آیا شیردهی پزشکان باعث ناراحتی شما می شود؟


هیچ کس با آنچه فکر می کردند عدم تحمل لاکتوز است به سراغ من نیامد. و این خوب است زیرا اگرچه آزمایش معده می تواند سوء جذب لاکتوز را تأیید یا رد کند ، اما نمی تواند محدودیت های غذایی را هدایت کند. و برای من نزدیک مدرسه است. من ترجیح می دهم با کسی کار کنم تا بدانم چه چیزی را تحمل می کند و مطمئن شوید که غذای زیادی در دسترس است.

و من موارد زیادی داشتم که مردم فکر می کردند مشکل لبنیات است و ظاهراً می توانند برخی را تحمل کنند در حالی که همه محصولات لبنی از بین نرفته اند. همچنین اخیراً 2 ورزشکار داشتم که به دلیل عدم تحمل لاکتوز (داشتن IBS) از مصرف شیر خودداری کردند. پس از آزمایش و خطا ، ما می دانستیم که آنها می توانند بدون هیچ مشکلی از a2 Milk® و همچنین پنیرهای سفت استفاده کنند. با افزودن شیر واقعی به رژیم غذایی آنها ، ما توانستیم رژیم غذایی آنها را بهبود بخشیم.

ناراحتی معده می تواند بر سلامتی و رفاه شما تأثیر بگذارد. اگر فکر می کنید مشکلات معده شما از شیر ناشی می شود ، a2 Milk® را امتحان کنید زیرا هضم آن راحت تر است و ممکن است به برخی از افراد در جلوگیری از افسردگی کمک کند. هنگام امتحان a2 Milk® ، شیر دیگری مصرف نکنید. a2 Milk® حاوی همان مقدار کلسیم و سایر مواد معدنی و مواد مغذی ضروری مانند شیر گاو است زیرا این شیر واقعی گاو است. برای اطلاع از محل خرید a2 Milk® اینجا را کلیک کنید.

این وبلاگ توسط a2 Milk® حمایت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید