با لغو نظرات پس از اعتبار ، آزادی آموزش را حفظ کنید


FIRE از هیئت امنای دانشگاه جورجیا می خواهد که درخواست تغییر برنامه بازبینی را پس از توقف رد کند. (جن ولف / Shutterstock.com)

و تایلر ترسو

13 اکتبر 2021

در جلسه امروز خود ، هیئت امنای دانشگاه جورجیا این موضوع را مورد بررسی قرار داد خط مشی در صورت اجرا ، استقلال در دفاتر اعضا می تواند به خطر بیفتد. این سیستم شامل 26 موسسه عمومی آموزش عالی در سراسر ایالت است و بنابراین تأثیر گسترده ای بر امپراتوری جهانی دارد. این تغییر باعث شد تا پس از تأسیس دفتر در هر شرکت سونوگرافی ، فشارهای سیاسی بر سیاست های بازبینی تأثیر بگذارد.

KINI ارسال کرد خرده فروشی برای برخی از اعضای هیئت مدیره برای اوایل این هفته. (وب سایت هیئت مدیره آدرس ایمیل همه اعضا را شامل نمی شود و عملکرد “تماس با ما” در صفحه وب سایت حاوی اطلاعاتی در مورد سیاست های پیشنهادی 1500 است شخصیت هابه امیدوارم هیئت مدیره در آینده در دسترس باشد.)

همانطور که نامه خود را در مورد سیاست بازبینی پس از حادثه توضیح می دهیم:

موقعیت بین المللی برای حفظ حاکمیت اعضای هیئت علمی در سراسر کشور بسیار مهم است. برای چندین دهه ، دادگاه عالی ایالات متحده از آزادی آکادمیک برای اعضای هیئت علمی در دانشگاه های آموزش عالی حمایت کرده است. در کیشیان علیه هيئت مدیره، دیوان نوشت:

ملت ما متعهد به حفاظت از آزادی آموزش است که برای همه ما بسیار مهم است ، نه فقط معلمان. بنابراین این آزادی برای متمم اول قانون اساسی بسیار مهم است ، زیرا به قوانینی که طبقه را مجبور به تولید می کند توجه نمی کند.

علیرغم تنوع معیارهای بازبینی به دنبال وضع موجود ، مهم است که دانش به آسانی در دسترس باشد تا بررسی ها به عنوان وسیله ای برای اقدامات سیاسی در عمل دانشگاهی تبدیل نشوند. با این حال ، طبق سیاست 8.3.5.4 ، سیستم نظارتی دانشگاه جورجیا ، که توسط هیئت امنا – که رهبر سیاسی ایالت است – ایجاد شده است ، بر سیاست های بازبینی و اعضای عضویت تأثیر قابل توجهی خواهد داشت. این نوع دولت خواستار بازنگری ملاحظات سیاسی پس از روی کار آمدن این دفتر می شود و معلمان را به دلیل “هتک ارتدوکسی” به دلیل هشدار دیوان عالی تهدید می کند که کیحییبه

این سیاست پس از بررسی توسط دفتر شرکت ها و اعضای هیات علمی با حذف هرگونه درخواست از هر یک از شرکت های عضو ، جهت تایید پس از بررسی به رئیس دفتر ، حذف می شود. مشاور باید به شرکت ها “سایر دستورالعمل های خاص” را در مورد سیاست ها و رویه ها برای بررسی بعدی ارائه دهد. با این حال ، سیاست در مورد پروژه ساده است و ممکن است توسط تنظیم کننده با این “دستورالعمل های خاص” مورد نیاز نباشد ، که به مقامات نظارتی اجازه می دهد تا به شرکت ها نحوه مدیریت سیاست ها و رویه های پس از بازبینی را دیکته کنند. بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، آمادگی برای شکنجه رسیده است. این ایده نه تنها می تواند توسط تأثیرگذاران سیاسی برای تضعیف حفاظت از معلمان استفاده شود ، بلکه اهداف این دفاع های ضعیف ممکن است با جزر و مد سیاسی متفاوت باشد.

یک برنامه قبلی از جمله زبان توهین آمیز تر که می تواند برخی از معلمان را بدون دلیل مشخص دور کند. FIRE خوشحال است که امروزه دیگر صدایی برای تحقیق در این زمینه وجود ندارد. با این حال ، سیاست بازنگری بعدی در حضور حسابرسان ، مشکلی برای آزادی آموزش است. مقامات باید درخواست را لغو کنند.


Letter-To-University-of-Georgia-Georgia-Board-Trusteses-October-11-2021دیدگاهتان را بنویسید