اداره بهداشت شهر خوب


قلب و نوار قلب در ساعت پس زمینه

ماه فوریه ماه قلب آمریکایی است و هیچ زمان بهتری برای جشن گرفتن مزایای یک قلب سالم و پرانرژی وجود ندارد! بیماری های قلبی مهمترین علت بیماری های قلبی در ایالات متحده است که از هر چهار مرگ یک نفر را شامل می شود1به شدت بیماریهای قلبی عروقی نه تنها در کاهش خطر ابتلا به بیماریهای تنفسی ، بلکه خطر بیماریهای قلبی ، فشار خون بالا ، دیابت و سکته مغزی نیز مهم است.2به

وقتی به تناسب اندام فکر می کنم ، چیزی شبیه به تجربه خود در تکمیل پروژه های بهبود خانه پیدا کردم. در چند ماه کوتاه ، خانه من به آبگرمکن جدید ، سیستم AC و ارتقاء عایق نیاز دارد. اگرچه این سیستم ها وقتی خوب کار می کنند قابل توجه نیستند ، اما برای روال روزانه و کیفیت زندگی من مهم هستند. من مشتاقانه منتظر لذت کار و بازی در دیوارهای یک خانه راحت ، سازگار و راحت هستم.

بقای سرطان بستگی به قلب شما و توانایی شما در حمل اکسیژن در سراسر بدن به ماهیچه های در حال کار دارد. دیگر نمی توان آن را مشاهده کرد ، هرچند ، مانند آبگرمکن یا سیستم AC ، می توانیم آن را برداریم ، اما از نحوه عملکرد و نحوه عملکرد آن تأثیر می گذارد. برای بهبود یا حفظ سیستم ایمنی بدن به تلاش نیاز است ، اما قطعاً ارزش آن را دارد! اگر قلب ما خوب و قوی باشد ، سلامتی و کیفیت زندگی ما مفید خواهد بود. در سطح روزانه ، سلامت روان می تواند عملکرد و تمرکز ما را بهبود بخشد ، فرزندان ما را بیشتر با نوه هایمان نشان بازی کند ، یا ما را تشویق به پیاده روی کند. نیم مایل برای رسیدن به راه آهن اصلی شهر.

10 برتر:٪ یا بیشتر افرادی که از دستورالعمل های مددکاری اجتماعی 2020 پیروی می کنندبهترین راه برای بهبود و حفظ خلق و خو ، فعالیت بدنی است که میزان تنفس شما را به سطح انرژی افزایش می دهد. تنها 50 درصد از بزرگسالان آمریکایی گزارش می دهند که به مقدار توصیه شده حدود 150 دقیقه در هفته دست یافته اند. مدیسون ، WI بزرگترین شهر در رتبه بندی تناسب اندام 2020 آمریکا با نزدیک به 65 درصد است ، و لاردو ، تی ایکس با 34 درصد از ساکنان دارای سطوح عملکرد مشخص ، پایین ترین رتبه را دارد. از این تصویر ساده برای یادگیری نحوه نظارت بر توانایی خود برای تمرین استفاده کنید.

انتخاب اصلی برای فعالیت بدنی هر فرد است. با این حال ، منابع طبیعی و سیاست های جامعه برای کمک یا هدایت این سطوح فعالیت بدنی در نهایت ، از نظر احساسی سالم هستند. ارائه امکانات تفریحی و پارک برای همه ساکنان می توانند به دنبال دسترسی بیشتر به فعالیت های بدنی باشند. طبق اطلاعات جمع آوری شده برای Right Point ، 100٪ از بوستون ، MA و سان فرانسیسکو ، ساکنان CA در فاصله 10 دقیقه پیاده روی تا هر پارکی قرار دارند. جایزه نشان می دهد گزینه های سرگرمی منحصر به فرد از زمین های بازی (مدیسون با 6.9 در هر 10.000 نفر) تا استخرهای عمومی شنا (رهبری کلیولند ، OH با 11 در 100.000 نفر). مقیاس وسیع همه سیاست های معاهده ساختارهای ایمن و بسیار جذابی را برای پیاده روی و دوچرخه سواری ارائه می دهد که می تواند راهی عالی برای افزایش عملکرد ورزشی و بهبود آمادگی جسمانی باشد. شهرهای بزرگ در سراسر کشور شروع به اتخاذ و اجرای سیاست های قوی All Street مانند نیواورلئان ، LA ، سیاتل ، WA ، سنت لوئیس کرده اند. لوئیس ، MO و بوفالو ، نیویورک.

در پایان تصمیم گرفتم خانه را بهبود ببخشم ، اما به دلیل نحوه تصمیم گیری من ، برنامه های محلی و منطقه ای و ابتکارات انگیزشی به من کمک کردند. باید گفت که ارتقاء رفاه هر یک از اعضای جامعه به همان اندازه که برای نگهداری خانه ها در شرایط خوب اهمیت دارد ، برای فرد و جامعه اهمیت دارد. در زیر سطح شهر ایده آل ، قلب همه ساکنان وجود دارد که هیجان آن را برانگیخته اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت قلب و فعالیت بدنی ، منابع سلامت قلب ACSM را بررسی کنید.

نویسنده: آماندا بلوچ ، دکتری ، دانشگاه ماساچوست آمهرست

ارتباطات

  1. Virani SS ، Alonso A ، Benjamin EJ ، Bittencourt MS ، Callaway CW ، Carson AP ، و همکاران. میزان بیماریهای قلبی و آمار سکته مغزی – به روز رسانی 2020: گزارشی از نماد خارجی انجمن قلب آمریکا دایره. 2020 ؛ 141 (9): e139 – e596.

2. Ozemek C ، Laddu DR ، Lavie CJ ، Claeys H ، Kaminsky LA ، Ross R ، Wisloff U ، Arena R ، Blair SN. یک نوآوری در نقش ذهن آگاهی ، تمرینات ورزشی و فعالیت بدنی در پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی و اختلال در سلامت. Prog Cardiovasc Dis. 2018 نوامبر-دسامبر ؛ 61 (5-6): 484-490. محل کار: 10.1016 / j.pcad.2018.11.005. Epub 2018 نوامبر 13. PMID: 30445160.

دیدگاهتان را بنویسید