اساتید فناوری تنسی از دانشگاه خود به دلیل تنبیه آنها به دلیل جوایز طنز بازی تاج و تخت ، شکایت کردند


زمستان به Tennessee Tech نزدیک می شود ، جایی که دو استاد از دانشگاه به دلیل نقض حقوق متمم اول خود در پاسخ به اعلامیه Parody Game of Thrones از دانشگاه شکایت می کنند. (برایان استنزبری / Wikimedia Commons)

و زاک گرینبرگ

8 اکتبر 2021

دو تن از استادان دانشگاه فناوری تنسی ، تمایلی به خم شدن زانو پس از ضرب و شتم اردک های خود به نام بازی تاج و تخت ندارند. پیگرد قانونی دانشگاه آنها از دادگاه منطقه به دلیل نقض حقوق متمم اول آنها شکایت کرد. محاکمه آنها در 5 اکتبر نشان دهنده درگیری جدید سواره نظام بین مدیران دانشگاه و اساتید است که از حقوق خود برای انتقاد از روسا و عموم مردم دفاع می کنند.

KINI نوشت برای این مبارزه در آوریل ، توصیف ایجاد استادان تنسی جولیا گروبر و اندرو اسمیت صلیب انتقاد از پروفسور و کمیسر شهرستان پاتنم اندرو دونادیو پس از مشاجره استدلال شکست خورد کی بازار مدرسه راهنمایی شهرستان پاتنام را تغییر نام دهید. معلمان نقش دونادیو را به عنوان معاون حزب سیاسی دانشگاه در حزب سیاسی Turning Point USA محکوم کردند. مقالات تهیه شده توسط اسمیت و گروبر در ماه فوریه نشان می دهد که Donadio روی تخت آهنین از بازی تاج و تخت HBO با شمشیر نشسته است ، و همچنین مقالاتی TPUSA را به عنوان “گروه شر ملی” محکوم می کند. مقالات توصیف کننده گروه “لیست دیدگاه پروفسور، “گفتن اینکه Donadio و TPUSA” در لیست ما هستند “زیرا” فساد و تقلب در Tennessee Tech قابل قبول نیست “:

لایه های صوتی تاج و تخت

(استدلال روزنامه “اخبار بد خبر بد نیست” اشتباه است: آنجا هیچ جایگزینی برای “اخبار بد” وجود ندارد یا ذکر مواردی که برخی آن را ناپسند یا بیش از حد می دانند. اما متمم اول از اطلاعاتی محافظت می کند که باعث تشویق و یا حداقل محافظت از بلاغت نمی شود.)

کاغذ رواا دو کارشناس دانشگاه در مورد مجازات برای انواع رفتارهای حرفه ای شامل آزار و اذیت ، تحقیر ، ارعاب و تهدید.

با این حال ، دانشگاه نتوانست متهمان را با آزار ، ارعاب یا ارعاب شناسایی کند – قوانین آنها توضیح چندانی نداشت. کارگردان منتشر شده هیچ مدرکی مبنی بر وجود مشکلات جدی در اردوگاه وجود نداشت و خود دونادیو اعتراف کرد که چون قدرت رای دارد “می تواند گرم شود”.

همانطور که توسط Fire در گزارش 18 آگوست ما گزارش شده است خرده فروشی از نظر دانشگاه ، این مقالات یک موضوع سیاسی مهم است که بالاترین سطح متمم اول را نشان می دهد ، زیرا آنها از یک مقام دولتی و گروهی از مدلهای سیاسی انتقاد می کنند. ناشران به دور از اقدامات مخرب یا تهدیدهای واقعی ، نمایندگی افراد از چیزهایی هستند که به عموم مردم مربوط می شود تا تحت اصلاحیه اول محافظت شوند. این که آیا برخی از دانش آموزان دونادیو اطمینان بخش هستند یا خشمگین هستند ، قانون دولت بسیار روشن است ملاقات کرد دانشگاههای دولتی این کشور از “نگرانی در مورد حریم خصوصی و احترام متقابل” به عنوان تصمیمی برای خودداری از افشای اطلاعات استفاده کنند ، “خواه این سوء نیت ، نادان ، نژادپرستانه ، یا ناتوان ، منسجم ، خیرخواه ، خیرخواه ، موروثی ، نژادپرستانه یا اشتباه باشد.” “دانش آموز یا معلم.”

FIRE از دادگاه شکایت کرده است تا Tennessee Tech را به دلیل نقض حقوق قانونی معلم خود مسئول اعلام کند.

Tennessee Tech همه ناشنوا بود – هر چند هشدار مقاله بعدی – گروبر و اسمیت علت ادعاهای دروغین شناخته شدند. Tennessee Tech آنها را از کار به عنوان مشاور معلم برای گروه های مدرسه ، افزایش حقوق برای یک سال یا تحصیل در سفرهای خارجی منع کرد. اساتید همچنین برای پذیرش مزایا و کمک های مالی و سایر تصمیمات احضار شدند.

تصمیم گیری توسط اسمیت و گروبر انجام شد پرچم آنها را صدا کنیدبه آنها پیگرد قانونی، که در 5 اکتبر ثبت شد ، از دادگاه منطقه درخواست کرد که قانون Tennessee Tech آنها را به دلیل اطلاعات حمایتی خود نقض کرده و همچنین به دنبال خسارت مالی و بازگرداندن مجازات خانه به آنها است.

قانون آخرین راه حل برای معلمانی است که می خواهند از حقوق خود دفاع کنند و این محاکمه سیاست اصلی مخالفت با موضوعات عمومی ، فردی ، گروهی و کنفرانس را به طور دقیق منعکس می کند. اگر Tennessee Tech تمایلی به پذیرش ضرر در حل و فصل نشان ندهد ، FIRE شکایتی در دادگاه انجام داده است تا Tennessee Tech را به دلیل نقض حقوق قانونی مربی خود تحت پیگرد قانونی قرار دهد.دیدگاهتان را بنویسید