بستن تعادل غذا – مواد غذایی نیکس


بستن رژیم متعادل

آیا تا به حال کالری فروش بوده اید؟ مطالعات (متأسفانه) نشان می دهد که اکثر ما هستیم ، یا بوده ایم ، و این یکی از دلایلی است که در مورد تفاوت رژیم غذایی افراد متوسط ​​در خوردن غذاهای غربی که از غذا ایجاد می شود ، وجود دارد. ما با آن مواد مغذی و استانداردهای معدنی که در تحقیقات لازم برای سلامتی مطلوب مشخص شده است – که فضایی در رژیم غذایی ما ایجاد می کند – در دسترس هستیم.

علاوه بر رژیم های محدود کالری و بدون چربی ، که باعث می شود بسیاری از افراد از خوردن غذاهای سالم و با کالری بیشتر (مانند ماهی های چرب ، آجیل ، دانه ها و روغن زیتون) سرشار از چربی خودداری کنند. استرس ، کم خوابی ، مصرف دارو ، و تغذیه نامناسب محدود به غذا است.

نظرسنجی انجام شده توسطcytoplan_ نشان داد که از هر 10 نفر 6 نفر چنین نکرده اند مناز خود بپرسید آیا غذاهایی که انتخاب می کنند ممکن است حاوی ویتامین ها و مواد معدنی باشد که ممکن است به نحوی برای آنها مفید باشد ، و 26 درصد فکر می کنند که داشتن “دست در روز” فقط داستانی است که شما را ترغیب به تغذیه سالم تر می کند (!). تقریبا نیمی از آنها مطمئن نیستند – یا نمی خورند – دست خود را در روز می خورند ، اگرچه 62 درصد معتقدند رژیم غذایی آنها متعادل است.

با بستن موارد زیر می توانید به بستن شکاف Nutrap کمک کنید:

1️⃣ 5 وعده سبزیجات و سبزیجات در روز بخورید. یک وعده (80 گرم) و می توانند تازه ، یخ زده ، خشک یا قلع (ترجیحاً در شربت!)

2️⃣ برای تمیز کردن بهتر کارتریج ها در بیشتر موارد ، WHOLEGRAINS را انتخاب کنید

3️⃣ شامل 2 وعده ماهی * در هفته است ، یکی از غذاهای چرب مانند ماهی قزل آلا ، ماهی خال مخالی ، ساردین و خمیر.

4️⃣ غذاهای بزرگ پول شامل لوبیا ، نخود فرنگی و حبوبات است ، به عنوان مثال میان وعده میان حمام ، اضافه کردن عدس به سوپ ، از جمله عدس در سوپ و خرد کردن آجیل و دانه ها به غلات.

5️⃣ فوق العاده – اکثر بیماران من استفاده از مکمل های مولتی ویتامین و مواد معدنی را انتخاب می کنند اما معمولاً به فواید آن توجه نمی کنند. همه افرادی که در انگلستان زندگی می کنند باید از سپتامبر تا آوریل مکمل حاوی 10 میکروگرم ویتامین D یا در طول سال در صورت بارداری / شیردهی یا گذراندن زمان زیادی در داخل یا خارج از پوشش استفاده کنند. کسانی که برای بچه دار شدن یا باردار هستند نیز باید 400 میلی گرم فولیک اسید مصرف کنند.

* کسانی که از رژیم گیاهی پیروی می کنند ، ممکن است از مکمل های امگا 3 با روغن جلبک ، علاوه بر مولتی ویتامین سرشار از ویتامین B12 ، کلسیم و ید (یا اطمینان از غذاهای غنی از ماهی ، از جمله غذاهای محافظت شده ، استفاده کنند. رژیم روزانه)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شکاف تغذیه به وب سایت Cytoplan مراجعه کنید. [ad]دیدگاهتان را بنویسید