بعد از تشخیص و آپنه خواب چه باید کرد – محصول بهداشتی قابل اعتماد


نویسنده: Kara Masterson / Iloilo و Ray Spotts

آپنه خواب یک اختلال خواب است که باعث توقف و شروع تنفس شما می شود. دریافت گواهی خواب برای یک فرد خواب آور می تواند زندگی شما را تغییر دهد و مهم است که اقدامات لازم را برای درمان آن انجام دهید. شما باید موارد زیر را پس از داشتن اختلال خواب انجام دهید.

زود شروع کنید

شما باید از هر رژیم درمانی توصیه شده توسط پزشک خود پیروی کنید. درمان اغلب شامل می شود ماشین های CPAP، ابزارهای دهانی یا جراحی. با این حال ، جراحی معمولاً در مورد آپنه خواب شدید توصیه می شود. اگر سوالی دارید ، باید با پزشک خود مشورت کنید. رایج ترین درمان معمولاً CPAP مکانیکی است.

با ماشین CPAP خود سازگار شوید

استفاده از دستگاه CPAP می تواند تعدیل کننده عادت شما باشد. آشنایی با ماسک صورت ، به ویژه اگر از ماسک کامل صورت برای پوشاندن بینی و دهان خود استفاده می کنید ، معمولاً بدترین قسمت استفاده از دستگاه CPAP است.

ابریشم روی پوست شما گاهی اوقات احساس عجیب یا خارش دار می شود ، باید مکان محل قرار دادن آن را به دقت ترتیب دهید تا هوا جریان نیاورد ، و قرار گرفتن هوا در تمام شب ها بر روی شما می تواند متفاوت و متفاوت باشد. شما روزها به استفاده از دستگاه خود عادت می کنید ، اما در نهایت مجبور به سازگاری می شوید.

اگر با ماسک CPAP خود مشکل دارید ، مانند عدم نصب یا عدم امکان مهر و موم بعد از چند روز ، ممکن است نیاز به دریافت مهر دیگری داشته باشید. همه چیز در مورد آنچه برای شما بهترین و مفید خواهد بود است.

همچنین ابزارهایی وجود دارد که می توانید برای سهولت استفاده از دستگاه CPAP خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، مرطوب کننده می تواند از گلو و بینی شما در برابر خشک شدن محافظت کند.

زندگی سالم

یک متخصص بهداشت هر درمانی را که پزشک تشخیص دهد برای شما بهترین است تشویق می کند. همچنین می تواند به شما در استراحت شبانه بهتر کمک کند. ورزش و تغذیه سالم شما را در کل سالم تر می کند. همچنین می توان وزن را برای انجام این کارها صرف کرد. اضافه وزن باعث بدتر شدن الگوهای خواب می شود.

همچنین برای شما مهم است که مصرف الکل خود را محدود کنید. الکل می تواند خواب شما را مختل کند. همچنین اگر سیگاری هستید ، باید آن را ترک کنید. در صورت نیاز به کمک با متخصص مشورت کنید.

با پزشک خود پیگیری کنید

شما باید به طور منظم به پزشک خود مراجعه کنید تا مطمئن شوید که درمانی که استفاده می کنید برای شما مناسب است. پزشک ممکن است نیاز داشته باشد شرایط را روی دستگاه CPAP شما تنظیم کند. آنها همچنین ممکن است درمان دیگری را توصیه کنند.

اطمینان از یک خواب خوب شبانه شما را ملزم به ایجاد تغییراتی در زندگی خود می کند. اولین کاری که باید انجام دهید این است که در نهایت با رژیم درمانی خود شروع کنید. همچنین باید دستگاه CPAP خود را مجددا تنظیم کنید. علاوه بر این ، برای شما مهم است که با پزشک خود مشورت کنید و زندگی سالم داشته باشید.

با ما ثبت نام کنید به باشگاه سلامت اعتماد کنید روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و دامداریبه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بیشتری هستید به آن مراجعه کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبه

نوشته شده توسط:

کارا مسترسون یک نویسنده مستقل از ایالت یوتا است. او عاشق تنیس است و وقت خود را با خانواده اش می گذراند.

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و یک تحقیق مادام العمر درباره طبیعت مرتبط با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار آورد که م effectiveثرتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر باشد. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. شما می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

دیدگاهتان را بنویسید