بحث های شورا در مورد کنترل دخانیات FDA آغاز می شود


نویسنده: استیون رینبرگ
نویسنده پزشکی

چهارشنبه ، 3 اکتبر (اخبار HealthDay) – رئیس سازمان غذا و داروی ایالات متحده روز چهارشنبه در جلسه جلسات شورای امنیت در مورد این موضوع ، مخالفت خود را با لایحه ارائه شده به این وزارتخانه برای بازرسی محصولات دخانی تکرار کرد.

این قانون ترک سیگار و حقایق ایمنی در خانواده Andrew C. von Eschenbach در بیانیه ای که برای شرکت کنندگان در کنفرانس منتشر کرد می گوید ممکن است عاقلانه باشد ، اما “این لایحه مقامات بهداشت عمومی FDA را تضعیف می کند.”

فون اسشنباخ می گوید ، این آژانس متهم به مدیریت دارایی ها برای ارتقای سلامت عمومی است ، اما لایحه جدید “از ما می خواهد که این چارچوب را برای محصولات دخانی اعمال کنیم ، در صورت نیاز ، می تواند منجر به بیماری هایی شود که سلامت را ارتقا نمی دهند.” به “FDA نمی تواند” تنباکو “را در این زمینه” بپذیرد “، زیرا هیچ زمینه علمی برای تعیین اثر آن وجود ندارد که بر بسیاری از شانس ها بیشتر باشد.

در واقع ، “ما نگران هستیم که عموم مردم معتقد باشند که محصولات” مورد تأیید “مرکز ایمن هستند و این امر مردم را ترغیب به سیگار کشیدن می کند تا کمتر.”

فون اشنباخ همچنین ابراز نگرانی کرد که این شرکت منابع مالی اعم از کارگران ماهر و مجرب برای تصدی “مرکز دخانیات” جدید را ندارد.

جلسات روز چهارشنبه در کاپیتول هیل در مورد این تصمیم که سازمان غذا و داروی ایالات متحده باید درباره دخانیات حکم دهد ، بحث های طولانی را برانگیخته است.

حتی اگر این لایحه در مورد مصرف دخانیات که متهم به کشتن حدود 436000 آمریکایی در سال یا تقریباً یک نفر در یک پنجم همسرش است متهم شود ، طرفین این موضوع همچنان دچار اختلاف نظر هستند.

درمجموع ، 200 حامی برای حمایت از قانون منتظر مجلس ، از جمله نماینده ، صف کشیده اند. جان دینگل ، (D-Mich.) ، رئیس کمیته فرعی کمیته بهداشت و تجارت مجلس ، این هفته با این جلسه مواجه است.

به گفته ماتیو ال مایرز ، رئیس سازمان غیرانتفاعی تجارت آزاد پول ، این لایحه توسط 55 سناتور و بیش از 500 گروه مخالف در عموم مردم حمایت شد.

مایرز گفت: “قضاوت ها قدم بعدی برای لایحه ای است که مورد حمایت و حمایت شدید هر دو طرف قرار می گیرد.”

یکی از طرفداران این لایحه بسیار شگفت زده شده است: فیلیپ موریس ایالات متحده ، بزرگترین تولیدکننده دخانیات در این کشور ، نیمی از بازار سیگار ایالات متحده ، از جمله مارلبورو ، نام تجاری برنده جزیره را در دست دارد.

این شرکت گفت که از این قانون به عنوان راهی برای تحقق اهداف نظارتی FDA که در گزارشهای موسسه پزشکی ایالات متحده (IOM) خواسته شده است ، حمایت می کند.

هوارد ویلارد ، معاون رئیس شرکت فیلیپ موریس ایالات متحده ، در بیانیه ای آماده گفت: “این لوایح چارچوبی را برای مقررات جامع FDA در مورد محصولات دخانی فراهم می کند و یک برنامه درمانی جامع برای بسیاری از مسائل پیچیده مربوط به محصولات دخانی ارائه می دهد.” به “قانون FDA ، که در شورا معرفی شد ، م effectiveثرترین راه برای رفع نگرانی های موسسه پزشکی است.”

حمایت فیلیپ موریس دلیل اصلی مرگ استانتون گلنتز به عنوان نامزد مرکز تبلیغات و بازاریابی در دانشگاه کالیفرنیا ، سان فرانسیسکو بود. در غیر این صورت از لایحه جدید حمایت می کند

گلانتز گفت: “من هنوز به این لایحه اعتقاد دارم ، زیرا به نفع فیلیپ موریس است.” “من فکر می کنم FDA باید صلاحیت دخانیات را داشته باشد ، اما بر اساس کلمات فیلیپ موریس نباشد. من فکر می کنم افرادی که از این لایحه حمایت می کنند در بدبختی زندگی خواهند کرد.”

