با اخذ پاسپورت دانشجویی انگلستان کیفیت زندگی در یک کشور توسعه یافته را تجربه کنید


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و ویراستاران محتوای آن را نمایندگی نمی کنند.

تمامی دانشجویان بین المللی که تصمیم به تحصیل در انگلستان دارند، ملزم به دریافت کارت دانشجویی Tier 4 هستند. این نوع پاسپورت فقط برای دانشجویان تمام وقت در دسترس است که به دنبال مشاغل آموزشی در بریتانیا هستند – نه مشاغل کوتاه مدت یا کلاس های زبان. هر فردی که برای تحصیل در انگلستان اقدام می کند، برای اقامت طولانی مدت در انگلستان نیاز به ویزا دارد. شرایط اخذ پاسپورت دانشجویی انگلستان بسته به هر کشور متفاوت است. در این مورد شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلستان مورد بررسی قرار می گیرد.

چگونه برای ویزای تحصیلی انگلستان اقدام کنیم؟

شما می توانید برای پاسپورت دانشجویی انگلستان هم به صورت آنلاین و هم از طریق پست یا حضوری اقدام کنید. بنابراین، درخواست پاسپورت آنلاین برای شهروندان خارج از انگلستان است و افرادی که در زمان استفاده در بریتانیا زندگی می کنند باید به صورت حضوری یا حضوری برای دریافت ویزا اقدام کنند.

برای اخذ ویزای تحصیلی چه مدارکی لازم است؟

همیشه به خاطر داشته باشید که محدودیت ها و شرایط ویزا در بریتانیا دائما در حال تغییر است. بنابراین، قبل از استفاده، باید به طور منظم دستورالعمل‌های روال روادید معمولی را مرور کنید. واجد شرایط بودن برای پاسپورت دانشجویی انگلستان ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد. برای درخواست ویزای دانشجویی باید مدارکی ارائه دهید. مدارک مورد نیاز برای دریافت پاسپورت دانشجویی انگلستان عبارتند از:

  • گذرنامه یا سایر اسناد مفید سفر
  • گواهی پذیرش در آموزش (CAS) از سیستم مدرسه شما
  • اطمینان حاصل کنید که منابع مالی کافی برای حمایت از هزینه های انتقال و آموزش خود را دارید

چه زمانی باید برای ویزای تحصیلی انگلستان اقدام کنم؟

شما می توانید 3 ماه قبل از شروع سال تحصیلی خود برای ویزای تحصیلی انگلستان اقدام کنید. پس از ارسال درخواست پذیرش در دانشگاه، گواهی پذیرش دریافت خواهید کرد. با ارائه این مدرک تایید می کنید که در دانشگاه های این کشور پذیرفته شده اید و بنابراین واجد شرایط درخواست ویزا هستید. می توانید از شماره CAS در فرم درخواست ویزای دانشجویی خود استفاده کنید.

آیا می توانم در حین آموزش در انگلستان کار کنم؟

بله، این امکان برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. بر اساس قوانین فعلی انگلستان، به شما امکان می دهد در حین آموزش در انگلستان، کار پاره وقت پیدا کنید. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که به مدت 6 ماه یا بیشتر در دوره آموزشی شرکت می کند، به شما اجازه می دهد تا 20 ساعت در هفته کار کنید. با این حال، مطمئن شوید که دانشگاه شما در لیست ارائه دهندگان آموزش عالی معتبر در بریتانیا قرار دارد.

پاسپورت دانشجویی انگلستان و مورد حمایت خانواده

ممکن است، اما محدودیت ها و استثناهایی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، اگر بیش از شش ماه بدون مدرک یا بیش از 12 ماه در یک دانشگاه معتبر تحصیل کرده باشید، می توانید وابستگان خود را به بریتانیا بیاورید. با این حال، شما باید بدانید که افراد تحت تکفل ما بر اساس قوانین نامزدی چه کسانی هستند. همسر و فرزندان وی به عنوان افراد تحت تکفل سطح 4 پذیرفته می شوند و سایر بستگان شامل این دسته نمی شوند. افراد تحت تکفل نیز باید توانایی مالی خود را نشان دهند تا به شما اجازه ورود به بریتانیا را بدهند. میزان منابع مالی مورد نیاز در این مورد ممکن است توسط شما یا اعتماد شما تامین شود.

