استفاده و مزایای سلامتی Ewe Epin (Ficus Exasperata) – برگ سنباده


Ewe epin یک برگ معمولی است که از پوست درخت گرفته می شود. این تیغه ها اغلب برای تمیز کردن لکه های سرب و گرد و غبار کربن از پشت محصولات آشپزخانه به دلیل ویژگی سطح سخت آنها استفاده می شوند. به طور معمول ، تقریباً تمام کودکانی که قبل از سال 2000 زندگی می کردند برای برداشتن این صفحه فرستاده شدند. جدا از این موارد ، موارد مرتبط با سلامتی نیز وجود دارد ، مانند از بین بردن پوسته پوسته شدن روی برخی از پوستهای آلوده.

تیغه برگ ، که معمولاً به عنوان epin میش نامیده می شود ، یک تیغه برگ است که از پوست درختان برگریز بدست می آید. معمولاً در مناطق گرمسیری رشد می کند و می تواند به ارتفاع 18 متر نیز برسد. Epe epin – آهک برگ – در داروهای حیوانی فراوان است و بنابراین می توان از آن برای مقاصد خاصی برای سلامتی استفاده کرد ، اگرچه معمولاً برای این منظور استفاده نمی شود.

در این مقاله ، ما در مورد استفاده از epin میش صحبت می کنیم و بر مزایای آن و مزایای آن ، در پاسخ به مزایای سلامتی که می توان از آن استفاده کرد ، تأکید می کنیم. همچنین ، ما عوارض جانبی بالقوه و عوارض جانبی این مواد شیمیایی گیاهی را بر بدن انسان در نظر خواهیم گرفت.

مواد شیمیایی گیاهی موجود در Ewe Epin (برگ کاغذ سنباده)

اگرچه فواید مهمی از گوسفند میش وجود دارد ، اما اکثر آنها تنها مواد مفیدی هستند که در تمیز کردن غذا در آشپزخانه استفاده می شوند. مزایای سلامت اپین میش از تأثیر آن بر معده تا عمل آن بر روی لب متفاوت است. با این حال ، این فعالیت های مفید را نمی توان بدون حضور برخی از مواد شیمیایی بیوشیمیایی در گیاه انجام داد.

برخی از رقیق کننده های خون که مسئول بسیاری از مزایا هستند به صفحات سنباده ای که در زیر ذکر شده متصل شده است:

آلکالوئیدها

این مواد شیمیایی شیمیایی کربن ، نیتروژن و هیدروژن را به عنوان عناصر اصلی خود دارند. گاهی اوقات ممکن است حاوی فسفر یا برم باشند. آنها در گیاهانی که به طور گسترده ای در درمان مالاریا در طب سنتی استفاده می شود ، فراوان است. آلکالوئیدها توسط شرکت های داروسازی برای تولید داروهای ضد آسم ، ضد باکتری ، ضد مالاریا و ضد درد و سایر موارد استفاده می شوند.

برای خواص محافظتی روی گیاهان موجود در آنها بسیار مفید است و به آنها کمک می کند تا مورد نیاز حشرات نباشند.

سیانوژنیک

گلیکوزیدهای سیانوژنیک نگهدارنده گیاهان هستند. آنها به ایجاد چیزهایی کمک می کنند که آفات مانند حشرات به آنها نیازی ندارند. با این حال ، افراد ممکن است در صورت استفاده از گیاهان مشابه ، به ویژه اگر بیش از حد رشد کرده باشند ، در معرض خطر باشند.

گلیکوزیدهای سیانوژنیک غالب سیانیدها هستند که به دلیل مصرف کنندگان سمی شناخته شده و باعث افزایش یا بسته شدن مرکز رقص می شوند. با این حال ، مقدار سیانید در یک گیاه را می توان با جوشاندن ، تخمیر یا خشک کردن قسمتهای گیاه به شرایط ایمن کاهش داد تا از بین برود.

سقط جنین

تانن به خوبی با آلکالوئیدها ترکیب شده و از علف های هرز محافظت می کند. آنها همچنین به رشد گیاهان کمک می کنند. با این حال ، آنها اغلب جزء اصلی بوده اند که نباید مصرف شوند ، حتی اگر برای مصرف مناسب نباشند ، حتی اگر در بسیاری از میوه هایی که می خوریم وجود داشته باشد.

