آووکادو با نام دیگر


خوش آمدید به آمدن! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه باید برای سازماندهی سلامت خود انجام دهید تمرکز کنیم. گاهی اوقات یک رژیم غذایی سالم برای جوانسازی بدن شما در حالی که شما در حال تولید هستید درگیر می شود. شما همچنین در مورد چیزی که واقعاً خوشمزه است و حاوی آنچه شما نیاز دارید ، حق دارید. اجتناب از آن!

آووکادو بدون ما آن را نداریم

علاوه بر این ، وقتی با سبزیجات دیگر مخلوط می شود یا برای لذت بردن از آن به تنهایی ، برای خوردن آووکادو نیازی به یک کلمه ستایش دیگر نداریم. این یکی از خوشمزه ترین غذاهای طبیعت است که دارای انواع زیادی ویتامین و مواد مغذی است – اما خوشمزه است.

نمودار وبلاگ

آووکادو پتاسیم بسیار خوبی است – یک ماده مغذی مهم برای تنظیم الکل در بدن و پوست شما. این یک فرستنده الکتریکی عالی است که به بدن شما کمک می کند تا سیگنال های قابل اطمینان را ارسال کند. NGCT EFFICIENCY: پتاسیم بیشتری در موز وجود دارد!

ذهن منفجر می شود

اما نه نه!

یک آووکادو تنها 20 درصد از ارزش فولات روزانه شما را دارد. چیزی که برای رشد و عملکرد گیاه مورد نیاز است.

برچسب آووکادو

بطور خلاصه؟ آووکادو خوشمزه است!

بعدی را بخوانید

شما استاد دنیای ما هستید

اگر مانند ما هستید ، #روز_ ملی_گواکامول را به تنهایی جشن خواهید گرفت. اگر شما هم مانند ما هستید ، هیچ جایی با بهترین guac آشنا نمی شوید. برخی از حوزه های بهداشتی عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • کت طلا
  • سیاه پینی
  • کورانانا
  • کلم پیچ

برای یک ضربه تازه دودی ، می توانید قبل از افزودن آووکادو یا گوجه فرنگی به کاسه ، آن را بپزید! گزینه های گواکامول بی پایان است.

TO guac چه ویژگی خاصی دارد؟ نحوه تهیه آووکادو را در جامعه به ما اطلاع دهید. نمی توانم صبر کنم تا به لیست ما اضافه شود.

آووکا-بیرون بروید و آن را خرد کنید

هیچ زمان بدی از سال برای مشارکت در فواید آووکادو وجود ندارد. این نیز زمان مناسبی برای مرور رژیم غذایی و فعالیت بدنی است تا مطمئن شوید که واجد شرایط موفقیت هستید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما در سازماندهی سلامت خود کمک کنیم ، بنابراین از دیدن آن دریغ نکنید

دیدگاهتان را بنویسید