برخی از شرکت های دخانیات در کنار صورتحساب ذکر شده اند.

جان دبلیو سینگلتون جونیور ، مدیر ارتباطات Reynolds American Inc. ، که مارک های آن شامل سیگارهای Camel است ، گفت که این لایحه تا حدی با جلوگیری از تبلیغات از سهم فیلیپ موریس در بازار محافظت می کند.

سینگلتون می گوید: “اگر صحبت با افراد سیگاری برای شما سخت است ، نیمی از بازار را در اختیار دارید ، بنابراین سهم بازار آسیبی نمی بیند.” “اگر 50 درصد را قفل کرده اید [like Philip Morris]، این خیلی خوب است این لایحه به فیلیپ موریس قدرت داد. “

سینگلتون همچنین نگران نحوه برخورد FDA با محصولات دخانیات و مواد شیمیایی موجود در آنها در صورت تصویب این لایحه است. وی گفت: “این جزئیات مشخص نیست ، باید انجام شود.”

لوایح مشابهی در مجلس نمایندگان و سنا به FDA اجازه می دهد تا دخانیات را که بر اساس داروها ، تجهیزات پزشکی و بسیاری از غذاها تهیه شده است کنترل کند. این لایحه به دفتر آژانس ، که در سالهای اخیر در آتش سوزی بوده است ، برای نظارت بر صنعت دارو اجازه می دهد تا سطح مواد مخدر ، نیکوتین و سایر مواد مضر را در سیگار و دود تنظیم کند. این دود حاوی حدود 4000 ماده شیمیایی است که بیش از 40 مورد از آنها باعث سرطان می شود.

این لوایح همچنین محدودیت های مربوط به ارتقاء دخانیات را تقویت می کند و تولید کنندگان دخانیات نباید ادعاهای دروغین داشته باشند یا از کلماتی مانند “سبک” و “تار کم” برای توصیف نتایج استفاده کنند. آنها همچنین از فروش سیگار به کودکان خردسال جلوگیری کرده و علائم هشدار دهنده را تقویت می کنند.

نسخه لایحه سنا نیز باید شامل ته سیگار باشد که خطرات ترک سیگار را مشخص می کند.

با این حال ، این لوایح نیازی به تایید FDA برای محصولات دخانی موجود در بازار ندارند – فقط محصولات جدید باید قبل از فروش به مصرف کنندگان توسط FDA تأیید شوند. علاوه بر این ، FDA هیچ صلاحیتی برای افزایش تعداد قانونی فروش سیگار یا محدود کردن زمان فروش سیگار ندارد.

با این حال ، M. Cass Wheeler ، رئیس انجمن قلب آمریکا می گوید ، این اتهامات خبر خوبی است.

ویلر در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر کرد ، گفت: “ما نمی توانیم به صنعت دخانیات اجازه دهیم محصولات خود را بازرسی کند. این برای سه خوک کوچولو که کلید خانه های گرگ بد بد را می دهند بسیار مهم است.” با توجه به اینکه بیش از 400 آمریکایی هر روز بر اثر سیگار کشیدن بر اثر بیماری های قلبی و عروقی جان خود را از دست می دهند ، محال است یک دقیقه دیگر را به اداره غذا و دارو کنترل صنعت دخانیات اختصاص دهیم. “

منابع: Stanton A. Glantz ، Ph.D. ، مدیر ، مرکز تحقیقات و آموزش کنترل دخانیات ، دانشگاه کالیفرنیا ، سان فرانسیسکو ؛ ماتیو ال مایرز ، رئیس ، مبارزه برای کودکان غیر دخانی ، واشنگتن ، دی سی. جان دبلیو سینگلتون جونیور ، مدیر ارتباطات ، Reynolds American Inc. 3 اکتبر 2007 ، بیانیه ، انجمن قلب آمریکا ؛ 3 اکتبر 2007 ، بیانیه ، اندرو سی فون شنباخ ، کمیسر ، اداره غذا و مواد مخدر ایالات متحده

حق چاپ © 2007 ScoutNews ، LLC. کنترل دائمی است.

دیدگاهتان را بنویسید