با دکتر ملاقات کنید ژیل لامارش – بانک تناسب اندام


یک فرانسوی راست

محل سکونت: ماریتا ، GA

زندگی کاری: معاون رئیس جمهور در پیشرفت دانشگاه در زندگی دانشگاه

زندگی شخصی: او با دکتر ازدواج کرده بود ملیسا بریسکو لامارش ، سرپرست ؛ پدر و پدر بزرگ

سال: زمان 64

دکتر ژیل لامارش در دبیرستان شروع به دویدن کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد. این آغاز تعهد وی به تناسب اندام و سلامتی بود که امروزه او به عنوان مدیر مشغول در دانشگاه بهداشت در ماریتا پذیرفته است. شش سال پیش ، این جشنواره اولین جایزه Lighting 5K Light را بر عهده گرفت ، مسابقه ای که در تعطیلات ماه مدرسه برگزار می شود و بیش از 1.5 میلیون لامپ دارد.

دکتر لامارش می گوید: “این توری مورد علاقه من است.” “مهمان نوازی بهترین چیز برای من است زیرا من مدت زیادی است که بیشتر زندگی خود را مدیریت می کنم. اکنون من به دلایل سلامتی دویدم ، بنابراین می توانم سالم بمانم. البته ، من فرانسوی هستم و غذای خوب را دوست دارم. پرواز آنقدر مرا هیجان زده می کند که از غذاهایی که لذت می برم لذت می برم. ”

بهترین مکان برای پرواز کجاست؟

“من هفته ای بارها دویدم ، و پیاده روی در کوه کنساو خوب است. اگرچه می روم ، بیشتر دویده و از دویدن هایم برای تجربه یک شهر استفاده می کنم. از دویدن در اروپا لذت می برم – کپنهاگ ، رم ، پاریس .من جلوی یک خیابان شلوغ را چک می کنم و می بینم که مردم چگونه به مغازه های خود حمله می کنند ، خیابان ها را تمیز می کنند و برای روز آماده می شوند. دیدن جهان بیدار زیبا است. “

کار روزانه خود را چگونه انجام می دهید؟

“من فکر می کنم این مهم است که به خودتان متعهد باشید ، و اجازه دهید سلامت شما در درجه اول باشد. آمادگی جسمانی و ورزش در روز من چیزی است که من از نظر روحی ، جسمی و روحی از آن لذت می برم. من هیچ رکوردی برای دویدنم نمی شکنم ، اما بیرون هستم. اگر روال عادی داشته باشیم که ما را مستقیم و تیز نگه دارد ، می توانیم یک رهبر خدمتگزار بهتر باشیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید