افراد سیگاری ، نوشیدن نوشابه در قابلمه ، آموختن درس ها


اطلاعات اخیر سلامت روان

تصویر نیوز: کشیدن سیگار ، نوشیدن ورودی قابلمه ، یافته های تحقیق

پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 (اخبار HealthDay)

به گفته محققان ، برای افرادی که سیگار می کشند یا می نوشند ، مصرف ماری جوانا بسیار زیاد است.

محقق زویی رید می گوید: “نوشیدن مشروب الکل و دخانیات احتمال استفاده غیر از مواد مخدر را افزایش می دهد. با این حال ، روابط پیچیده است.” او یکی از محققان اصلی گروه تحقیقات دخانیات و الکل در دانشگاه بریستول در انگلستان است.

یافته های “محصول ورودی” در 29 سپتامبر به صورت آنلاین در کتابی توسط مرگ، و استفاده از بسیاری از مواد شیمیایی که به استارت سیگار گره خورده است.

با این حال ، مصرف ماری جوانا می تواند سیگاری ها را دود کند. به گفته محققان ، اعتیاد به مواد افیونی می تواند منجر به نوشیدن شود.

ممکن است ارتباط تنگاتنگی بین تنباکو و ماری جوانا وجود داشته باشد و به گفته نویسندگان تحقیق ، علت و معلول در هر دو نقش داشته باشد.

سیگار کشیدن و نوشیدن الکل معمولاً قبل از استفاده از دارو شروع می شود. محققان می گویند همچنین ممکن است عوامل خطر بالقوه – شاید یک سوال ژنتیکی در مصرف مواد – علت این ارتباطات باشد.

رید در یک بیانیه مطبوعاتی می گوید: “مصرف یک دارو باعث افزایش احتمال مصرف داروی دیگر می شود ، اما این می تواند دلیل عوامل خطر برای افرادی باشد که بیشتر از الکل و دخانیات و غیر مواد مخدر استفاده می کنند.”

هازل چیزمن ، معاون ستاد کار گروه سیگار و سلامت انگلستان در مورد این مطالعه گفت: “دخانیات و الکل بدترین بیماری ها در جامعه هستند و این یافته ها به احتمال زیاد از داروهای دیگر استفاده می شود.”

Cheeseman می گوید ، دولتها راه را برای راههای جداگانه برای کاهش آسیب داروهای غیرقانونی و غیرقانونی هموار می کنند. او گفت که این مطالعه نیاز به بررسی تعارض بین اعتیاد را نشان می دهد.

داستان دیگری هم هست

برای اطلاعات بیشتر در مورد مواد مخدر ، به انجمن آموزش رضایت مراجعه کنید.

پرسش: مرگ، بیانیه مطبوعاتی ، 30 سپتامبر 2021

استیون رینبرگ

اطلاعیه سلامت
حق چاپ © 2021 HealthDay. کنترل دائمی است.پانویتانگا

نحوه ترک سیگار: 13 نکته مفید برای ترک اعتیاد
به گزارش تظاهرات مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید