آمار کروناویروس: مروری بر اپیدمی در نیویورک


از همان روزهای اول همه گیری ، استودیوی WNYC / Gothamist از اطلاعات برای ایجاد COVID-19 ما استفاده کرده است. ما صفحه آمار COVID-19 خود را به روز کرده ایم تا بر اندازه گیری هایی که بیشترین اهمیت را در سال دوم اپیدمی دارند تمرکز کنیم: واکسن ها ، گونه ها و ویژگی های جدید شهر نیویورک.

در اینجا انواع مختلفی از طرح اصلی را خواهید یافت. WNYC / Gothamist کار سخت جیک دوبکین ، کلاریسا دیاز و زاک گوتهرر کوهن را برای حفظ این صفحه آمار در 16 ماه اول جشن می گیرد.

بررسی COVID ما را برای مدارس NYC در اینجا بررسی کنید.

آیا تغییرات مختلف این صفحه را می خواهید؟ هر گونه س questionsال یا نظری را به [email protected] ارسال کنید

تغییرات اخیر

این نقشه ها اولین آمار COVID شهر شهر یورک را در 90 روز گذشته نشان می دهد. پس از فرود در دره در ماه ژوئن ، نرخ مثبت برای بقیه تابستان افزایش یافت ، که تحت تأثیر نرخهای مختلف بود. این شهر در 14 آگوست یک میلیون مورد COVID ثبت کرد. زایمان نیز در این چند هفته گذشته مشکلاتی داشته است.

این نقشه بر اساس سطح نور ، محل شکوفایی ویروس کرونا را نشان می دهد. با سطح مثبت ، تعداد زیادی از آزمایش ها با علائم نشان داده می شوند. با وضوح بالا می توانیم ببینیم ویروس به کجا در حال حرکت سریع است ، اما نه به سرعت عفونت / انتقال. نمره بالا – بالای 5 – – همچنین مناطقی را نشان می دهد که نه تنها آزمایش کافی برای ردیابی موارد بد بلکه موارد خفیف وجود ندارد.

این نقشه بیمارستان های COVID-19 را در 28 روز گذشته نشان می دهد. بیمارستانها در برخی از نقاط شهر که افراد کمتری واکسینه شده اند گرانتر است.

اکثر اخبار کلان شهرهای نیویورک به صورت سه روزه پخش می شوند. بینش های امروزی مدت زیادی کوتاه مدت بوده است. این دفتر پرونده های روزهای گذشته را هنگام ورود گروه های جدید بررسی می کند ، بنابراین صورت حساب های هر روز متفاوت است.

سرگرم کنید

محدودیت های گله به گونه ای ایجاد می شود که بیماری کشنده نتواند گسترش یابد زیرا جامعه بیش از حد محافظ است. این هدف برای COVID-19 شناخته نشده است ، اما برخی از کارشناسان می گویند زمانی می توان به این هدف دست یافت که 70-85 درصد از جمعیت محلی ، شهری ، ملی یا قومی در برابر این بیماری محافظت شوند. آمار ایمن سازی در شهر نیویورک در وب سایت وزارت بهداشت و سلامت روان موجود است.

کمپین واکسیناسیون شهر نیویورک با سکسکه های اولیه شروع شد که به دلیل آب و هوای قوی و محدودیت تولید واکسن های Moderna و Pfizer ایجاد شد. با تفکیک دیجیتالی و تعادل دسترسی به سیستم دوستیابی آنلاین برای شهروندان مسن نیویورک ، پیشرفت مانع شده است ، زیرا مقامات توجه زیادی به اسلحه دارند. مرورگر بیشتر بر روی کدهای پستی غنی تمرکز می کند ، تفاوت کمی در روزهای اولیه خود دارد. نرخ واکسیناسیون همچنان بین شهرستانها متفاوت است – از بیش از 40 درصد در حومه بروکلین تا 100 درصد در وسط شهر. گزارشات منتشر شده توسط کلانشهرها نشان می دهد که واکسیناسیون نیویورکی ها تنها 1 of از موارد COVID و عفونت های ثبت شده بین ژانویه و اواسط ژوئن را شامل می شود.

عکسهای روزانه در اواخر فوریه افزایش یافت و تا حدی به دلیل راه اندازی رسمی واکسن جانسون و جانسون در 27 فوریه ادامه یافت. تعداد پذیرفته شدگان جدید پس از پایان ماه مارس افزایش یافت زیرا پذیرش های جدید برای افراد بالای 50 سال ، هزاران افراد غیر استخدام شده بالای 16 سال باز شد. گروه پس از تأیید واکسن برای نوجوانان در 10 مه دوباره جهش کرد.

در 16 آگوست ، نیویورکی های واجد شرایط می توانند دوز سوم واکسن COVID-19 را دریافت کنند. در 22 سپتامبر ، سازمان غذا و دارو برای بزرگسالان مسن ، افراد مبتلا به بیماری های جدی و افرادی که بیشتر در معرض این ویروس قرار دارند ، مانند معلمان و کادر پزشکی ، تزریق کرد.

