بلندترین برج مسکونی جهان با تاج الماس در دبی ساخته می شود + عکس


یک آسمان خراش جدید می خواهد افق دبی را تغییر دهد. این برج که بلندترین ساختمان جهان خواهد بود باید با تاجی به شکل الماس تزئین شود. ارتفاع این برج که ساخت آن در دبی آغاز شده است از برج سنترال پارک نیویورک بیشتر خواهد بود.

اقامتگاه های Binghatti Jacob & Co با همکاری Binghatti و Jacob & Co ساخته خواهد شد. بنابراین، امضای هنری Jacob & Co را در ساعت‌ها و جواهرات لوکس و شیک خواهد داشت. این یک آسمان خراش است بیش از 100 طبقه و رکورد جهانی ساختمان های مسکونی را از نظر ارتفاع بشکند.

در بالاترین نقطه این برج آپارتمان های لوکسی ساخته خواهد شد که به ساکنان این امکان را می دهد تا منظره ای بی نظیر از شهر بزرگ دبی را مشاهده کنند. نام هر یک از این پنت هاوس ها قرار است از یکی از ساعت های شاخص Jacob & Co الهام گرفته شود.

برج دبی امکانات زیادی خواهد داشت

در بخش داخلی باید منتظر جزئیات حساس در سبک خاص این برند بین المللی باشیم. این برج شامل امکانات خوبی از جمله استخر با نمایی از مرکز شهر دبی، باشگاه ورزشی داشتیم آبگرم خواهد بود. علاوه بر این باید امکاناتی مانند نگهداری از کودکان، پرستار کودک شخصی، راننده و سرآشپز خصوصی برای ساکنان این ساختمان بلندمرتبه فراهم شود.

با توجه به اینکه ارتفاع برج سنترال پارک در نیویورک 472 متر بله، این خانه باید بلند ساخته شود. در ساخت‌وسازهای موجود می‌توان دید که سبک برج بنغاتی و Jacob & Co باریک، اما نور قابل توجهی خواهد داشت. در بالا، دو شاخه الماس به سمت آسمان کشیده شده تا این آسمان خراش را از همه همتایانش متمایز کند.

دبی مدت هاست که به دلیل ساختمان های لوکس و مدرنش شناخته شده است برج خلیفه این آسمان خراش به عنوان بلندترین آسمان خراش جهان شناخته می شود. از دیگر پروژه های ساختمانی معروف در این شهر می توان به جزایر نخل اشاره کرد که جزو 10 جزیره مصنوعی برتر دنیا هستند.