استانداردهای مورد تأیید COVID-19 برای شاخص های سلامت


کت کار زن در اتاق نشیمن مقابل لپ تاپ

همه ما می توانیم موافق باشیم که همه گیری COVID-19 در سال 2020 و تا به امروز بیشترین تأثیر را بر جهان و جوامع ما داشته است. میلیون ها نفر بر اثر بیماری ویرانگر جان خود را از دست دادند و صدها هزار نفر از اعضای خانواده از بین رفتند. با این حال ، وضعیت همه یکسان نبود. میلیون ها نفر شغل خود را از دست داده اند که برخی از آنها با کاهش بحران اقتصادی ساعات کار خود را تشدید کرده اند. برخی دیگر شروع به کار در زمینه آموزش یا آموزش کردند. اکثر این افراد زمان زیادی را در خانه سپری کردند. از سوی دیگر ، کارکنان تمام وقت باید به کار خود ادامه دهند و برخی مشاغل ، مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی و زایمان ، ساعت های زیادی در محل کار خود کار کرده اند.

در حال حاضر تحقیقات قوی در مورد تأثیر همه گیری بر تاب آوری شهرها و ساکنان آنها محدود است. به ناچار معلوم است که زمان می گذرد. در حال حاضر ، کالج پزشکی ورزشی آمریکا در حال بررسی نحوه تأثیر این بیماری همه گیر بر شاخص های دقت و سطح شهرها در گزارش های آینده است. با توجه به ماهیت داده های جمع آوری و تغییرات گزارش ، اسناد نظرسنجی جمع آوری شده در سال 2020 تا مشاهده گزارش شاخص تناسب اندام 2022 قابل مشاهده نخواهد بود. پیش بینی می شود که محصول اجتماعی و منابع زیست محیطی به طور قابل توجهی تحت تأثیر این اپیدمی قرار نگیرد. با این حال ، کاهش استفاده از این منابع به دلیل بسته شدن ، پیشگیری و اصلاح شرایط زندگی در پاسخ به این بیماری همه گیر است. علاوه بر این ، انتظار می رود شاخص های فردی سلامت جمع آوری شده تا سال 2020 به طور گسترده ای کاهش یابد ، که نشان دهنده تأثیر آن بر مردم ، مشاغل ، مشاغل و جوامع است.

جوایز قابل توجه در سال 2022:

رفتار بهداشتی

 • ٪ فعالیت بدنی در یک ماه گذشته
 • ٪ از دستورالعمل های فعالیت تفریحی پیروی می کنند
 • ٪ دستورالعمل های سرگرم کننده و فعال کار را رعایت می کنند
 • دوچرخه سواری یا پیاده روی تا محل کار
 • ٪ برای کار افراد از وسایل نقلیه استفاده می کنند
 • ٪ 2+ محصول در روز خرج کرد
 • ٪ خوردن 3+ سبزیجات در روز

فواید سلامتی

 • ٪ خوب یا بسیار خوب
 • ٪ سلامت بدنی ضعیف در یک ماه گذشته
 • ٪ در یک ماه گذشته سلامت روانی ضعیفی داشتند
 • درصد و چربی

شواهد در این مرحله چه می گویند؟

اکثریت مردم در طول بیماری همه گیر بی تحرک خواهند ماند. هنگامی که سالن های ورزشی تعطیل شد و افراد دیگر از پیاده روی و دوچرخه سواری یا دوچرخه سواری در محل کار خودداری کردند ، شرایط حرکت تغییر کرد. با این حال ، برخی از افراد ورزش را در خانه شروع کردند و در خانه های خود قدم زدند. به طور کلی ، مطالعات اولیه نشان می دهد که برای اکثر افراد ، فعالیت بدنی بیشتر تأثیر بیماری را کاهش می دهد. کاهش فعالیت بدنی به این دلیل است که تعداد کمی از افراد در ماه گذشته ورزش کردند ، شواهدی مبنی بر قدرت و ضعف خود دریافت کردند ، از جمله این که نشان می دهد روزهای بیشتری از سلامت جسمانی یا ذهن در ماه گذشته وجود دارد. تصمیم در مورد حقوق بهداشت برای تعیین وضعیت سلامتی نیز تا سال 2020 کاهش یافته است.

