با تهدید حقوق سقط جنین ، دموکرات ها امیدوارند به جنایت ادامه دهند.


ساحل ویرجینیا – کنزی اسمیت “علاقه چندانی به سیاست ندارد” ، و در حالی که در انتخابات ریاست جمهوری وفادارانه به دموکرات ها رای داد ، اما از مسابقات خارج از سن خوشش نمی آید ، زیرا این هفت هفته در ویرجینیا برای فرماندار و قانونگذار

اما اخبار اخیر مبنی بر ممنوعیت سقط جنین در حدود شش هفته بارداری بدون هیچگونه معافیت تجاوز جنسی و محارم ، توجه اخیر را جلب کرد.

اگر جمهوری خواهان قدرت را به دست بگیرند ، ترس از این که یک قانون محدود کننده ، که او آن را “غیرمنطقی” نامیده است ، به ویرجینیا برسد ، به تمایل او برای تغییر قانون در روز انتخابات دامن زده است. “اگر قوانینی مانند آنچه در تگزاس اتفاق می افتد وجود داشته باشد ، من واقعاً ذهنم را وادار می کنم تا در این مورد به پای صندوق های رای بروم.” اسمیت ، 33 ساله ، مشاور مشاور است.

تصمیم دیوان عالی در 1 سپتامبر مبنی بر محدود کردن تگزاس به عنوان محدود کننده ترین قانون سقط جنین در این کشور ، ضربه بزرگی به حمایت از حقوق بود ، پیروزی که مدت ها در پی سقط جنین و برای دموکرات ها ، ششمین فرصت سیاسی بود.

با پیشروی حزب در اواسط سال آینده ، این اولین تظاهرات خود در مورد این موضوع است که در انتخابات پاییز امسال در ویرجینیا برگزار می شود. دموکرات ها امیدوارند در یک رقابت تنگاتنگ برای فرمانداری پیروز شوند و کنترل قوه مقننه را در ایالتی که به سرعت به سمت چپ حرکت کرده است حفظ کنند. فرماندار سابق تری مک آلیف ، دموکرات نامزد پست قبلی خود ، بارها وعده داده است که “دیوار آجری” علیه مخالفان سقط جنین خواهد بود و همچنین در بحثی که هفته گذشته در مبارزه علیه دفاع از حقوق سقط جنین انجام داد ، پاسخ داده است. راه ها و درخواست تجدید نظر وجوه

دموکرات ها در ویرجینیا و فراتر از آن به طور خاص بر زنان حومه ای تمرکز کرده اند ، که نقش عمده ای در انتخاب رئیس جمهور بایدن ایفا کردند ، اما وفاداری گسترده مردم به حزبش نامشخص است. با بوی خون جمهوریخواهان در انتخابات میان دوره ای سال آینده ، آقای شواهد بایدن مبنی بر رکود اقتصادی و شرایط احتمالی مهار بیماری های مداوم ، دموکرات ها به دنبال مسائلی مانند کشتار حیوانات هستند تا رضایت رای دهندگان فعلی خود را که دونالد جی ترامپ از مقام خود کنار گذاشته است ، شکست دهند.

در بیش از بیست و دو مصاحبه با حزب سیاسی ویرجینیا بیچ ، بزرگترین در ایالت ، اما در واقع یک تکه از محله های حومه ، زنان رای دهنده وابسته به دموکرات و مستقل ترس و خشم را از چراغ سبز دیوان عالی برای قانون تگزاس نشان دادند. بسیاری گفتند که آنها به طور فزاینده ای خواهان انتخاب دموکرات ها هستند ، هرچند از نظر تاریخی ، یک موضوع جزر و مد را جلب نکرده است. رقبای انسانی و در دسترس بودن کلی اقتصادی.

حتی بسیاری از زنانی که می گفتند جمهوری خواهان را دوست دارند ، از حقوق سقط جنین بسیار حمایت می کردند – این می تواند دلیل ناراحتی نامزد جمهوریخواهان را نشان دهد. به عقب

گلن یانگکین ، جمهوری خواه در مناظره روز پنجشنبه بین نامزدهای فرمانداری ، گفت: “من امروز لایحه تگزاس را امضا نمی کنم.” اما وقتی از او پرسید که آیا سقط جنین و معافیت تجاوز جنسی و معافیت را برای شش هفته امضا می کند ، “اجتناب کرد”. او اعتراف کرد که از “لایحه دردسر” حمایت می کند ، که معمولاً سقط جنین را پس از 20 هفته ممنوع می کند.

آقای گفت. مک آالیف ، خودش “می ترسید” که “دادگاه عالی ترامپ” بتواند Roe v را واژگون کند. وید ، تصمیم مهم سال 1973 حق سقط جنین را به صورت مشروطه اعطا کرد. او گفت که “از حق زن برای انتخاب خود در طول ماه سوم” حمایت می کند. او گمراه شد که آقای یانگکین می خواهد سقط جنین را ممنوع کند.

در همان ابتدای مسابقه ، مرد سخت کوش آقای Mr. یانگکین گفت برای پیروزی مستقل ها باید موضع ضد سقط جنین خود را پایین بیاورد ، اما اگر او انتخاب شود و جمهوری خواهان مجلس نمایندگان را تصاحب کنند ، از نو شروع خواهد کرد. تلاش مک آلیف دستگیری را به پخش حملات تبدیل کرد.

جمهوری خواهان خاطرنشان می کنند که آقای مک آلیف سقط جنین را تا زمان تولد ترجیح می داد ، و سعی می کرد او را در قانون لایحه فدرال به قانونی متصل کند که به برخی محدودیت ها اجازه می داد تا ناامیدی منقضی شود. در صورتی که جان یک زن در خطر باشد ، قانون ویرجینیا سقط جنین را تا سه ماه مجاز می داند.

رای گیری در مورد سقط جنین خاص نشان می دهد که نگرش آمریکایی ها سالهاست که ثابت مانده است و اکثریت آنها حدود 60 درصد می گویند که سقط جنین باید در همه یا بیشتر ایالت ها قانونی شود. به گفته مرکز تحقیقات پیو ، در ویرجینیا ، تعداد کمی از مردم ، 55 درصد موافق هستند.

با این حال ، در کشمکش ای که پیچیدگی موضوع را نشان می دهد ، در انتخابات ملی نیز نشان داده شده است ، افرادی که می خواهند سقط جنین را محدود کنند تحت حمایت روئیس مجاز نیستند. هزینه جمله دوم در اکثر موارد.

نظرسنجی مدرسه واشنگتن پست شار در ویرجینیا این ماه انجام شد ، پس از آنکه دیوان عالی کشور راه را برای تصویب قانون در تگزاس باز کرد و متوجه شد که سقط جنین از نظر رای دهندگان کم است ، اما فقط 9 درصد گفتند که این مسئله مهم آنها برای فرماندار است. نژاد

تراژدی تصمیم تگزاس – و این ایده که ممکن است توسط دادگاه عالی رو در سال جدید ، در مورد ممنوعیت سقط جنین 15 هفته ای در می سی سی پی لغو شود – پرونده را بیشتر تقویت کرده است.

ویرجینیا بیچ به بررسی مشکل بزرگ مهاجرت در خط مقدم تغییر چشم انداز آمریکا می پردازد. اکثریت جمعیت خانواده های نظامی مدتهاست که از مقامات سیاسی محلی وام گرفته اند ، اما سال گذشته این شهر به نامزد دموکرات آقای آقای رای داد. بایدن ، برای اولین بار پس از لیندون بی جانسون. ایلین لوریا ، نماینده دموکرات و رهبر نظامی سابق ، که ایالت آن شامل ویرجینیا بیچ است ، یکی از اولویت های اصلی جمهوری خواهان برای سال 2022 است.

این شهر با نمک فروشی های ملایم در سواحل توریستی آتلانتیک شروع می شود تا خیابان های آرام خانه های آجری که در اطراف خلیج های متعدد قرار گرفته اند. مکالمات در فضای باز با رعب و وحشت سربازان نظامی ، به ندرت به آسمان خیره می شود.

الن رابینسون ، یک پرستار بازنشسته ، خود را به عنوان یک دولت مستقل معرفی کرد ، از قانون تگزاس “ترسیده” و گفت که اگر دادگاه Roe را سرنگون کند ، “من فکر می کنم این شروع فاشیسم است. در این کشور.”

کاتلین موران ، مدیر فناوری در بخش مهندسی که از طرفداران بزرگ دموکرات ها است ، گفت که تصمیم دیوان عالی در مورد قانون تگزاس او را “ترساند”.

او می گوید: “من پسرهایی دارم که با زنان ملاقات می کنند.” “من نوه دارم. حالا برگردیم به کل “مردان سفیدپوست درباره همه چیز تصمیم می گیرند.” ”

خانم موران گفت وقتی به دادگاه تگزاس پایبند نماند که دولت بایدن مانع از آن می شود ، به انتخابات علاقه زیادی داشت.

او گفت: “ما در وضعیت بسیار خطرناکی قرار داریم.” “بدیهی است که برای سقط جنین ، ما نمی خواهیم تگزاس باشد ، اما در بیشتر مسائل ممکن است آنچه را که اکنون یک ایالت آبی است ، از دست بدهیم.”

در حالی که بسیاری از زنان جمهوری خواه در سراسر ویرجینیا به احتمال زیاد از قوانین سخت سقط جنین حمایت می کنند ، برخی مناطق شهری وابسته به محافظه کار در مرکز شهر ویرجینیا بیچ از قانون شش هفته سقط جنین یا جایگزینی Roe v حمایت کرده اند. وید به طور کلی ، اگرچه این زنان همیشه اصطلاح “طرفدار انتخاب” را نمی پذیرفتند ، اما موافقت کردند که زنان باید بتوانند انتخاب خود را برای باروری انجام دهند.

جانیس کوهن ، 73 ساله ، کارمند بازنشسته دولت می گوید: “من می دانم که جمهوری خواهان برای همیشه با سقط جنین مخالف بودند ، اما به عنوان یک زن ، من فکر می کنم باید بتوانم به خودم رای بدهم.” چشم انداز خاص آن مجموعه ای از جوایز را برای نامزدهای GOP در نظر گرفت. هنگامی که اعلام شد یکی از آنها ، وینسومی سیرز ، که نامزد فرماندار است ، گفت که از سقط جنین باز شش هفته ای حمایت می کند ، خانم. کوهن با صراحت گفت که این فرماندار ، رالف نورثام دموکرات ، فکر می کرد که او یک ملحد است.

در سال 2019 ، فرماندار ، یک متخصص اطفال ، ظاهراً پیشنهاد کرد که اگر مادر درخواست سقط جنین در محل کار کند و مشکل جنین نتواند زنده بماند ، می توان نوزاد را در آنجا قرار داد. جمهوری خواهان سراسر کشور این اظهارات را به عنوان محکومیت “کودک کشی” پذیرفته اند. دفتر آقای نورثام این اتهامات را بی اعتمادی به دیدگاه های خود خواند.

نظرسنجی های انتخاباتی فرماندار ویرجینیا غالباً یک مسابقه نزدیک را پیش بینی کرده بود ، از جمله مسابقه ای که هفته گذشته توسط کالج امرسون با نامزدها در خط اشتباه انجام شد.

نانسی گای ، نماینده دموکرات ها ، که در سال 2019 تنها با 27 رأی کرسی جمهوریخواهان در ویرجینیا بیچ را اشغال کرد ، گفت که قبل از سقط جنین نوزادان در هفته های اخیر مسئله ای بوده است ، “بسیاری از مردم راضی و نادیده گرفته شده اند. “

شریک خانم قول داد. گای ، در صورت انتخاب ، حقوق خود را به محلی به نام بارداری بارداری اهدا می کند که زنان باردار را از سقط جنین تشخیص می دهد. این تفاوت نمی تواند برای رای دهندگان که مسائل را دنبال می کنند آشکارتر باشد. هنوز ، خانم بچه ها ، با تغییر دائمی اخبار ، سخت است که بدانید رای دهندگان تقریباً دو ماه دیگر برای رای دادن به کجا رانده می شوند.

دموکرات ها در ویرجینیا در دوران آقای گام های بلندی برداشتند. ترامپ ، در سال 2019 ، هنگامی که حزب کنترل سنای ایالتی و مجلس نمایندگان را در دست گرفت ، به اوج خود رسید. اما دولتهای دموکراتها نازک هستند و جمهوریخواهان معتقدند امسال طوفانی علیه آنها ایجاد شده است. سه انتصاب ایالتی در 2 نوامبر در رای گیری – فرماندار ، ستوان فرماندار و دادستان کل – با همه 100 کرسی مجلس نمایندگان در حال رای گیری است.

مدیر میدانی وکلای مدافع والدین ویرجینیا گفت که به طور متوسط ​​، 10 تا 15 داوطلب به دروازه ها رفتند و در مقایسه با 25 تا 40 نفر دو سال پیش ، این نشانه نگرانی مدافعان حقوق بت پرست بود.

هان جونز ، مدیر سیاسی والدین مستقر در ویرجینیا ، افزود: “مردم از انتخابات خسته شده اند و از داستان های دونالد ترامپ خسته شده اند و احساس می کنند می توانند آرامش داشته باشند. برای ما آسان است که در این انتخابات بسوزیم ، زمانی که رای دهندگان دموکرات احساس شادی و انرژی نمی کنند.

گروهی از حامیان والدین مستقر که اخیراً از محله های اطراف خانه ها دیدن کردند با حمایت گسترده دموکرات ها روبرو شدند ، اما از رای و علاقه به آن اطلاع چندانی نداشتند.

کارلی وایت ، یکی از رأی دهندگان ، گفت که سقط جنین در خانواده او مشکل است. او در حالی که از خانه ای بیرون می رود با یک درخت کوچک و زیبا تزئین شده گفت: “من طرفدار والدین برنامه ریزی شده هستم اما شوهرم اینطور نیست.” “من فکر می کنم نکته این است ، او یک مرد است. او هرگز کاملاً بچه نبود. غیر ممکن – دوست ندارم کسی به من بگوید که با بدنم چه کار می توانم انجام دهم. ”

دیدگاهتان را بنویسید