آشنایی با درب ضد سرقت و انواع آن


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن آگهی را ارائه می دهد و ویرایشگر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

درب سارق همانطور که از نامش پیداست نسبت به درهای معمولی و حتی در مقایسه با دیوارهای آکاردئونی در برابر سارقین ایمن تر است. درهای تابشی در سال های اخیر به دلیل ویژگی های خاص خود به خوبی در بین عموم جا افتاده و جایگزین نسل قبلی خود یعنی درب های معمولی و حفاظ آکاردئونی شده اند. به طور معمول، این درب ها در اندازه های استاندارد 105 در 210 سانتی متر و 110 در 210 سانتی متر ساخته می شوند. اما در مجموعه آگنیس امکان سفارشی سازی انواع درب های تابشی با ابعاد بزرگتر یا کوچکتر وجود دارد.

در نگاه اول، درب ضد سرقت صرفاً دری است که برای جلوگیری از سرقت طراحی شده است. اما این نوع درب ها انواع مختلفی دارند که در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و این نوع درب ضد سرقت در همه شرایط قابل استفاده نیست.

به عنوان مثال یک درب فلزی ساده از دو لایه ورق فلزی به ضخامت 1 میلی متر و یک لایه عایق صوتی و حرارتی بین این دو گزینه مناسبی برای ساختمان های آپارتمانی است. زیرا به دلیل وجود درب در محوطه آپارتمان و صدای ناشی از تخریب امکان آسیب دیدن درب توسط سارقان وجود ندارد.

اهمیت استفاده از درب ضد سرقت چیست؟

اما در روستاها، کارگاه ها و سایر مکان هایی که سارقان زمان کافی برای تخریب دارند و سر و صدای ناشی از تخریب درب چالشی برای سارقان ایجاد نمی کند، لازم است از درهایی با ویژگی های خاص در قسمت های آن استفاده شود؛ اما در صورت لزوم از درب ها استفاده شود. به عنوان مثال ضخامت لایه های فولادی خیلی زیاد است، استیل در درب قرار می گیرد و مواد ضد برش، ضد ضربه، ضد اسید و مخرب به درب تزریق می شود. تو هم همینطور یک دستگاه ضد سرقت بخرید با این مشخصات احساس راحتی می کنید که خانه تان امن است.

به طور کلی درب های ضد سرقت بر خلاف درب های معمولی دارای حفاظت بالایی در برابر هرگونه فشار، بریدگی، اهرم و دستکاری قفل می باشند. این درب ها عایق خوبی در برابر گرما و سرما و همچنین صدا هستند. از دیگر ویژگی های مهم درب ضد سرقت می توان به طراحی خاص اجزای آن از جمله ساختار کلی درب، لولاها، چهارچوب، قفل و جنس اجزای درب اشاره کرد.

آنها

انواع درب های ضد سرقت از نظر رفتار

در بازار داخلی درب های ضد سرقت در انواع مختلف و ساخت کشورهای مختلف و خارج از کشور وجود دارد. اما به طور کلی دو نوع درب محافظ در بازار وجود دارد:

  • درب ضد سرقت فلزی سر راه شما از جنس استیل یا فلز نرم و یک تکه شیشه سکوریت در پشت پنل نصب شده است. اکثر این درب ها ساخت چین هستند.
  • درب چوبی ضد سرقت در ترکیب فلز و چوب قرار گرفته است. این نوع درب ضد سرقت که اکثریت بازار را تشکیل می دهد، ظاهری مشابه درب های معمولی دارد. در این نوع درب ها به منظور افزایش مقاومت صفحات استیل در داخل درب نصب می شود و برای حفظ زیبایی درب روی صفحات استیل ورق های چوبی نصب می شود. اکثر درب های ایرانی و ترکی از این دسته هستند.

