همه چیز درباره معرفی خانواده اندلسی


هر یک از اعضای خانواده معروف به Infinity شکل انسانی از نیروهای ماوراء طبیعی مختلف در جهان DC هستند. اندلس خارج از قلمرو درک بشر است، اما دور از دسترس نیست.

مظاهر پایدار کره زمین عموماً با یکدیگر یا با دیگر موجودات زمینی سروکار دارند و مقید به قوانین ساده ای هستند: خون اعضای خانواده خود را نریزید و به مردم محبت نکنید.

خانواده Andalus دارای 7 عضو است که هر یک از این اعضا مسئول و کنترل مکان ها و مناطق مختلف جهان هستند. حال در این مطلب به معرفی این ۷ نفر از خانواده اندلسی می پردازیم.


رویا

رویا معروف ترین عضو Andalus و خواننده اصلی Sandman است

پادشاه رویاها، مرد شنی، مورفئوس. فرقی نمی کند که در قالب فانتزی و فلسفی چه نامی داشته باشد، همیشه ماجراجوترین عضو خانواده اندلس است. هنگامی که دریم برای اولین بار در کمیک Sandman به تماشاگران معرفی شد، او به اشتباه به قلمرو مرگ فراخوانده شد و در مراسمی که برای مرگ ترتیب داده شده بود گرفتار شد.

رویا 70 سال طولانی را به عنوان زندانی در دنیای بشر گذراند. او شاهد یک بازی تلخ در برابر چشمانش بود تا اینکه توانست خود را رها کند و انتقام میراث کوچکی را که از شکنجه گر اولیه اش به جا مانده بود، بگیرد.

اگرچه ماجراجویی‌های مورفیوس هزاران سال را در بر می‌گیرد، اما به یاد ماندنی‌ترین نقش‌های او در زندگی انسان‌ها عمدتاً در دوران مدرن رخ داده است، بنابراین دریم روی برخی از معروف‌ترین شخصیت‌های دنیای کامیکس دی‌سی کار کرده است.

طبیعت

کادارا را قدیمی ترین عضو خانواده اندلس می دانند

قدیمی ترین عضو اندلس Fate یا Destiny است که از زمانی وجود داشته است که جاه طلب ترین موجودات می توانستند سرنوشتی داشته باشند. کادارا که به عنوان یک مرد نابینا با کلاه روی چشمانش به تصویر کشیده شده است، همیشه همه چیز را می بیند. تمام جهان بی پایان در کاغذی ضخیم نوشته شده است که به سرنوشت بسته شده است.

او به عنوان عاقل ترین و رواقی ترین عضو خانواده اندلس، به ندرت از چیزی غافلگیر می شد یا مستقیماً تحت تأثیر قرار می گرفت. اما این قانونی نیست که سرنوشت در صورت نیاز نتواند آن را بشکند.

مطالب پیشنهادی:10 درگیری بزرگ دی سیبلاهایی که دنیا را تغییر می دهند
10 درگیری بزرگ دی سی

مرگ

مرگ نزدیکترین عضو خانواده اندلس به رویاهاست

مرگ، که دومین عضو بزرگ خانواده اندلسی محسوب می شود، احتمالاً اشکال متفاوت تری نسبت به سایر اعضای خانواده دارد. با این حال، ما بیشتر او را به عنوان یک دختر کوچک گات می بینیم. شخصیت Death به عنوان موجودی نامرئی و بی احساس، به فردی فروتن و فروتن تبدیل شده است.

مرگ حتی به او واگذار کرد که در هر قرن یک روز را به عنوان یک انسان در حال مرگ روی زمین بگذراند. در میان برادرانش مرگ به آرزو نزدیک است. او بیشتر در مواقع نیاز، معتمد برادر یا سنگ صبور می شود.

تخریب

Prodigal که با نام های Olethros و Prodigal نیز شناخته می شود، تنها عضو خانواده اندلسی است که 300 سال پیش از وظایف خود دست کشیده و پادشاهی خود را ترک کرده است. در حالی که Destruction امیدوار بود ترک موقعیتش باعث شود که جلوه ای از این جنبه از جهان نباشد، این اتفاق نیفتاد. درعوض، اضطراب کنترل روی رویدادهای تصادفی را هر زمان که باید بدون دخالت شما اتفاق بیفتد، رها می کند.

عشق

به عنوان نوع دیگری از یأس، شهوت برای دیگران آن طور که می خواهند ظاهر می شود. لاو به عنوان فردی منزوی و بیکار، ظاهراً دلسوزترین عضو خانواده اندلسی است. گهگاه از شکنجه اعضای خانواده اش لذت زیادی می برد. شهوت نزدیکترین چیز به یک حریف فعال برای Dream است، زیرا او همیشه تا حد ناامیدی در امور برادرش دخالت می کند.

مطالب پیشنهادی:10 مراقب برتر در دنیای DCمنهای بتمن!
10 مراقب برتر در دنیای DC

امید

امید، که شکل دیگری از شهوت است، اغلب به شکل یک زن کوتاه قد و زشت است. دسپیر همیشه سرد و ساکت، در عین حال آرام و فهمیده، اجازه می‌دهد غم و اندوه با سرعت خودش اتفاق بیفتد، در حالی که او در غم‌هایی که در نهایت بر آنها چیره می‌شود غرق می‌شود. بله، یکی از اولین اعضای خانواده اندلسی که نابود شد و دوباره متولد شد، معلوم نیست چه بر سر او آمده است.

هذیان

Delusion زمانی یک سرور بود، اما به دلایلی این تغییر اتفاق افتاد

جوانترین عضو خانواده اندلس، که قبلا به عنوان سرور (لذت) شناخته می شد تا زمانی که به دلایلی که حتی سرنوشت در مورد آن مطمئن نیست به چیز دیگری تبدیل شد. دلیریوم از دانشی بهره می برد که سایر اعضای آندلس نمی دانند تا لحظاتی گیج کننده و در عین حال روشنگرانه را برای خانواده و مخاطبانش ایجاد کند.

هذیان ها بیشتر از آنچه به نظر می رسد رایج هستند، اما اغلب از ناتوانی در بیان آنچه می خواهند رنج می برند. با این حال، گاهی اوقات او خود را جمع می کند تا به دیگران امیدوار شود که سرور هنوز جایی زیر این پوسته آشفته است.


سوالات متداول در مورد خانواده اندلسی

خانواده اندلس چه کسانی هستند؟

اعضای قبیله Andalus در واقع موجوداتی شبیه به انسان با قدرت های مختلف در جهان DC هستند.

اعضای خانواده اندلس چه کسانی بودند؟

خانواده اندلس شامل هفت عضو است. رویا، سرنوشت، مرگ، نابودی، شهوت، ناامیدی و فریب. هر یک از آنها مسئول مناطق و نیروهای مربوط به نام خود هستند.

مهمترین عضو خانواده اندلس کیست؟

اگرچه تمام نقاط جهان که خانواده اندلس به آن شهرت دارند مهم و اساسی تلقی می شوند، اما رویا به دلیل اینکه شخصیت اصلی داستان Sandman است به عنوان مهمترین عضو این خانواده شناخته می شود.