این هتل هوایی مخرب می تواند سال ها در هوا بماند + فیلم


تصویری از هواپیمای عجیب و جذاب به نام مزرعه آسمان اخیرا در شبکه های اجتماعی پست شده و پرنده ای غول پیکر را نشان می دهد که می تواند 5000 ero حمل. این هتل مجلل که امکانات رفاهی زیادی را در اختیار ساکنان خود قرار می دهد، می تواند سال ها در آسمان بماند و ردپای کربنی ندارد.

ایده هتل های معلق جدید نیست و قبلا بارها مطرح شده است، اما مفهوم جدیدی که از فناوری های جدید استفاده می کند منتشر شده است. مسافرانی که مایل به سوار شدن به اسکای کروز هستند باید با پرواز عادی به هتل برسند.

اسکای کروز چه ویژگی هایی دارد؟

مسافران این هتل به بسیاری از مناطق مهم برای دیدن منظره هوایی، خوراکی هاکافی شاپ ها و باشگاه ورزشی و حتی به یک مرکز پزشکی نیز دسترسی خواهند داشت. اسکای کروز نیز متنوع است سینما، تئاتر و تئاتر باید مسافران خود را سرگرم کند. این هواپیما از هوش مصنوعی نیرو می گیرد و می تواند با پیش بینی آب و هوا با سیستمی شبیه به حذف نویز هدفون، لرزش های هوا را از بین ببرد.

این هتل ردپای کربن نخواهد داشت و در عوض ظرفیت آن را دارد 20 دارای موتور است ارائه خواهد شد. سوخت این موتورها را با یک نیروگاه هسته ای کوچک این دستگاه را به دست آورده و اجازه داده تا سال ها در آسمان بماند.

مزرعه آسمان

این کانسپت در ابتدا توسط تونی هلمشتاین چند سال پیش طراحی شد و اخیرا توسط هاشم القلی بازی شده است. نام این هتل هوایی را گذاشت فلتانیک نام خود را از تایتانیک بزرگ و مجلل گرفته است.

اگرچه شاتل فضایی زیبا به نظر می رسد، اما برخی افراد باور نمی کنند که چنین وسیله ای حتی بتواند پرواز کند. منتقدان این طرح می گویند که این اجازه را به یک فرودگاه بزرگ می دهد تا با هواپیما پرواز کند، که به نفع هیچ شرکت هواپیمایی دیگری نخواهد بود. علاوه بر این، هنوز راه درازی برای دستیابی به برخی از فناوری های موجود در این شهر پرندگان در پیش داریم.