این اپلیکیشن «Island Wave» آیفون 14 پرو را به گوشی اندرویدی شما می آورد + لینک دانلود


تقریباً هر بار که اپل ویژگی جدیدی به آیفون‌ها اضافه می‌کند، پس از مدتی می‌بینیم که آنها به محصولات اندرویدی راه پیدا می‌کنند. اکنون این اتفاق زودتر از حد انتظار رخ داده است و اکنون یک برنامه می تواند این قابلیت را داشته باشد که “جزیره پویا» (Island Development) مدل های حرفه ای آیفون 14 به گوشی اندرویدی شما.

اگرچه در آینده ای نزدیک، سازندگان اندروید به خصوص برندهای چینی به سراغ طراحی جزیره پویا خواهند رفت، اما توسعه اپلیکیشنی با عملکرد مشابه شاید برای بسیاری از کاربران جذابیت بیشتری داشته باشد. این برنامه اندروید تماس می گیرد DynamicSpot اسمش هست، از طریق گوگل پلی در دسترس است، البته الان گوگل پلی در ایران فیلتر است.

جزیره همگام سازی در گوشی های اندرویدی

پس از دریافت این برنامه رایگان، می توانید مکان و همچنین اندازه جزیره پویا را سفارشی کنید. البته همه ویژگی های این برنامه رایگان نیستند و برای دریافت ویژگی هایی مانند نمایش در صفحه قفل یا آیکون های لمسی برای باز کردن برنامه ها باید 4.99 دلار بپردازید. بنابراین انتظار می رود نسخه ترسیم شده شما به زودی در سایت های داخلی منتشر شود.

اگرچه این سیستم می تواند گوشی اندرویدی شما را شبیه مدل های آیفون 14 پرو کند، اما به ویژگی های پیشرفته ای که اپل برای گوشی های خود در نظر گرفته است، دسترسی نخواهید داشت. با این حال، همانطور که گفته شد، نسخه پولی DynamicSpot دارای امکانات بیشتری است.

این اپلیکیشن مطمئنا در آینده به خدمات بیشتری مجهز خواهد شد، البته اپل احتمالا استفاده از جزیره پویا را در آیفون ها افزایش خواهد داد تا کاربران بیشتری تمایل به خرید این محصولات داشته باشند. البته جدای از این گفته می شود که تمامی مدل های آینده آیفون از آیفون 15 تا آیفون 15 اولترا (پرو مکس) به جزیره ای قدرتمند مجهز خواهند شد.

البته قبل از نسل بعدی آیفون ها باید منتظر گوشی های اندرویدی مجهز به این قابلیت باشیم. به عنوان مثال، شیائومی سیوی 2 با طراحی مشابه نمایشگر آیفون 14 پرو عرضه می شود.