در حال حاضر ، مشخص شده است که تانن را می توان تنها در مقدار کمی مصرف کرد. وقتی به مقدار مناسب مصرف شود ، هضم غذا را افزایش می دهد.

فلاونوئیدها

فلاونوئیدها در بسیاری از میوه ها و سبزیجاتی که می خوریم فراوان است و انواع مختلفی از فلاونوئیدها وجود دارد. شما می توانید آنها را در چای و شکلات بیابید و تأثیر فوق العاده آنها بر بدن انسان به عنوان یک عامل محافظ است.

ساپونین

ساپونین ها در گیاهان حبوباتی به وفور یافت می شوند. این به غنی بودن epin میش در پروتئین و احتمالاً فیبر اشاره دارد. آنها همچنین برای شستشو مفید هستند زیرا مانند پرهای خالکوبی وقتی در محلول حاوی آب انجام می شوند صابون هستند ، بنابراین از آنها برای تمیز کردن محصولات آشپزخانه استفاده می شود.

بر اساس تحقیقات انجام شده ، این فیلوکمیکال ها در حجم های زیر وجود دارند:

مواد شیمیایی گیاهی ولش کن پوگای
آلکالوئیدها 4.10 5.30
سیانوژنیک 230.65 181.10
سقط جنین 4.10 3.25
فلاونوئیدها 4.35 3.21
ساپونین 0.13 0.17

مزایای سلامتی و استفاده از Ewe Epin

درمان زخم معده

زخم هایی که در نتیجه استفاده طولانی مدت از NSAID ها مانند آسپرین ایجاد می شوند ، باعث می شوند که در پوشش روده کوچک زخم هایی ایجاد شود که در اثر مسمومیت معده ایجاد می شود. افرادی که زخم معده دارند نمی توانند هیچ غذایی بخورند ، آنها باید انتخاب کنند.

با این حال ، خواص تنفسی و محافظتی اپین میش به تسکین درد ناشی از زخم کمک می کند. قربانیان به سادگی برگ چوب صندل را می جوند و می بلعند.

از بین بردن رشد سرطان

در حالی که سلول های پیام رسان خارج از کنترل هستند و باعث می شوند سلول ها فراتر از محدوده بصری خود رشد کنند ، سرطان ظاهر می شود. در بسیاری از موارد ، سرطان را می توان با مصرف غذاهای غنی از آنتی اکسیدان ها کنترل و پیشگیری کرد ، زیرا به دفع سموم از سلول ها ، کمک به عملکرد و رشد طبیعی آنها کمک می کند.

Ewe epin ، که به عصاره برگ نیز معروف است ، حاوی فلاونوئیدهایی است که حاوی آنتی اکسیدان ها هستند و به بدن کمک می کند رادیکال های آزاد را از سلول ها حذف کند.

درمان عفونت ادراری

بیماریهای عفونی در زنان یافت می شود. با این حال ، epin میش می تواند برای درمان انواع مختلف عفونت های مجاری ادراری در هر دو جنس استفاده شود. علاوه بر این ، به درمان عفونت های مقاربتی مانند سوزاک کمک می کند.

برگها را در موز می پزند و برای درمان سوزاک می خورند. آب حاصل از آن نیز به همین دلیل نوشیده می شود. دلیل آن این است که epin میش دارای خواص ضد قارچی و ضد التهابی است که از آلکالوئیدهای موجود در آن گرفته شده است.

برای درمان شیرهای ناشی از جذام استفاده می شود

ضایعات و زخم های بدن جذامی معمولاً با استفاده از برگ اپین میش درمان می شود. تیغه چسبانده شده است تا آب و تفاله آن بازیابی شود. شیره یا عصاره برگ بر روی جوش یا زخم روی سطح اعمال می شود.

در یک روز بهبود می یابد و خشک می شود.

