بالاخره میله های تغذیه JSHealth من اینجا هستند!


هر روز غذا همیشه جلوی قرارداد نگهداری من است. من معتقدم که هر روز سه وعده غذایی اصلی و 1 تا 2 میان وعده می خورم. این به حفظ سطح قند در خون شما کمک می کند ، به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس عدم کفایت جلوگیری می کند و می تواند نیاز به قند را تا حد زیادی کاهش دهد.

در بیشتر مواقع ممکن است وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم به میان وعده ها برسیم و به چیزی ساده و آسان نیاز داشته باشیم. به همین دلیل است که من توصیه می کنم یک بار غذا با غذاهایی که می توانید به آنها اعتماد کنید ، داشته باشید. با این حال ، من هنوز برای یافتن یک نوار کم قند ، با پروتئین و فیبر بالا برای حمایت از قند و سیری خون تلاش می کنم … طعم آن نیز بسیار خوب بود! احساس می کردم که همیشه در آنجا هستم تا با چیزی سازگار شوم ، خواه شیرین کننده ها باشد ، هم مواد قندی و هم طعم دهنده ها.

و البته ، من به یک سفر 18 ماهه رفتم تا یک میله بسازم که تمام نبردهای تعیین شده را برآورده کند – که BAR را بالا می برد! من از معرفی این خط پروتئین های اتصال دهنده خودداری کردم تا زمانی که احساس کردم بهترین میله ها هستند. ما همچنین می خواستیم آنها را با برخی از غذاها و ویتامین های مورد علاقه خود مانند کلاژن و پروبیوتیک ها تکمیل کنیم تا مواد مغذی بیشتری داشته باشیم که سالم نیز هستند.

من بسیار خوشحالم که پایان پایان را به پایان می رسانم … 3 تعادل بد JSHealth تعادل تعادل تعادل! این غذا با غذاهای کامل ساخته شد و حاوی مواد مغذی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر بود. هر Nourish Bar به طور ویژه با حقایق تولید و بدون قند یا افزودنی پنهان فرموله شده است ، دارای محتوای درشت مغذی و پروتئین و فیبر کافی برای پشتیبانی از سطح تعادل قند خون است.

در 3 طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خاص خود را دارند. PS بازی سرگرم کننده سخت است زیرا من واقعاً هر کسی را دوست دارم ، اما اگر مجبور باشم آن را انتخاب کنم … من نمی توانم ادویه دارچین را کنار بگذارم!

نوار زیبایی Nourish + Glow کرانچ کره جرثقیل

ساخته شده با پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای تغذیه بدن ، همراه با خالص ترین منبع ارگانیک کلاژن دریایی برای حمایت از پوست سالم و هیدراته نگه داشتن شما! ذخیره گندم سیاه ، تردی فوق العاده ای به این نوار بر پایه بادام زمینی می افزاید.

تغذیه + انرژی پروتئین Pa – تراشه لوآ چوک

بدن خود را با این ترکیب شکلاتی از پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر که برای تغذیه و انرژی بخشیدن به روز شما طراحی شده است ، تازه کنید! نوک کاکائو یک میان وعده خوب به این شکلات خوشمزه اضافه می کند.

Nourish + Dig digest Protein Pa – ادویه دارچین

زندگی خود را با این نوار دوستدار شنا پر از پروبیوتیک ها و فیبرهای گوارشی و مکمل های پروتئین مغذی راضی کنید. دارچین علاوه بر حمایت از سطح قند خون ، طعم لذیذی به آن می بخشد.

می توانید در مورد مزایای طیف نوار تغذیه بیشتر بدانید دوم نمی توانم منتظر بمانم تا بهترین فریم دنیا را بیابید (ما هنوز فکر می کنیم!).

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید