برایان لاندری چیزی است که “محافظت می شود”: افسر FBI


یکی از مقامات سابق مبارزه با تروریسم FBI گفت برایان لاندری در مکانی مخفی شده بود که “خوشا” بود – او در محل تعقیب و گریز در یک ذخیره فلوریدا اردو نمی زد.

تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI ، به فاکس نیوز گفت: “مردم تغییر نمی کنند زیرا آنها فرار می کنند. آنها در حال تلاش برای یافتن چگونگی رسیدن به آنجا هستند. منطقه راحتی”.

G-man سابق ، که در سال 2001 از سمت خود بازنشسته شد ، گروهی را رهبری کرد که تئودور کاچینسکی “Unabomber” را شناسایی و متحد کرد و به جستجوی اریک رودولف مالک پارک المپیک در کارولینای شمالی پیوست.

او گفت: “بدیهی است که او به اردوگاه ها یا غارهایی در جایی سخت یا سرد نمی رود … مارها ، آب های شلوغ. او در جایی است که از آن برخوردار است.”

وی گفت: “وقتی می بینید که بازگشت او به خانه پس از آنچه واقعاً اتفاق افتاده است ، همه چیز را نشان می دهد که او اکنون انجام می دهد.”

تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI
تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI.
FBI

لاندری 23 ساله تنها کسی است که از دست دادن و مرگ دخترش گابی پتیتو در سفر غم انگیز دو خواهر و برادر ناراحت است.

بومی 22 ساله لانگ آیلند در اواخر ماه اوت ناپدید شد و جسد وی در 19 سپتامبر در کمپ دورافتاده ای در وایومینگ پیدا شد ، تقریباً سه هفته پس از بازگشت لاندری به خانه های شخصی.

مقامات صدها گزارش و ادعا را مبنی بر اینکه کسانی که در مسیر آپالاچیان در کارولینای شمالی فرار کرده اند – اما جستجو را به 25000 هکتار ذخیرهگاه کارلتون تبدیل کرده اند ، بررسی کرده اند.

به گزارش فاکس نیوز ، سگ بونتی هانتر ، که به جستجو پیوست ، گفته است که معتقد است مرد گمشده هنوز زنده است زیرا “زنده” است – اگرچه خواهر لاندری ، کاساندرا گفته است که او “بازماندگان” زنده هستند.

تورچی توضیح داد که شخصیت اصلی در جستجوی رودلف در دهه 1990 مردی بود که در برخی از خواسته های تروریست شرکت کرد و در فروشگاه مواد غذایی سالم خود در کارولینای شمالی با او صحبت کرد.

گابی پتیتو و برایان لاندری را می توانید در پست های اینستاگرام مشاهده کنید.
برایان لاندری تنها فردی است که بیشترین علاقه را به از دست دادن و مرگ گابی پتیتو دارد.
اینستاگرام
گابی پتیتو و برایان لاندری را می توانید در پست های اینستاگرام مشاهده کنید.
تری تورچی ، مقام سابق FBI می گوید برایان لندری پس از ملاقات با گابی پتیتو ، پس از بازدید از خانه اش در بندر شمالی فلوریدا ، با شخص دیگری زندگی می کرده است.
اینستاگرام

بر اساس این گزارش ، سرانجام این مرد پس از آنکه از صحبت با رودولف امتناع کرد ، به مسافران خبرهای خوبی داد.

تورچی می گوید که تمام شکن ها “لاستیک هستند و متوقف شده اند و اکثر آنها در حال کار هستند …. بیش از یک دهه ، “او معتقد نیست که Laundrie برای مدت طولانی دوام می آورد.

گابی پتیتو و برایان لاندری را می توانید در پست های اینستاگرام مشاهده کنید.
خواهر برایان لاندری ، کاساندرا ، می گوید هیچ بازمانده ای از اردوگاه پناهندگان در بیابان وجود ندارد.
اینستاگرام

وی گفت که عملیات جستجو برای همه بازماندگان “یکسان” بود.

“شما اینطور می پرسید که اکثر مردم این پسر را هر زمان که می توانند می خواهند ، شما همیشه آن را دنبال می کنید. وقتی به دنبال چیزی هستید با همسایه ها ، دوستان صحبت می کنید. [the fugitive] او ممکن است در برخی مواقع گفته باشد که در حدی نبوده که کاری انجام ندهد. “

دیدگاهتان را بنویسید