به عنوان یک ضد هلمینت عمل می کند

خاصیت ضد باکتریایی epin میش – بستر برگ – به کاهش تعداد باکتری ها مانند کرم ها در هنگام بلع کمک می کند. آلکالوئیدها و تانن ها گیاه جوان را به محیطی ناراحت کننده برای اتصال کرم ها به سیستم ایمنی تبدیل می کنند.

این امر باعث می شود که برای کاهش جمعیت هلمینت های معده ، انتخاب مناسبی انجام شود و از تغذیه مناسب اطمینان حاصل شود.

برای درمان خونریزی و اسهال استفاده می شود

عصاره برگ حاوی عوامل ضد خونریزی است و از دارو استفاده می کند که برای درمان خونریزی استفاده می شود. همچنین با متوقف کردن تفاوتی که ممکن است در شکم باشد ، در درمان اسهال مفید است. برگها را می توان جوید و خورد ، یا می توان آنها را فشرده و آب کشیده و نوشید و برای جلوگیری از مشکلات دستگاه گوارش ایجاد کرد.

ضد ارتفاع

در بازگرداندن قلب به حالت طبیعی فشار ، epwe epin یکی از ابزارهایی است که در طب رایج مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو با جذب آلکالوئیدها و فلاونوئیدهای آن به کاهش فشار خون بالا کمک می کند تا به حالت طبیعی ضربان قلب برگردد.

همچنین با کاهش کلسترول بد در جریان خون ، محدود کردن جریان خون و آسان تر کردن فعالیت های پمپاژ برای قلب ، در دراز مدت به کنترل فشار خون بالا کمک می کند.

درمان بیماریهای پوستی

بیماریهای پوستی ناشی از علل قارچی یا باکتریایی به راحتی با استفاده از میش اپین درمان می شوند. در برخی موارد ، پوست ایجاد شده بر روی عفونت با استفاده از ورق فلزی برداشته می شود تا محلول شیمیایی بتواند به درستی به آن نفوذ کند.

با این حال ، epin میش نیز برای درمان این بیماری ها استفاده می شود. برگ یا آب گیاه به سطح زخم زده می شود تا آلکالوئیدهای آن آزاد شود و از خواص ضد التهابی آن برای بهبود وضعیت پوست استفاده شود.

مقالات مرتبط: 17 گیاهان و گیاهان برای تغذیه پوست

عوارض جانبی احتمالی با Ewe Epin

در استفاده از اپین میش احتمال سموم زیاد است. این دلیل به دلیل وجود گلیکوزیدهای سیتوژنیک در مقادیر زیاد است. با توجه به جدول ذکر شده در بالا ، این دارو بسیار بزرگتر از داروهای دیگر است. با این حال ، اگر به درستی کشت شود ، می توان آن را از بین برد یا در مقدار کمی از بین برد.

گزارش شده است که گلیکوزیدهای سیتوژنیک برای حیوانات مضر هستند ، اما در بسیاری از مناطق آفریقا به طور گسترده برای حیوانات تغذیه می شوند. مواد مغذی مشابهی در غده های گاز وجود دارد و پس از پردازش می توان آنها را خورد.

با این حال ، با مصرف مقادیر زیاد سیانید ، محصول گلیکوزیدهای سیتوژنیک ، احتمال وجود موارد زیر وجود دارد:

  • کند و معده مشکل است
  • دفع بزاق بیش از حد از دهان
  • حمله قلبی
  • سیستم سیستم میانی را ببندید.

نتیجه

Ewe epin – بستر برگ بخشی رایج از گیاهان گرمسیری است ، انجیر کاغذ سنباده جنگل. برگهای آن اغلب برای زیبایی آن ، برای تمیز کردن لکه های دوده ظروف آشپزخانه استفاده می شود. با این حال ، مزایای سلامتی نیز وجود دارد که به نظر می رسد این روزها از بین رفته است.

فواید سلامتی آن ناشی از وجود بسیاری از مواد شیمیایی گیاهی است که به درمان زخم ها و ضایعات ناشی از جذام و سایر بیماری های پوستی ، درمان التهاب و خونریزی ، درمان زخم ها کمک می کند و می تواند به عنوان ضد هلمینت مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید