اختصاص Xbox 360 قدیمی من به 2020 – Geek در حال ثبت است


من اولین کنسول بازی خود را در سال 2010 خریدم ، هنگامی که مایکروسافت Xbox 360 را معرفی کرد. اگرچه Xbox 360 اصلی 15 سال پیش عرضه شد ، اما در نوامبر 2005 ، مایکروسافت تصمیم گرفت 5 سال بعد برای تولید یک نمونه بسیار نازک اقدام کند. همچنین شامل پیشرفت های بزرگی مانند اتصال بی سیم N ، پردازنده و GPU 45 نانومتری و درگاه داخلی Kinect است-سیستم حرکت به حرکت که قبل از زمان خود منتشر شد.

عکس توسط Rohit Choudhari در Unsplash

تا آن روز ، من هنوز از تمام بازی های خود در رایانه لذت می بردم. بهترین بازی های من برای تعامل با ماوس و صفحه کلید ردیابی شد ، به عنوان مثال. بندر ONEHUNGA، SimCity 3000، یا سرمایه دار بزرگبه من از بازی های اکشن در رایانه شخصی خود لذت می برم ، مانند این اوه، روورو، یا Tomb Raiderبه در کمال تعجب ، من بازی های ویدئویی را در دوران دانشگاه متوقف کردم و وقتی Xbox 360 خریدم ، از آن به عنوان یک جعبه استفاده کردم.

ایکس باکس بزرگ من با گذشت زمان با انتشار برنامه هایی مانند Netflix یا Hulu بزرگتر شد ، که تجهیزات سرگرمی من را مفید کرد. با Kinect ، من توانستم بدون گرفتن کنترل از راه دور با تلویزیون صحبت کنم. به نظر می رسد من در سالهای آینده زندگی می کنم ، در سال 2012! کینکت به من اجازه داد تا تلویزیون را با حرکات دستی اجرا کنم ، و تجربه ای مشابه آنچه در فیلم در آینده دیده می شود ، ارائه کنم گزارش کوچکبه تریلر را اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=oq98_35sQko

تریلر Kinect

در طول سالها ، من شروع به ارائه تلویزیونهایی با ویژگیهای “هوشمند” ، مانند اتصال WiFi و پخش رسانه ای کردم ، که وابستگی من به Xbox 360 را کاهش داد. این کنسول روی صفحه تلویزیون من باقی ماند ، اما هنگامی که مورد استفاده قرار می گیرد ، همیشه فراموش می کنم.

سپس اپیدمی کروناویروس 2020 رخ داد و متوجه شدیم که بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانیم. سرگرمی های خانگی در بسیاری از خانه ها مهمترین چیز است و قمار سرگرم کننده ترین آنهاست. بر اساس گزارش Newzoo ، درآمد آن تا سال 2020 به 159 میلیارد دلار می رسد.

گزارش بازار سهام جهانی ، Newzoo مه 2020

در همان گزارش آمده است: “درآمد قمار + 6.8 درصد در سال افزایش می یابد و به 45.2 میلیارد دلار می رسد و بیش از 729 میلیون بازیکن در آن می بالند.” دیدن آن سالها به من یادآوری کرد که من قمار مخفی زیر تلویزیون دارم ، و تصمیم گرفتم آن را بدهم. برگشت ، پس از سالها لمس نکردن آن.

پس از یک به روزرسانی غیرمنتظره نرم افزار ، متوجه شدم که Kinect هنوز مانند روز اول کار می کند و فروشگاه بازی Xbox 360 هنوز زنده است. من می توانستم بارگیری و بازی کنم هک خودکار 5، Rise of the Tomb Raider، آلن ویک، شفای بیماری قرمز من سلام: به نتیجه رسیدبه یه بازی مشابه آلن ویک چندین روز طول کشید تا سرعت خزیدن که پیدا کردم (امیدوارم من تنها کاربر بودم که بازی را برای Xbox 360 روی کره زمین بارگیری می کردم ، و مایکروسافت را مجبور کردم که فایل ها را از سردخانه حذف کند) ، اما عنوان محبوبی مانند این شفای بیماری قرمز سریعتر رفت

به دلیل قفل ، کار در خانه و هنجارهای مختلف اجتماعی ، روزهایم با هم شروع شد. تکمیل این بازی ها نشانه خوبی برای پیشرفت من است و من در 6 ماه گذشته یا بیش از 10 سال پیش بازی های ویدیویی را متوقف کرده ام. من هیچ رویداد خاصی را از ماه ژوئیه گذشته به یاد نمی آورم ، اما به یاد دارم که چقدر خوب کار کردم. GTA 5به

شماره بازی های ویدئویی در طول همه گیری 2020 ، بلومبرگ

اما باید بگویم که می خواستم گرافیک های منتخب بازی های Xbox 360 را ببینم آلن ویک من از استفاده از نور و سایه نیز شگفت زده شدم شفای بیماری قرمز از مبلمان زیبا و ظاهر زیبای آن شگفت زده شدم. رزولوشن 4K و بازی های بی عیب و نقص توسط کنسول های نسل بعدی تحت فشار قرار می گیرند و گیمرهای سراسر جهان برای دست زدن به آنها جان خود را از دست می دهند. با این حال ، Xbox 360 هنوز هم می تواند یک تجربه بازی موفق را با وضوح 1080p ارائه دهد تا بتواند گرافیک زیبایی را تولید کند ، تقریباً یک دهه پس از خرید آن.

مایکروسافت از سال 2010 اطلاعات جدیدی در مورد Xbox منتشر کرده است و اکنون آماده رقابت برای نسل بعدی بازی ها با Xbox Series X است که در 10 نوامبر عرضه می شود. سونی تنها در چند روز به این رقابت پیوست. پلی استیشن 5 در 12 نوامبر عرضه می شود. پلی استیشن 4 سونی به طور قابل توجهی از ایکس باکس وان مایکروسافت پیشی گرفت ، اما این س historyال وجود دارد که آیا تاریخ با امکانات جدید باز می گردد یا خیر.

بازیکنان قمار خریداری شده از سپتامبر 2020 ، بی بی سی

هنوز مشخص نیست چه کسی در مسابقه رکورد بعدی برنده خواهد شد ، اما با فروش هر دو سیستم در همه خرده فروشان بزرگ ، انتظار می رود چند ماه آینده برای صنعت بازی هیجان انگیز باشد. عناوین بازی های آینده دارای گرافیک خیره کننده و داستان پردازی سینمایی هستند و کنسول های جدید بهترین عملکرد گرافیکی را برای خرید 500 دلار به ارمغان می آورند. هیچ زمان بهتری برای انجام بازی های ویدئویی وجود نداشت.


آیا این مقاله را پسندیدید؟ برای دریافت پست های جدید از طریق ایمیل مشترک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید