بوگاتی سنتودیک کریستیانو رونالدو


یک هفته پیش کریستیانو رونالدو بوگاتی ویرون گرند اسپرت را در یک تصادف از دست داد. با این حال، این فوق ستاره پرتغالی نیازی به نگرانی ندارد، زیرا یکی از ده سنتودیچ بوگاتی آیا جهان اکنون در دستان شماست. رونالدو این بوگاتی سنتودیچی خاص را در سال 2020 خواهد ساخت 10.5 میلیون دلار خریداری شده است.

کریستیانو رونالدو یک گاراژ پر از خودروهای لوکس دارد که هر کدام چند صد هزار دلار یا چند میلیون دلار ارزش دارند. یکی از خودروهای منچستریونایتد هفته گذشته در یک تصادف آسیب دید. این ماشین یکی محافظان رونالدو جهت دار. راننده نتوانست ماشین را کنترل کند و بوگاتی ویرون گرند اسپورت رونالدو از جاده منحرف شد و به دیوار ساختمان های محلی برخورد کرد. این سقوط قریب الوقوع است دو میلیون دلار ضرر آشنایی با رونالدو

بوگاتی ویرون کریس رونالدو

با این حال، کریستیانو نگران خرید خودروهای جدید نیست. او سالانه 125 میلیون دلار درآمد دارد و خرید یک بوگاتی سنتودیچی با قیمت 10.5 میلیون دلار برایش سخت نخواهد بود. تحویل 10 خودروی بوگاتی سنتودیچی در سال 2021 آغاز می شود و اکنون کریس رونالدو خودروی فوق العاده لوکس خود را تحویل داده است. رونالدو روی پشت صندلی ماشینش کلمه CR7 را می گذاشت. به همین دلیل، امید است که بوگاتی سنتودیچی شما با عناصر خاصی همراه باشد.

نمای کوتاه بوگاتی سانتودیچی است

بوگاتی مدل Centodic را به افتخار بوگاتی افسانه ای EB110 معرفی کرد. Santodici در ایتالیا به معنی 110 است و به عدد در مدل EB110 اشاره دارد. این خودروی بزرگ فرانسوی از یک موتور 8 لیتری W16 مشترک با بوگاتی ویرون بهره می برد. با این حال، Santodici 100 اسب بخار قدرتمندتر از شورون است و سه برابر گرانتر از بوگاتی شورون است.

حداکثر قدرت بوگاتی سنترودیچی 1600 اسب بخار و شتاب صفر تا 100 آن 2.4 ثانیه خواهد بود. این ابرخودرو همچنین قادر است به سرعت 373 کیلومتر در ساعت دست یابد. بوگاتی هنوز پاسخ قطعی به سوالات رسانه ها درباره خرید رونالدو سانتیدیچی نداده است. اما از آنجایی که بوگاتی خرید سانتیدیچی توسط رونالدو را رد نکرد، شایعات شدت گرفته است. انتظار می رود این سوپراسپرت به زودی در فرودگاه CR7 دیده شود.