با ناز گورلی آشنا شوید – FitnessBank


ادامه بده

محل سکونت: کنساو ، GA

زندگی خانوادگی: ازدواج با جو ، مادر با موی بچه دالاس

زندگی کاری: مدیر فروشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی ، اثاثه یا لوازم داخلی ASAP

سال: 30-چیزی

روز نازلی گورلی کمی تعطیل بود و او آن را دوست داشت. به عنوان مدیر در یک شرکت شلوغ طراحی و چیدمان ، روز کاری او دغدغه اصلی تعاملات مشتری و هماهنگی طراحی و گردش کار است. قدرت کلمه ای بود که او در زندگی خود برای توصیف خود به کار برد. او که در بوگوتا ، کلمبیا بزرگ شد ، کلاس آخر هفته خود را پر کرد. در کالج و یک بزرگسال در جورجیا ، والیبال ، دویدن ورزشی و تمرینات بدنسازی زمان او را پر کرد. به هر حال ، او با شوهرش ، جو ، که والیبال بازی می کرد ، آشنا شد.

نازلی می گوید: “من همیشه فردی بسیار رقابتی هستم.” “خواه در بزرگسالی در رقص یا در والیبال در دبیرستان و کالج بودم ، من همیشه می خواستم بهتر شوم. در حال حاضر من و شوهرم هنوز در حال رقابت با حضور در لیگ والیبال هستیم. توپ کلیسا ، اما من دوست دارم با آن یک بازی سرگرم کننده داشته باشم. سگ ما وقتی گرم نیست. “

چگونه پیاده روی را در روز خود بگنجانیم؟؟

“من فقط به راه خود ادامه می دهم. در محل کار مشغول بودم و از دفترمان به مغازه بعدی برگشتیم. خوب ، وقتی از ساعت خارج می شوم ، با شوهرم در ورزشگاه برای تمرین ملاقات می کنم یا می روم والیبال بازی کنم. من روزانه 10 هزار حرکت انجام می دهم. اکثر روزها موفق هستم ، اما اگر بگویم روزی نیست که بخواهم بخوابم ، دروغ می گویم. من تمام روز دور هم نمی نشینم پشت میز من صندلی هایی وجود دارد اما بین تعامل با مشتریان و حرکت رو به جلو ، به نظر می رسد همان زمان است که من برای ناهار نشسته ام. ”

چه کسانی بخشی از جمعیت آموزشی شما هستند؟

“شوهر من ، جو – ما واقعاً در ورزشگاه ملاقات کردیم. مدتی قبل از شروع عروسی مان با یکدیگر در والیبال بازی می کردیم و حالا هشت سال بعد ازدواج کرده ایم. این قطعاً یکی از داستانهای مورد علاقه من در مورد ورزشگاه است! تیم والیبال من بخش بزرگی از زندگی من است. من تقریباً یک دهه با آن گروه از دوستان والیبال بازی کردم. ما در لیگ ها در سالن های ریسندگی ، کلیساها ، زمین های توما و همچنین میله های اضطراری با هم بازی کردیم. این چیزی است که می توانید روی آن حساب کنید ، و یک آبجو بعد از تمرین یا ورزش بیرون می آید! ”

دیدگاهتان را بنویسید