بسیاری از خانواده ها به دلیل بیکاری برای بدست آوردن غذای مغذی با مشکل روبرو شده اند و از بازدید از مغازه های خواربار فروشی و گروه های دائمی که به دلیل همه گیری موجود نیستند ، جلوگیری شده است. علاوه بر این ، کودکانی که غذای رایگان و محدودی در مدرسه برای آنها فراهم می شد در خانه نگهداری می شدند و بنابراین به آن غذای مغذی دسترسی نداشتند. با این حال ، برای کمک به برآوردن تقاضای غذا ، منابع غذایی جامعه از جمله بانک های مواد غذایی ، امکانات SNAP و مراکز توزیع مواد غذایی اجتماعی گسترش یافت. در هر صورت ، الگوهای معمول مصرف غذا و مصرف مواد غذایی که تحت تأثیر منفی قرار گرفتند ، کمتر کسانی بودند که ادعا می کردند طیف وسیعی از میوه ها و سبزیجات را می خورند.

گزارشات همچنین نشان می دهد که استرس ناشی از صرع نوعی ترس از این است که عفونت COVID-19 ممکن است با تحرک پایین ، تعطیلی و عدم تماس فیزیکی با خانواده و دوستان گسترده ارتباط داشته باشد ، زیرا مواردی باعث افزایش افسردگی و مشکلات بهداشت روانی شده است. به یکی از نشانه های آشفتگی ناشی از اپیدمی ، ثبت عالی خرید و پس انداز وحشتناک کالاهای خانگی است. شایع ترین علائم سلامت روان مرتبط با استرس تعداد روزهایی است که مشکلات روانی در یک ماه گذشته تجربه شده است و ساعاتی که پاسخ دهندگان در خواب می گذرانند و ادعا می کنند هر شب در گذشته.

کمبود فعالیت بدنی ، رژیم های غذایی ناسالم و افزایش وزن از عوامل خطر شناخته شده برای افزایش وزن هستند. بنابراین ، انتظار می رود که درصد ساکنان شهری که دارای اضافه وزن و چاقی هستند به احتمال زیاد یکی از محتمل ترین پیامدهای این بیماری همه گیر باشد. افزایش چاقی در کودکان و بزرگسالان از زمانی که کودکان از رفتن به مدرسه باز می مانند ، بعد از کلاس درس های فعالیت بدنی و برنامه های ورزشی را از دست می دهند ، مشاهده می شود. در عوض ، آنها زمان بیشتری برای مدتی برای بررسی صفحه نمایش برای یادگیری ، پخش نوارهای ویدیویی و سرگرمی دارند.

پیش بینی تأثیر همه گیری COVID-19 بر رتبه بندی شهرهای بزرگ در شاخص تناسب اندام 2022 دشوار است. اگرچه همه شهرها و ساکنان آنها تا سال 2020 تحت تأثیر اپیدمی COVID-19 قرار گرفتند ، اما تأثیر میزان زنده ماندن ساکنان در همه شهرها ممکن است در نتیجه تفاوت نرخ مرگ و میر یکسان نباشد. و رهبران شهر انواع مختلف محدودیت ها و اقدامات امنیتی در زمان های مختلف در طول سال.

تجزیه و تحلیل اسناد واجد شرایط 2020 برای گزارش سال آینده پاسخ بسیاری از سوالات را ارائه می دهد ، و دیدن نتایج آن واقعاً خوشایند است ، بنابراین منتظر بمانید! در حال حاضر ، جایزه عدالت 2021 در حال حاضر با اسنادی که شرایط قبل از شروع همه گیری را تشریح می کند ، در دسترس است.

منبع:

نویسنده:

Jessie Fudge، MD، FACSM، Kaiser Permanente and Terrell W. Zollinger، DrPH، Professor Emeritus، University Indiana

دیدگاهتان را بنویسید