با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


فعالیت مخاطره آمیز چیست؟ او در طول راه با انواع حیوانات وحشی ملاقات کرد ، اما خوشبختانه هیچ صدایی و گرگ وجود نداشت – اما او گرگ ها را شنیده بود. به گفته جیمز ، این لرزش هر بار که شب ها صدای گرگ ها را می شنود به پشت او می افتد. او 21 روباه ، شش عقاب کچل ، صدها جن ، صدها آنتلوپ ، صدها قاطر ، دو روباه ، شش بز کوهی و نوزادان آنها را دید. او یک گاو اسب وحشی را در یک کاسه در وایومینگ پیدا کرد. اسب به طرف جیمز دوید ، 20 فوت دورتر ایستاد ، پای او را لگد کرد و به او شلیک کرد. و همه گله گریختند و در دشت پراکنده شدند و باد در مقابل باد وزید.

جیمز می گوید قدم زدن در خیابان موضوع برنامه ریزی آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد ، مجبور شد از کود گاو آب بگیرد. در حال حاضر ، در کوه های کلرادو ، او توسط کوه های یخی متعدد ، رودخانه های تازه آب ویران شد. وقتی به رکود بزرگ وایومینگ رسید ، دوباره به کابوی ها بازگشت. غذا در راه میان وعده های خشک بود. به گفته جیمز ، او نمی تواند در جاده غذا ببرد ، بنابراین وقتی هر پنج تا شش روز به یک شهر می آید ، تا آنجا که می تواند غذا می خورد. در یک نقطه ، در رستورانی در گرند لیکس ، CO ، جیمز مقدار زیادی غذا سفارش داد که دو پیشخدمت مجبور بودند همه آنها را سر سفره خود بیاورند. او آخرین لقمه ها را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور به ترک در ماه ژوئن شد ، بنابراین او امسال این راه را تمام نکرده است. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY سفر کرد ، جایی که برای انتظار شروع زمستان ایستاد. او 1،915 مایل پیاده روی کرد و از بهار تا بهار پیاده رفت تا 1،185 مایل نهایی دویدن بزرگ خود را به پایان برساند.

وب سایت او را بررسی کنید دلایل ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و مشارکت تا از هدفش حمایت کند

مسئولیت

بهترین چکمه های پیاده روی: بروکس کاسکادیا به هر حال ، جیمز تا به حال در شش جفت کفش ظاهر شده است. او قبل از اینکه دیگری بخواهد ، 400 مایل با جفت فاصله داشت.

بهترین مکان برای پیاده روی: کوه های سان خوان در کلرادو و رودخانه باد در وایومینگ. “این کوهها مناظر شگفت انگیزی دارند. من قله های سفید زیبا و زرق و برق دار آنها را پوشانده بودم که برف بر آسمان می وزید. “

غذای خوب در طول راه: مارک بیف استروگانف با مرغ و پیراشکی گوشت خشک را منجمد می کند. “من غذای زیادی خوردم. این دو شاخ آخر است که می توانم بخورم.”

بهترین بررسی عملکرد: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید