام) و @tobyamidornutrition (در فیس بوک)
 3. مانند @foodpuns83 (در اینستاگرام) و @Sound Bites Nutrition LLC (در فیس بوک)
 4. دو نفر را تگ کنید

این هدیه از روز سه‌شنبه 21/12/21 آغاز می‌شود و تا جمعه 24/12/21 ساعت 11:59 بعد از ظهر ET ادامه دارد. شما فقط می توانید یک بار در روز در هر پلت فرم وارد شوید. یکی از برندگان انتخاب شده به صورت تصادفی در روز دوشنبه 27/12/21 از طریق پیام فیسبوک یا اینستاگرام اعلام خواهد شد! این هدیه توسط Toby Amidor Nutrition، PC حمایت می شود.

* توجه: این پست توسط فیس بوک یا اینستاگرام حمایت نمی شود. برای برنده شدن نیازی به خرید چیزی ندارید. فقط برای ساکنان قانونی 50 ایالت ایالات متحده، دی سی یا پورتوریکو باز است و برای ورود باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. جوایز فقط به آدرس منزل ارسال می شود، بدون صندوق پستی.