برنامه بعد از هر مدت افزونه ورودی ظاهر و ظاهر می شود. این مدل نمونه ای از پروژه های ایمن سازی است. با تمایل بیشتر به تیراندازی می پردازند و تنها تعداد کمی از آنها باقی می مانند ، کسانی که دسترسی ندارند یا کسانی که منابع لازم برای بازدید از منطقه واکسینه شده را ندارند. توقف دولت برای واکسن جانسون و جانسون (13 تا 23 آوریل) با وجود این واقعیت که در 12 ژوئیه ، FDA واکسن جانسون و جانسون را به بسیاری از موارد بیماری گیلن باره ، یک اختلال عصبی ، اضافه کرد. مانند فشار خون بد

نظرسنجی های ملی می گوید اعتماد به واکسن جانسون و جانسون کاهش یافته است اما هنوز برای مارک های Pfizer و Moderna بالا است.

به دنبال کاهش واکسن های جدید در ابتدای تابستان ، تعداد واکسن های اولین بار افزایش یافته است – از کمتر از 8200 واکسن جدید در روز در 10 جولای به 13400 در هفته در 14 سپتامبر.

اگرچه مقامات شهری ، ایالتی و فدرال واکسن COVID-19 را برای میلیون ها نفر در اختیار مردم قرار داده اند ، اما هنوز فرصت های قابل توجهی برای برخی از جمعیت بزرگ وجود دارد.

به طور متوسط ​​، نزدیک به 80 درصد نیویورکی های بالای 55 سال واکسیناسیون شدیدی داشته اند. اما قدیمی های نیویورک هنوز عقب هستند: کمتر از 60 درصد از افراد بالای 85 سال به طور کامل سازگار شده اند. نیویورکی های کوچک نیز هدف قرار نمی گیرند ، زیرا نیویورکی های چینی نرخ واکسیناسیون بالاتری نسبت به سفیدپوستان دارند.

بر اساس گزارش اخیر شهر ، نزدیک به 69 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله یکبار تزریق واکسن COVID-19 را دریافت کرده اند. کودکان زیر 12 سال در حال حاضر واجد شرایط نیستند ، اگرچه در اوایل اکتبر ، Pfizer درخواست کرد که واکسن COVID آن برای کودکان 5 تا 11 سال اعتبار داشته باشد.

شهر نیویورک در موج اول و دوم کروناویروس سطح بالایی از قرار گرفتن در معرض محیط زیست را مشاهده کرد. این پیشگیری و حفاظت دائمی با واکسیناسیون واکسن برای دفع موارد ، بیمارستانها و بیماریها ارائه می شود.

بر اساس تحقیقات اولیه ، انتظار می رود بیماریهای طبیعی و واکسیناسیون اگر ماهها نباشد ، ماهها طول بکشد. اما تغییرات جدید به احتمال زیاد از مهار واقعی در درمان های قبلی جلوگیری می کند ، در حالی که آموزش واکسن همچنان قوی باقی می ماند.

تغییرات

ویروس ها مانند میکروارگانیسم ها جهش یافته یا به ژنوم تبدیل می شوند. سویه های کرونا برای افرادی که تا زمان پایان بیماری واکسینه نشده اند همچنان مشکل ساز است.

نوع دلتا در چند ماه گذشته مهمترین بوده و اکنون بیشتر موارد حل شده است. این شهر نوع B.1.621 را که توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان “mu” طبقه بندی شده است ، به اهداف خود اضافه کرده است. این وزن کلمبیا است که گفته می شود به نوعی بر اروپا تأثیر می گذارد.

در حال حاضر ، واکسن های کووید -19 قادرند همه تنوع تحقیقات آزمایشگاهی را از بین ببرند ، اگرچه یک مطالعه جدید نشان می دهد که ممکن است در برابر عفونت های ناشی از نوع عفونت م effectiveثر نباشد. برای افرادی که قادر به تهیه واکسن نیستند ، غربالگری کمی در بیمارستان ها و مرگ و میر وجود دارد.

مبلمان نیویورک در طول زمان

این نقشه ها نشان می دهد که چگونه موارد و بیمارستان ها در همه مناطق و کلان شهرها شایع بوده است.

بیماری همه گیر COVID-19 در نیویورک ، نیوجرسی و کانکتیکات

بخشهایی از نیویورک در خارج از پنج شهرستان تحت تأثیر موج دوم ایالت قرار گرفت که موج اول آن را تحت تأثیر قرار داد ، به عنوان مثال شامل نیوجرسی و کانکتیکات. در صورت وجود واکسن های اضطراری ، موارد و مرگ و میر در این سه ایالت به میزان قابل توجهی کاهش یافت ، اگرچه اکنون در حال بازگشت هستند. از ابتدای اکتبر ، تحویل گسترده ای از جامعه به تمام مناطق داخل منطقه انجام شده است و کل منطقه برای سلامت داخلی بین المللی از آستانه CDC بالاتر رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید