بازی های تغییر سلامت – AI و IoMT


سلامت اکوسیستم فعلی در هند:

به نظر می رسد محیط سلامت در هند در جهت بسیار بهتری قدم برداشته است. فناوری نقش مهمی در بهبود دسترسی ، در دسترس بودن و تولید راه حل های مراقبت های بهداشتی ایفا می کند. بخش مراقبت های بهداشتی به سمت پذیرش فناوری و اخیراً فلسفه آن در زمینه مراقبت از بیمار حرکت می کند.

هوش مصنوعی (AI) و اینترنت چیزهای مراقبت های بهداشتی یا اینترنت اشیاء پزشکان ، IoMT تغییرات مهمی را به ارمغان می آورد و بهره وری و عملکرد روان را در صنعت مراقبت های بهداشتی افزایش می دهد. بهبود نتایج درمان و بهبود مراقبت از بیمار.

دیدگاه های فناوری جدید در زمینه سلامت:
با سازمان بهداشت خود و مشاور هوش مصنوعی AMA تماس بگیرید

طبق پیش بینی 15 کشور Future Health Index (FHI) .2019 گزارش 2019 توسط Royal Philips ، یک رکورد سلامت رهبر سازمان بهداشت جهانی ، پذیرش بسیاری از خدمات بخش خصوصی در هند را تأیید کرده است.

Simbo.ai یکی از پیشگامان هوش مصنوعی است و توضیح می دهد: کمک پزشکی مبتنی بر صدا

Simbo.ai ، یکی از پیشگامان هوش مصنوعی ، یک راه حل هوشمند مبتنی بر کمک به نام SIMBO طراحی کرده است. SIMBO برنامه های EMR را با استفاده از سخنرانی های داخلی در نوشتن جامع و مهارت های زبان مشترک – NLU ایجاد می کند. فناوری پیشرفته BISLU (درک زبان گفتاری با الهام از مغز) و GIPCA (معماری پیش بینی فکری عمومی و معماری اصلاحی) به پزشکان اجازه می دهد تا در کمتر از 30 ثانیه EMR ها را بسازند ، بدون نیاز به نصب نرم افزار و آگنوستیک استاندارد.

سیمبو در واقع پزشک تولید اکشن است. تحت بخشهای مختلف SIMBO به پزشکان در مشاوره و مشاوره با بیماران کمک کنید.

ویژگی های هنری SIMBO:

چهره سیمبو به 4 عنوان تقسیم شده است. کاربر پسند ، عملکرد ، دقت و افرادی مانند هوش.

  • کاربران خوب: سیمبو نیازی به برقراری ارتباط با پیانو یا موس ندارد. نیازی به نصب نرم افزار ندارد و حالت آگنوستیک دارد. علاوه بر این ، به پزشکان اجازه می دهد هنگام نوشتن پرونده بهداشتی به صورت الکترونیکی ، یادداشت های ساده و قابل ویرایش بنویسند.
  • کارایی: زمان واقعی و طراحی مقاوم در برابر نویز Simbo عملکرد بالا را تضمین می کند. با استفاده از مدل های SIMBO ، پزشکان می توانند در کمتر از 30 ثانیه EMR بسازند. ادامه ارتباط بصری در زمان واقعی تضمین می کند که EMR را می توان بدون رعایت قوانین خاصی انجام داد.
  • درست است، واقعی: Simbo در محیط های پر سر و صدا بسیار دقیق است ، با 2.6٪ میزان خطای کلمه (WER) و 3.1٪ میزان خطای جمله (SER) ، این SIMBO را به یکی از بهترین در جهان تبدیل می کند.
  • افراد هوش را دوست دارند: Simbo و ثبت اختراع آن فناوری های BISLU و GIPCA را به عنوان چیزی فراتر از ابزار دقیق می پذیرند. پزشکان مجبور نیستند SIMBO را تنظیم کنند. هوش یک فرد به عنوان یک فرد به او اجازه می دهد از طریق سازماندهی اطلاعات خود با مکالمات پزشک سازگار شود. پزشکان دیگر مجبور نیستند از روش ها پیروی کنند. SIMBO را می توان بر اساس یک عنوان مناسب طبقه بندی کرد و پزشک همچنین می تواند دارویی را که در دسترس نیست ، بیان کند.

