به لطف فناوری جدید، نمایشگر Galaxy Z Fold 4 نسبت به نسل قبلی 25 درصد انرژی کمتری مصرف می کند.


گلکسی زد فولد 4 سامسونگ به نمایش جدید با تکنولوژی Eco² OLED Plus دارای قابلیتی است که می تواند مصرف برق در گوشی را تا 25 درصد کاهش دهد.

نمایشگر سامسونگ در طول نمایشگاه K-Show 2022 در کره جنوبی، اعلام شد که پنل Eco² OLED Plus 25٪ انرژی کمتری نسبت به پنل OLED Eco² Galaxy Z Fold 3 مصرف می کند.

گوشی تاشو جدید سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد 4به لطف تراشه قدرتمند نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس، توانست گلکسی اس 22 اولترا را در تست عمر باتری شکست دهد. صفحه نمایش اولد سامسونگ به افزایش عمر باتری کمک کرده است.

Galaxy Z Fold 4 از صفحه نمایش جدید Eco² OLED Plus صفحه نمایش سامسونگ استفاده می کند که می تواند کارایی انتقال را بهبود بخشد و انرژی بسیار کمتری نسبت به نسل قبلی خود مصرف کند.

فناوری دوربین جدید سامسونگ در زیر نمایشگر

در این رویداد K-Show 2022سامسونگ همچنین فناوری یو پی سی پلاس خودش را نشان داد. این فناوری یک دوربین زیر نمایشگر است که از ساختار و سیستم پیکسلی منحصر به فردی استفاده می کند که می تواند حسگر دوربین را به بهترین شکل ممکن حفظ کند.

در Galaxy Z Fold 4 از این فناوری برای دوربین سلفی 4 مگاپیکسلی زیر نمایشگر استفاده شده است. مطالعات اولیه نشان می دهد که دوربین سلفی در میان گوشی‌های تاشو جدید، محبوبیتی در بین کاربران ندارند، اگرچه بهترین کیفیت تصویر را در گوشی هوشمند جدید ارائه می‌دهند.

با نگاهی به تاریخچه سامسونگ، این احتمال وجود دارد که گلکسی اس 23 اولترا و گلکسی اس 23 پلاس از این نمایشگر جدید استفاده کنند. انتظار می رود این گوشی های هوشمند در اوایل سال آینده عرضه شوند. سلسله گلکسی اس 23 با فناوری جدید سیگنال کم مصرف و تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2، می تواند بهترین عمر باتری ممکن را ارائه دهد.