آرون قاضی می خواهد تا آخر عمر با یانکی ها بماند


بوستون – دادگستری صلح توضیح داد که کجا آینده خود را می بیند زیرا با تصمیم نهایی خود قبل از تأثیر گواهی رایگان روبرو است.

قاضی پس از باخت 6 بر 2 یانکی ها مقابل ردساکس در یک بازی کارت وایلد AL در روز سه شنبه در Fenway Park گفت: “من می خواستم یک یانکی مادام العمر باشم.” “من می خواهم سیم ها را برای بقیه کارم بپوشم. شما هرگز نمی دانید آینده برای شما چه خواهد بود. هر اتفاقی که در سمت منافذ رخ دهد ، و منعقد شود و معاملات من نمی توانم اداره کنم. “

قاضی یک سال گذشته محاکمه داشت قبل از اینکه به عنوان بازیکن آزاد برود ، و وقتی از او پرسیدند که آیا این موضوع برای آینده او مهم است ، قاتل ایستاد و گفت: “فکر کنید می توانید صحبت کنید.”

یانکی
آرون تیاتی
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

او بعد از هومتر آنتونی ریزو ، یک خانواده فردی و یک نفر را در صدر خانواده ششم قرار داد ، سپس با شلیک جانکارلو استانتون از هیولا سبز او را به خانه فرستاد ، اما قاضی برای دومین تور و کنوانسیون یانکی ها اخراج شد.

خوش شانسی یانکی ها برای بازگشت به بازی ، زمانی پایان یافت که داور شانس دیگری برای قهرمانی دید.

داور در مورد بازی یانکی ها گفت: “این افتخار فوق العاده ای است.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای گروه فداکاری های زیادی کرده ام و آنها فداکاری کرده اند تا این چیز را به من بدهند. من می خواهم اینجا آن را به خانه بیاورم. شما نمی دانید آینده در اینجا چه خواهد شد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید