بهار – زندگی خود را پاک کنید


وقتی به نظافت بهاری فکر می کنید ، ممکن است به زمانی از سال فکر کنید که همه شما برای نظافت خانه خود می روید. می دانید وقتی به یخچال می روید و تمام لبه ها و موج ها را جارو می کنید. اگر شما همین ایده را داشته باشید ، اما به جای پاکسازی بدن خود ، زندگی خود را بهبود بخشیده اید؟ اگر کاملاً متوجه منظور این چیزها نیستید ، در اینجا 9 مثال وجود دارد که می تواند شما را شروع کند.

 1. خرید کنید

قبل از شروع به کار نظافت زندگی خود ، باید در مورد نحوه انجام آن در حال حاضر بسیار مراقب باشید. آیا هدفی دارید؟ آنها چطورند؟ آیا حوزه هایی از زندگی شما وجود دارد که می خواهید تغییر دهید؟ بررسی آنچه دارید به شما کمک می کند تا انرژی خود را به آنچه مورد نیاز است هدایت کنید.

 1. روابط خود را تمیز کنید

آیا مشکل سمی دارید؟ شاید وقت آن رسیده که از این افراد جدا شوید. اگر مردم در زندگی شما رضایت شما را جلب نمی کنند ، شما را بالا نمی برند یا شما را تقویت می کنند ، پس چرا در زندگی شما هستند؟

 1. عادات خود را بهبود بخشید

شاید وقت آن رسیده است که عادت های بد خود را پاک کنید. عادت های بد با گذشت زمان جمع می شوند و در آینده قیمت آن را می گیرند. اگر احساس می کنید قبلاً کار خوبی در این زمینه انجام داده اید ، بر ایجاد عادات خوب جدید تمرکز کنید.

 1. ذهن خود را پاک کنید

خیلی چیزها از سر ما گذشت. شاید شما باید یک لحظه برای تمیز کردن چیزی وقت بگذارید. ایجاد مدیتیشن روزانه راهی عالی برای پاکسازی ذهن است. ممکن است سعی کنید رزرو کنید. چرخاندن این افکار در سر روی کاغذ می تواند دنیایی از تغییرات را ایجاد کند.

 1. نصب

فناوری عالی است ، اما گاهی اوقات ما باید بلند شویم و در زمان حال زندگی کنیم. از ویرایش برخی از وب سایت های داستان ما نترسید. سعی کنید زمان بیشتری را صرف دستگاه های خود کنید و زمان بیشتری را صرف صرف در دنیای اطراف خود کنید.

 1. باتری معمولی خود را به روز کنید

آیا خسته شده اید یا ورزش شما پوسیده است؟ آیا شما یک برنامه ورزشی منظم دارید؟ چرا همه چیز را متزلزل نمی کنید؟ نظافت بهار فقط در خارج و قدیمی و داخل و جدید است. یک ورزش ، ورزش یا فعالیت جدیدی را که دوست دارید پیدا کنید و سعی کنید آن را در برنامه معمول خود قرار دهید.

 1. غذای خود را سازماندهی کنید

یک راه عالی برای پاکسازی زندگی این است که کمی غذای خود را تمیز کنید. به این فکر کنید که وعده های غذایی معمولی بیشتری اضافه کنید و گناه خود را در مورد لذت کاهش دهید. یک راه تغذیه سالم پیدا کنید که بتوانید از آن حمایت کنید.

 1. نوار ابزار خود را تنظیم کنید

این تقریبا بهار تمیز می شود! سازماندهی فضای کار یک راه عالی برای افزایش بهره وری شما و ایجاد اشتیاق بیشتر برای کار به طور کلی است. سازماندهی مجدد بیشتر مربوط به نظافت نیست بلکه بیشتر به این معناست که مطمئن شوید همه چیز جای خود را دارد و هر فرصتی دلیلی دارد.

 1. اهداف خود را بازنشانی کنید

برای بسیاری از مردم ، برخی از اهداف آنها محقق می شود ، در حالی که برخی دیگر به آنها نمی رسند. به همین دلیل مهم است که اهداف خود را در طول زمان با هم تنظیم کنید. آنچه را که کار می کند مشخص کنید و آن را دو برابر کنید. آنچه را که کار نمی کند بیابید و دلیل آن را دریابید. پیگیری اهداف خود را به یک عادت تبدیل کنید.

مراحل احتمالی

 1. به آخرین سال زندگی خود فکر کنید. لیستی از چیزهایی که کار کرده اند و لیستی دیگر از مواردی که کار نکرده اند تهیه کنید. این به شما کمک می کند تلاش های “پاکسازی” خود را کنترل کنید.
 2. با حذف افرادی که به پیوندهای شما مزاحمت می دهند یا آنها را تحت فشار قرار می دهند ، رسانه خود را بهبود بخشید. به این فکر کنید که چه کسی برای شما مهم است و چیزهای مهم را حذف کنید.
 3. زمان تمیز کردن بهار خود را در تقویم خود تنظیم کنید. چند روز در هفته آینده را انتخاب کنید تا تنها بر پاکسازی زندگی خود تمرکز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید