با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان حرکت می کند

محل سکونت: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سال: 32

جسیکا هیوز زنی است که راه می رود. دارای مدرک مربی-ACE نفوذ دیجیتالی و مهمتر از همه ، مامان با هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله مشغول است. او از سال 2015 خریداران را با اشتیاق شدید برای کمک به زنان در تغییر سلامتی آموزش می دهد.

تولد پسرش چشم او را به اهمیت سلامتی باز کرد تا به جسیکا الهام بخشد که زیبا نباشد ، بلکه به دیگران کمک کند تا همین کار را انجام دهند.

جسیکا ، یک مادر مجرد در روزول ، GA می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون من را به سطح کاملاً جدیدی رساند.” “برای من مهم است که به پسرم – و دخترم – بیاموزم تا بتوانم زندگی کنم.”

مادر بودن آغاز مرحله جدیدی در دنیای حرفه ای جسیکا است. او پشتیبان مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های بیشتر ، حامی اصلی و جامعه رسانه های اجتماعی تا 100000 نفر است. ”

آموزش پیاده روی شما چیست؟

“من از بلند کردن وزنه و تمرین لذت می برم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، می خواستم قوی تر باشم – بتوانم او را رشد دهم ، با او بازی کنم و برای او قوی تر باشم. من با یک گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT شروع می کنم ، و سپس 50 دقیقه وزنه برداری می کنم که روی قسمت های بدن متمرکز می شود. من از یوگا و رقص با دخترم لذت می برم. او یک زن جوان است و اینستاگرام معروف شده است. ”

دیدگاهتان را بنویسید