با آن کان آشنا شوید – بیمه سلامت


با سلام به آن کان ، بازرس دریایی و عضو تیم ایمنی در مرکز پزشکی و پزشکی در کالج محلی Washtenaw در Ann Arbor ، MI. مرکز پزشکی و بهداشت در WCC به تازگی گواهینامه رسمی MFA خود را تکمیل کرده است – یک برنامه صدور گواهینامه MFA از سال 2014! آفرین !!

آن تقریباً 12 سال است که در مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC زندگی می کند. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و مدرک پزشکی از کالج محلی Washtenaw است.

ما فقط توجه خود را به آن معطوف کردیم ، در اینجا آنچه او گفت…

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
در حالی که مشغول تمرین و آموزش شنا و بندهای ورزشکارم بودم. شاید یک فرد مسن دچار بیماری روانی جدی باشد که بر او تأثیر می گذارد و با کشش شدید سلطه او را رنج می دهد. برای آنها در دسترس است. شاید یک مشتری مدت زیادی است که شنا می کند و تنها یک زمان است که ببیند او در رویداد Master موفق می شود. شاید این شناگران هستند که کمتر از وارد شدن به آب می ترسند. کیفیت زندگی بهتری در برخورد با آب دارند. (واقعیت جالب: آن حدود 50 بار در سال در روز تولدش شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او در 51 سالگی 50 سالگی خود را انجام داده است – راهی برای رفتن ، آن !!)

پس چرا این دسته را انتخاب کردید؟
من بسیار علاقه مند به فعالیت بدنی و گردهمایی های گروهی در همه اشکال آن و مزایای محیط آبی هستم. هر روز اعضایی را می بینم که در هر نوع فعالیتی زندگی خود را تغییر داده اند ، خواه کار سخت باشد ، تحرک ، کنترل درد ، یا فقط استراحت.

پروژه مورد علاقه / موفق شما در بیمارستان و مرکز تناسب اندام در WCC چیست؟
من آماده شنا هستم! نه تنها یادگیری شنا ، بلکه یادگیری شنا بهتر ، بهتر و با قدرت بدن شما. حتی اگر مشکل دارید از استخر برای کار استفاده کنید. بسیاری از مردم به دلیل این واقعیت که همه ما در نقاط قوت بدن خود بازیگر هستیم “غیرورزشکار” نامیده می شوند. شنا آنقدر با بدن مهربان است که همه می توانند این کار را انجام دهند!

توصیه شما به کسانی که تازه به این نوع بیمه درمانی آمده اند چیست؟ با همه کار کنید. همه انرژی دارند. هیچکس برای من “آموزش” ، کمک ، مربیگری ، مربیگری و پشتیبانی مهمتر نیست. و همه اعضای جامعه ما باید این نعمت را دریافت کنند. ما باید با لحظات ، افکار ، قدردانی و تأیید خود سخاوتمند باشیم. در خانه ما ، که شامل سلامتی است ، همیشه باید درک کنیم که اعضا ممکن است روز سختی را سپری کنند و آنها به مراقبت و صبر نیاز دارند.

خانه شما از گواهینامه انجمن تناسب اندام چگونه بهره مند می شود؟
اعضای ما معتقدند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا از خود مراقبت کنند تا بتوانند رشد و پیشرفت کنند. حضور و ترتیبات ما اعتماد به نفس آنها را تقویت می کند تا اطمینان حاصل شود که همه جنبه های ایمنی را در نظر می گیریم. ممکن است اعضای ما نتوانند از منابع دیگر با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی بمانند ، دانش خود را افزایش دهند و بیشتر کار کنند.

می خواهید خارج از کار چه کار کنید؟
من از پیاده روی با خانواده و دوستانم لذت می برم! هر چه تجهیزات کمتر باشد بهتر است! (بخوانید: عکسی از آن را ببینید که در حال قدم زدن در کنار دریاچه Picture Rocks National در شهرستان الجر ، MI است!)

آیا در امور خیریه یا خدمات اجتماعی مشارکت دارید؟
مراقبت راهی شگفت انگیز برای داشتن فرصت برای کودکان است. ما فرزندان خود را بزرگ کردیم ، با وجود اینکه سخت بود ، اما چیزهای زیادی آموختیم! در حال حاضر ما برای هر فرزند خوانده به عنوان والدین خود همین کار را می کنیم. هیچ راهنمای آموزشی مانند هر یک از فرزندان ما وجود ندارد ، اما ما سعی می کنیم در زندگی کودک ثابت قدم باشیم. انسان می تواند والدینی دلسوز باشد!

متشکرم ، آن ، از الهام بخش شما در استخر روباز!

دیدگاهتان را بنویسید