اثرات وحشتناک پیاده روی "کربوهیدرات کم" با رژیمت!

اثرات وحشتناک پیاده روی "کربوهیدرات کم" با رژیمت!

حذف کربوهیدرات ها از رژیم غذایی در مدت زمان کوتاهی به شما نتیجه می دهد، اما عوارض رژیم بدون کربوهیدرات خوشایند نیست و می تواند برای عملکرد بدن شما بسیار مضر باشد.

یک رژیم غذایی بدون کربوهیدرات به شما نفس وحشتناکی می‌دهد و باعث می‌شود خیلی خسته شوید. اگر رژیم غذایی بدون کربوهیدرات را برای مدت طولانی (بیش از دو هفته) ادامه دهید، متوجه تغییراتی در سطح انرژی خود خواهید شد تا جایی که نمی توانید در محل کار کار کنید و ساعت ها بیشتر از زمانی که فعالانه بیدار هستید بخوابید. .

در واقع، یک رژیم غذایی بدون کربوهیدرات باعث نوسانات خلقی وحشتناک می شود و حتی می تواند باعث افسردگی شما شود بدون هیچ دلیل مشخصی. وقتی کربوهیدرات کم می خورید یا اصلاً کربوهیدرات نمی خورید، مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را برای عملکرد خارج می کنید و باعث می شود که همیشه بسیار ضعیف و خسته شوید.

خوردن یک رژیم غذایی کربوهیدرات پیچیده سالم به بدن شما انرژی می دهد و سطح تمرکز شما را در حد نرمال نگه می دارد تا بتوانید در طول روز عملکرد خوبی داشته باشید.

تغییر عادات غذایی مک دونالد (یا به طور کلی غذا) چیز خوبی است، اما راه های بهتر و سالم تری برای به دست آوردن نتایج «پایدار» وجود دارد. اگر کربوهیدرات ها را حذف کنید، نتیجه خواهید گرفت، اما زمانی که دوباره شروع به اضافه کردن کربوهیدرات ها به رژیم غذایی خود کنید، وزنی را که از دست داده اید دوباره به دست می آورید زیرا بدن شما چربی و قندی را که در طول دوره بدون کربوهیدرات از دست داده بود ذخیره می کند.

راه درست را برای کاهش وزن و حفظ آن ادامه دهید!

About the author

ماریا