آنها

بررسی انواع درب های تابشی از نظر طراحی

به طور کلی درب های ضد سرقت را می توان از نظر طراحی به دو دسته تقسیم کرد. این دو عامل در تصمیم گیری مهم هستند درب ضد سرقت انجام دادن. هر یک از این انواع با توجه به کلیاتی که در سیستم درب استفاده می شود، ویژگی های خاص خود را دارند و در بازه های قیمتی و کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. این دو گروه در زیر بیشتر بررسی می شوند:

درب های ضد سرقت CNC (شاخ دار)

طرح اول درب ضد سرقت با طرح CNC است که گاهی اوقات به آن درب سوراخ نیز می گویند. این نوع درب دارای خطوط و سوراخ های بسیار ظریفی است که توسط دستگاه CNC بر روی درب قرار می گیرد. استفاده از این نوع درب بسیار متداول است. با توجه به تنوع بالا، امکان دسترسی در تمام نقاط کشور، سادگی و کیفیت و البته امنیت و از طرفی قیمت بسیار مناسب، درب های ضد سرقت با طرح CNC a مورد توجه و پذیرش قرار گرفته است. توسط. افراد زیادی هستند و این نوع درب برای ورودی می باشد.بسیاری از واحدهای مسکونی و اداری استفاده می شود.

درب ضد سرقت طرح CNC با قیمت بسیار مناسب. دلیل قیمت این گونه درب ها این است که در عین حال که این مدل درب کار خود را انجام می دهد، یعنی امنیت را تامین می کند، ساخت درب زمان کمتری می برد و با ابزار و مواد کمتری هزینه را کاهش می دهد.

یکی از نکات جالب در مورد درب ضد سرقت CNC امکان رنگ آمیزی یا تعمیر روکش این گونه درب ها می باشد. به همین دلیل در صورت بروز هر گونه حادثه و آسیبی که در هنگام حمل و نصب درب رخ دهد، می توان آن را تعمیر کرد و یا حتی پس از گذشت زمان و در صورت تمایل، ظاهر درب به همان شکلی که می خواهید باشد.

یکی دیگر از مزیت های درب ضد سرقت CNC تنوع طرح های باکیفیت و در نتیجه ساخت مدل های مدرن و زیبا قابل استفاده در عملیات تولیدی با متراژ متوسط ​​و در ورودی واحدهای مسکونی، روستاها و ادارات می باشد. همین امر باعث شده است که این درب ها جزو محبوب ترین و بهترین درب های بازار باشند.

روکش این دسته از درب ها از چوب راش، گردو، بلوط، روسی، پی وی سی، لمینوکس و ترم وود می باشد و رنگ کار شامل گردویی مشکی، گردویی روشن، عسلی، ونژ یا مشکی، طوسی و سفید می باشد.

درب ضد سرقت لوکس (نشان داده شده)

این سری از درب ها عمدتاً با دستگیره در از روکش چوب طبیعی ارائه می شود که زیبایی خاصی دارد. همچنین درب درب کاملا از چوب طبیعی با طرح های بسیار زیبا ساخته شده است.

روکش این دسته از درها نیز از چوب راش، گردو، بلوط و روسی بوده و رنگ کار شامل گردویی مشکی، گردویی روشن، عسلی، ونگه یا مشکی، طوسی و سفید می باشد. در برخی از مدل های درب لوکس یا ضد سرقت ضخامت و حتی تعداد لایه ها و همچنین تعداد فریم ها و پروفیل هایی که روی درب کار می کنند بیشتر است. به این مدل درب سوپرلوکس یا درب ضد سرقت عالی نیز می گویند.

از کجا می توانم درب ضد سرقت بخرم؟

در این مقاله با ما همراه است تا اهمیت استفاده از درب کشویی را درک کنیم. گروه شرکت اگنس در سال 1389 تاسیس شد و در سال های اول در زمینه واردات و تامین انواع درب های ضد سرقت، درب های داخلی و مواد مرغوب از برندهای خارجی به بهترین نحو فعالیت می کرد. با شروع تحریم های اقتصادی گروه صنعتی آگنیس تولید درب های ضد سرقت ایرانی را آغاز کرد. از این رو می توان آگنیس را یکی از اولین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در ایران دانست که با بهره گیری از کادری حرفه ای و ماهر و با بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات تولید ملی را آغاز کرد.