برنامه های مهارت نیویورک و نیویورک را حساب نکنید: نماینده آدامز


برنامه سرگرد بیل دی بلاسیو برای تغییر برنامه املاک و تحقق در مدارس ابتدایی شهر ممکن است کوتاه مدت باشد.

اریک آدامز ، نامزد دموکرات ها ، سخنگوی شورای شهر بعدی ، شنبه اعلام نکرد که اگر آدامز انتخاب شود ، د بلاسیو این طرح را اصلاح خواهد کرد.

او گفت که رئیس جمهور منطقه بروکلین “که همیشه می گوید که در امتحانات G و T شرکت می کند و منابع ، کلاس ها و حمایت از دانش آموزان کم درآمد را برای بهبود نتایج ارائه می دهد” ، گفت: “وضعیت تغییر نکرده است.” . “

دی بلاسیو روز جمعه هنگامی که برنامه خود را برای پایان دادن به برنامه ثروت و آموزش و پرورش شهر اعلام کرد ، آتش سوزی را آغاز کرد ، که با مخالفان شدید مخالفان مخالفان مخالفان مخالفان مخالفت کرد. تست.

آدامز و رهبر جمهوری خواهانش ، کورتیس اسلیوا ، به روش های معتبر روشن کردند که نمی خواهند پروژه را به طور کامل لغو کنند.

اسلیوا با شدت بیشتری در مورد پروژه خود صحبت کرد ، وعده داد که شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در منهتن ، اردک لنگ دو بلاسیو را “شگفتی ماه اکتبر” نکشد ، بلکه آن را به شرکت کنندگان در برنامه Gifted and Talent بیش از 2500 دانش آموز بسط دهد. هر ساله.

کورتیس اسلیوا
به گفته کورتیس اسلیوا ، وی در صورت انتخاب به عنوان شهردار ، ثبت نام خود را در برنامه Gifted and Talent افزایش خواهد داد.
جیمز کیوم

“جامعه آسیایی تحت تعقیب است زیرا از قوانین پیروی می کند. آنها در دستیابی به اهمیت آموزش موفق شده اند. خانواده ها و جوامع آنها انگیزه دارند از G&T استفاده کنند تا از مدارس متوسطه واجد شرایط بهره مند شوند. “

بنیانگذار فرشتگان نگهبان همچنین آدامز را متهم به “Vacillat[ing]”به دلایلی – گفته شد که ادعای Thies” دروغ است. “

بر اساس برنامه دو بلاسیو ، دانش آموزان برنامه یادگیری سریع می توانستند در مدارس و کلاس های درس خود بمانند تا به پایان برسند ، اما گروه های جدید تا پاییز 2022 به طور کامل حذف می شوند و در سال چهارم آزمون های کودکان را پایان می دهند.

این مدل با Brilliant NYC جایگزین می شود ، برنامه ای که به دانش آموزان 8 سال به بالا این امکان را می دهد تا سریعتر یاد بگیرند در حالی که آنها در کلاسهای درس خود با دانش آموزان دیگر نشسته اند. برنامه جدید در ماه دسامبر آغاز شد ، ماه گذشته که شهردار بر سر کار بود.

دانش آموزان مقالات خوبی را روی یک تابلوی اعلانات در PS 5 Port Morris ، مدرسه ابتدایی در منطقه برانکس نیویورک خواهند نوشت.
شهردار بیل دی بلازیو وقتی برنامه خود را برای پایان دادن به برنامه خزانه داری و آموزش و پرورش شهر اعلام کرد ، دیوانه شد.
بریتنی نیومن / AP

وزارت آموزش و پرورش می گوید معلمان باید مطمئن شوند که کودکان برای برنامه جدید خوب هستند و با حذف امتحانات بالا ، برخی از والدین برای دستیابی به آمادگی بچه ها دستیارهایی را استخدام می کنند.

دفتر شهردار به س questionsالاتی مبنی بر اینکه آیا دو بلاسیو نگران است که کارفرمای او تغییراتی را که ایجاد کرده است تغییر دهد یا خیر ، پاسخ نداد.

دی بلاسیو یک خبرنگار پست را اخراج کرد که از او در رویدادی غیر مرتبط در بروکلین روز شنبه در مورد برنامه خود برای لغو برنامه Gifted and Talent پرسید.

با این حال ، او توجه زیادی را در رویداد براونسویل از سوی مادری مضطرب دریافت کرد که فریاد زد: “چه خبر است تیزهوشان و استعدادها؟”

“چرا کودکان نمی توانند فرصتی برای رفتن به مدرسه داشته باشند تا فرصتی موفق برای تحصیل داشته باشند؟” او ادعا کرد که سر انگشت شست را برای نادیده گرفتن او چرخانده است. “من نمی فهمم.”

دیدگاهتان را بنویسید