آیا آموزش شخصی برای من وجود دارد؟


آیا می توانید به هر یک از این اطلاعات اشاره کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم چگونه شروع کنم.
  • من به راهنمایی نیاز دارم تا بتوانم از فعالیت هایم در طول مدت حضورم در باشگاه استفاده کنم.
  • من کف زمین را لمس کرده ام ، از کارهایم خسته شده ام.

آیا برخی از آنها را دوست دارید؟ آموزش فردی ممکن است پاسخ شما باشد. شاید حدس نزده باشید ، اما مربیان فردی در کلینیک های Corpus Christi ما برای جلسات تناسب اندام در دسترس هستند. مبتدیان و ورزشکاران قهرمان دوگانه با کمک یک مربی واجد شرایط از یک شروع جدید سود خواهند برد.

آیا آماده بهبود بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا چیزی است که شما از آموزش شخصی نیاز دارید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود هستند. هدف آنها این است که مطمئن شوند به اهداف تناسب اندام خود می رسند – خواه راه حل کاهش وزن ، افزایش سلامتی یا توده عضلانی بیشتر باشد.

هنگامی که برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او این فرصت را خواهد داشت که بشنود و بفهمد چه چیزهایی را باید در ورزشگاه انجام دهید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و یاد بگیرید که فعالیتهای تفریحی چیست. شما واقعاً آن را دوست دارید.

کار کنید

مربی خودتان به شما کمک می کند تا برنامه ای برای موفقیت خود تهیه کنید. بسته به سطح سلامتی و اهدافتان ، شما با هم در تمرینی کار خواهید کرد که بسیار م effectiveثر است و به زمان ورزش کمک می کند.

با درک شروع کنید – یا به دنبال راهی جدید برای شروع حرفه خود هستید؟ مربیان انسانی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن چرخه ارائه دهند. بینش های جدید همیشه کمک می کند!

انکار

یا ضعیف هستید؟ مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا ملک را با پشتیبانی و انگیزه مشاهده کنید.

مسئوليت

اگر دوست دارید سرعت خود را در جهت کاهش سرعت کاهش دهید ، مربی شما به شما کمک می کند تا سطح خود را حفظ کنید!

نتایج

صرف نظر از اهداف تناسب اندام و ترجیحات مثبت شما ، باید انتظار داشته باشید که این امر از تمرینات شخصی ناشی شود.

این برای بهبود سلامتی و سلامتی شما طراحی شده است ، ما می توانیم. گاهی اوقات می تواند مشکل باشد. اما مربیان تناسب اندام دستیار شما هستند ، آماده آموزش ، آموزش و دلگرمی شما برای موفقیت هستند.

اولین قدم را انجام دهید. یک مرکز تناسب اندام در نزدیک خود پیدا کنید و در مورد آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید