اینستاگرام سرعت حذف حساب در iOS را ارائه می دهد


اینستاگرام قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است دستگاه iOS وی افزود که به کاربران این محراب اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی اکانت خود را از این شبکه اجتماعی حذف کنند. این اقدام در راستای سیاست جدید اپل ساخته شده و اینستاگرام چنین قابلیتی را برای دنبال کردن آنها در دسترس قرار داده است.

طبق آخرین گزارش ها، اپل سیاست های فروشگاه خود را به روز کرده و تغییرات جدیدی از راه رسیده است. یکی از مهم ترین تغییرات در سیاست های اپل مربوط به قسمت حساب کاربری اپلیکیشن است. الزامات کوپرتینویی مستلزم این است که همه پیشرفت‌ها این امکان را برای هر برنامه‌ای با قابلیت ایجاد حساب فراهم کنند تا به کاربران اجازه دهد بعداً حساب خود را از آن سرویس حذف کنند. حذف. این موضوع می تواند به بسیاری از کاربران کمک کند راز خود را حفظ کنند

حساب کاربری خود را از برنامه اینستاگرام در iOS حذف کنید

حساب کاربری خود را از خود برنامه اینستاگرام در iOS حذف کنید

قبلاً برای حذف اکانت خود از اینستاگرام مجبور بودید وارد شوید وب سایت این شبکه اجتماعی در نهایت، پس از صرف چند دقیقه و گذراندن چند مرحله برای غیرفعال کردن یا حذف اکانت خود، می توانید خودتان از آن فعالیت انصراف دهید. عدم وجود این قابلیت در اپلیکیشن اینستاگرام می تواند کمی آزاردهنده باشد; اما اپل با این سیاست قادر است اینستاگرام را مجبور کند که قابلیت حذف اکانت کاربری را به نسخه iOS این اپلیکیشن اضافه کند.

نکته دیگر این است که اگر قبلا اکانت خود را فعال یا حذف کرده اید، اطلاعات شما همچنان وجود دارد متا آپس صبر خواهند کرد. در قابلیت جدید ارائه شده توسط اینستاگرام در iOS، خبری از حذف کامل اطلاعات نیست و این امکان وجود دارد همان دستگاهی که قبلا دیده ایم اما در یک اپلیکیشن.

اگر سعی کنید حساب خود را حذف کنید، می توانید تا 30 روز پس از آن، حساب کاربری خود را بازیابی کنید تا به طور کامل حذف نشود. اپل نیز این موضوع را بحث برانگیز می داند و با آن بحث نمی کند. این عمل نیز چیز خوبی است; زیرا کاربر می تواند بعداً به دلیل عصبانیت و ناامیدی اکانت خود را حذف کند. ظاهرا هنوز خبری مبنی بر در دسترس شدن این قابلیت برای آن منتشر نشده است اپلیکیشن اینستاگرام اندروید این نیست.