SIMBO از ضبط های صوتی 1 کرور آموخته می شود. این برنامه از تمام محیط های انگلیسی هندی پشتیبانی می کند و در اصطلاحات پزشکی هند آموزش دیده است.

سیمبو – افزایش بهره وری پزشک:

Simbo برای تقویت طراحی شده است. هدف از این کار تغییر مراقبت از بیمار و تسریع در مشارکت پزشکان با تمرکز بر مصاحبه و صدور گواهینامه بیمار پاک است. سیمبو همچنین با کار به عنوان دستیار پزشک آگاه و ارائه دقیق ترین اطلاعات EMR و صنعت می تواند ابتدا به بیماران مراجعه کند. سیمبو به پزشکان اجازه می دهد تا بر روی موضوع شایستگی خود تمرکز کرده و سایر کارهای مورد نیاز را انجام دهند.

فناوری هایی مانند SIMBO برای تغییر بزرگترین صنعت بهداشت محیط در هند طراحی شده اند.

SIMBO – بهترین صنعت بهداشت و درمان صنعت بهداشت:

سیمبو با در نظر گرفتن نقش جلویی صدا (آفیس) هر EMR را قادر می سازد تا یک EMR صوتی باشد. Simbo.ai از صحیح صدا پشتیبانی می کند. این API در وب برای ارسال داده های صوتی و دریافت پاسخ های JSON ارائه می دهد. سیمبو دارای موتور مقاوم ASR با NLU مبتنی بر هوش مصنوعی است. این یک API زمان واقعی برای ایجاد راه حل های چند پلتفرمی با عملکرد بالا ارائه می دهد. با استفاده از مدل های پزشکی می توان EMR را در کمتر از 30 ثانیه تولید کرد. این اجازه می دهد تا EMR مبتنی بر صدا فراتر از یک ابزار طبقه بندی قرار گیرد. هوش فرد به عنوان فرد به او اجازه می دهد تا با بحث پزشک سازگار شود.ارتباط از طریق Single API امکان پذیر است |  فناوری اطلاعات سلامت امروز

فن آوری پیشرفته:

IoMT با استفاده از فناوری هایی که از تعریف هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیاء یا اینترنت پزشکی اشیاء به دست آمده است ، کلید سلامت هند برای ایجاد یک موقعیت برنده -برنده خواهد بود. این فناوری ها همچنین متخصصان بهداشت را قادر می سازد تا درباره ضعف های جدی آن در مراقبت های زایمان بحث کنند.

با فرض اینکه فناوریهای مدرن در حال تحویل سالم ، از نظر زیست محیطی به کار گرفته شده و کارآمد شوند ، زمان انتظار را می توان تا حد زیادی کاهش داد و با کاهش تعداد افراد متصل به خدمات ، بهره وری را بهبود بخشید. ) / سیستم های مرکز داده (HIS).

سلامت در هند به دلیل معماری چند لایه مدیریت سلامت دشوار است. دولت ها و بیمارستان های خصوصی از فناوری های جدیدی مانند SIMBO استفاده می کنند. این تصویب می تواند راه را برای خدمات ایمن ، کارآمد و مناسب برای مراقبت های بهداشتی تجاری در هند هموار کند. استفاده از فناوری باعث ایجاد مراقبت با کیفیت از بیماران ، مشتریان با تجربه و عملکرد مطلوب در سلامت حیاتی می شود.

خلاصه

نوشتن نام

بازی های تغییر سلامت – AI و IoMT

اطلاعات

IoMT با استفاده از فناوری هایی که از تعریف هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیاء یا اینترنت پزشکی اشیاء به دست آمده است ، کلید سلامت هند را برای ایجاد موقعیت برنده -برنده خواهد بود. این فناوری ها همچنین متخصصان بهداشت را قادر می سازد تا درباره ضعف های جدی آن در مراقبت های زایمان بحث کنند.

نویسنده

آرم فیس بوک فیس بوک برای ارتباط با Baljit Singh در فیس بوک ثبت نام کنید

مسائل مربوط به انتشارات

mTatva.comدیدگاهتان را بنویسید