هزینه دریافت ویزای تحصیلی انگلستان چقدر است؟

طبیعتاً پاسپورت دانشجویی انگلستان یک عدد است که ممکن است به نوع پاسپورتی که می خواهید دریافت کنید بستگی دارد. بنابراین، هزینه های ویزای دانشجویی هر از گاهی تغییر می کند، بنابراین همیشه باید از منابع رسمی چک کنید. دانشجویانی که در خارج از کشور برای پاس دانشجویی ردیف 4 درخواست می کنند باید 5 335 بپردازند.

شرایط مالی برای اخذ پاسپورت دانشجویی انگلستان

طبق قانون ویزای دانشجویی Tier 4 انگلستان، دانشجویان بین المللی ملزم به ارائه مدارک مالی برای پوشش هزینه آموزش و انتقال حداقل به مدت یک سال در انگلستان هستند. هنگامی که دانشجویان بین المللی برای ویزای تحصیلی انگلستان درخواست می کنند، باید موارد زیر را مشخص کنند:

  • آنها حداقل 12000000 برای پوشش هزینه یک سال کار آموزشی دارند
  • حمایت مالی منظم (در صورت وجود)
  • آنها پول کافی برای تامین هزینه های زندگی دارند

مدارکی که با پول موجود در بانک یا حساب جاری بانکی، نامه ای مبنی بر تایید وام آموزشی و نامه حمایت مالی برای اثبات توان مالی خود استفاده کنید. نکته اصلی این است که دارایی هایی مانند سهام و اوراق قرضه در این مورد قابل قبول نیستند.

شرایط زبان انگلیسی برای اخذ پاسپورت

تسلط به زبان انگلیسی بخش مهمی از فرآیند پذیرش و پذیرش دانشجو در انگلستان است و اکثر دانشگاه ها از نمرات آزمون مهارت انگلیسی به عنوان بخش مهمی برای ارزیابی برنامه درسی خود برای یک برنامه آکادمیک یا صوتی استفاده می کنند. بنابراین، دانشجویان بین المللی باید مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون SELT با نمرات B1 و B2 تأیید کنند. رایج ترین آزمون های ELSELT برای پاسپورت های دانشجویی انگلستان، آیلتس و PTE هستند.

با اخذ پاسپورت دانشجویی انگلستان رویای مهاجرت به انگلستان را محقق کنید

انگلستان یکی از محبوب ترین مکان ها برای تحصیل در جهان است. این خانه برخی از برترین دانشگاه ها و کالج های جهان است که قدمت برخی از آنها به قرن دوازدهم بازمی گردد. بنابراین آموزش در انگلستان به الگویی برای کشورهای مختلف تبدیل شده است. انگلستان بالاترین سطوح آموزش عالی را دارد و چهار دانشگاه بریتانیا در بین 10 دانشگاه برتر جهان قرار دارند.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا برای تحصیل در انگلستان نیاز به ویزا دارند. نوع پاسپورت شما نیز بسته به برنامه آموزشی شما و مدت زمانی که قصد دارید در بریتانیا بمانید متفاوت خواهد بود. پذیرش این گذرنامه شامل شرایطی از قبیل تسلط به زبان انگلیسی، مدارک مالی، شرایط سنی متناسب با سن و شرایط دانشگاه منتخب و اخذ مدارک مورد نیاز توسط پلیس منزل می باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای تحصیلی انگلستان از موسسات حقوقی معتبر مشاوره بگیرید.