با کتی کنترا – بیمه سلامت آشنا شوید


درود بر کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در باشگاه بدنسازی کارمل در مرکز لوئیس ، اوهایو. این مرکز به تازگی گواهینامه جدید خود را برای ساختمان MFA تکمیل کرده است – ساختمان جایزه MFA از سال 2018! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، “کتی فرصتی عالی برای آماده سازی برای صدور گواهینامه جدید ما داشت.” به ایان ، کتی و کل گروه در کوه کارمل تبریک می گویم !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و سلامت جامعه است. او به عنوان مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و یک مربی بهداشت ACE منصوب شده است.

سپس با کتی تماس گرفتیم و این همان چیزی بود که او گفت…

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
من واقعاً عاشق توانمندسازی مردم برای یافتن آرامش و شادی در زندگی فیزیکی هستم. با کمک به کسی در یادگیری یک مهارت جدید و نشان دادن اینکه چقدر برای خود خوب است ، کار نمی کند!

پس چرا این دسته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان از اصطلاح “غذای کامل” استفاده کردم. بقیه تاریخ است و من از پیروی از یک مسیر شغلی بی پایان که به موفقیت می رسد خوشحال نیستم.

توصیه شما به کسانی که تازه به این نوع بیمه درمانی آمده اند چیست؟
در تمام روابط خود با اعضا ، مهمانان و همکاران شادی را بیابید. به این ترتیب ، چه با چالش یادگیری یک مهارت جدید و چه با استفاده از برنامه های مختلف روبرو شوید ، از تیمی که به آن ملحق شده اید اطمینان و حمایت خواهید کرد. این یک شیوه زندگی بسیار شاد و پر از نگرش های مثبت ، تحریک کننده پیگیری ذهنی و ایجاد روابط انسانی است. شما یک فضای کاری سالم انتخاب کرده اید ، این مهم است!

خانه شما از گواهینامه انجمن تناسب اندام چگونه بهره مند می شود؟
تأسیسات ما برای پروژه و شهامت داشتن گواهی ادغام پزشکی مورد توجه ویژه قرار گرفت. این زمینه تعهد ما به خدمات صادقانه به جوامع ما است.

تبریک می گویم ، کتی ، برای تقویت اعضای خانواده خود!

دیدگاهتان را بنویسید