بیان آزاد بیشتر از اولین متمم است: قسمت 4 پاسخ به استدلال های منفی نادین استروسن علیه عدم گفتار


در ماه مه ، لیستی از آنها را منتشر خواهم کردپاسخ به استدلال های عدم افشای 12“و دوستان ما در روههبه نادین استروسن بزرگ – رئیس سابق ACLU از 1991 تا 2008 و یکی از متخصصان برجسته در زمینه بلاغت امروز – این مقاله را خوانده و در پاسخ به برخی از تصورات غلط جدی در مورد عدم ارتباط ، این مقاله را به خود ارائه کرده است. هنگامی که لمس می شود ، پاسخ های من در زیر او قابل مشاهده است.

قبل از لیست:


نتیجه گیری: حق افشای اطلاعات به این معنی است که دولت نمی تواند شما را به خاطر اطلاعات شما دستگیر کند. فقط باعث می شود که دیگران شما را از خود دور کنند.

نادین استروسن: این درست است که (با چند نگرانی جزئی) حمایت قانون اساسی عدم افشای اطلاعات به سادگی از ممنوعیت ممنوعیت شما توسط دولت جلوگیری می کند. با وجود حمایت قانون اساسی ، اما فراتر از دستگیری دولت است. دیوان عالی کشور قانون متمم اول را برای جلوگیری از اقدامات دولت به این دلیل که کار در حال پیشرفت ، تحقیرآمیز یا “شکار” اطلاعات عمومی است ، تصویب کرده است. بر این اساس ، قانون اساسی اطلاعات را از فعالیتهای مختلف دولت که هنوز به دست نیامده محافظت می کند. به عنوان مثال ، دیوان معتقد بود که قانون متمم اول ، مقامات دولتی را از صدور کلمات تهدیدآمیز برای دستیابی به اطلاعات خاص منع می کند. به عنوان مثال ، دیوان معتقد است که قانون متمم قانون اول از امتناع دولت از حفاظت از امضاها در برابر برخی شرایط بحث برانگیز جلوگیری می کند. دادگاه حکم کرد که قانون متمم اول ، افراد را از تعقیب سایر افراد برای جبران خسارت بر اساس نگرانی عمومی باز می دارد – زیرا از قضاوت فدرال استفاده می کند.

به طور خلاصه ، برای اهداف عملی ، قوی ترین بازرسان امروز مقامات دولتی نیستند ، بلکه کارکنان دولت ما هستند.

همچنین ، حتی اگر بازیگران گروه اصلی به خاطر آنچه می گویید “شما را بیرون می کنند” ، اگر بازیگران گروه مستقل با دولت متحد شوند ، متمم اول از شما در برابر آنها محافظت می کند. برای ذکر یک مثال عالی ، شرکت های رسانه های اجتماعی اغلب رسانه های اجتماعی کاربران خود را صرف نظر از هر چیزی ، از مسدود کردن سایه برخی از پست ها تا مسدود کردن همه حساب ها ، مسدود می کنند. با این حال ، اگر شرکت های رسانه های اجتماعی اطلاعات خاصی را به دلیل فشار مقامات دولتی به آنها یا همکاری با مقامات دولتی مسدود کنند ، این محدودیت متمم اول را نقض می کند. این امر با توجه به اینکه دولت در نهایت نمی تواند وظایف متمم اول خود را با توزیع کارهای کثیف خود به بازیگران منفرد کنترل کند ، موجه است.

این که آیا شما شرکت های خصوصی یا خصوصی را اخراج می کنید و دولت در این زمینه دخالت نمی کند ، فقدان ارتباط همچنان یک مشکل است. برای افراد و جامعه ، مهم است که بتوانیم در زمینه های بخشهای خاصی مانند سازمانهای مستقل دانش یا محل کار ارتباط م effectivelyثر برقرار کنیم. بله ، مرزهای خاصی را می توان تعیین کرد که با اصول گسترده این نوع الزامات مطابقت دارد. به عنوان مثال ، دادگاه عالی می دانست که مدارس دولتی جلوی سخنرانی ها را می گیرند تا عملکرد تحصیلی را مختل کنند ، بنابراین مدارس فردی نیز می توانند این کار را انجام دهند. اما اجازه ندهید با نفی حق آزادی بیان در ازای کسب دانش یا زندگی ، بمیریم. مدارس و کارفرمایان نباید این آزادی را داشته باشند که دانش آموزان یا کارکنان را به دلیل آنچه در آینده می گویند ، با استفاده از ابزارهای ارتباطی خود مجازات کنند.

نظرسنجی های عمومی دائماً نشان می دهد که مردم بیشتر روی خود متمرکز هستند – در مورد مسائل بزرگ بحث نمی کنند و نظرات غالب خود را بیان نمی کنند – نه از ترس دستگیر شدن توسط فرماندار یا هرگونه اقدام دولتی دیگر ، بلکه از ترس اینکه ممکن است با آنها مشکلی داشته باشد. اثرات یک آژانس فردی از شرکای آنها. به طور خلاصه ، برای اهداف عملی ، قوی ترین بازرسان امروز مقامات دولتی نیستند ، بلکه کارکنان دولت ما هستند. در حالی که متمم اول ابزارهایی برای محافظت از این فشار گفتاری مشروع ارائه نمی دهد ، ما باید به کار خود ادامه دهیم ، از جمله آموزش شهروندانمان در مورد اهمیت تقویت فرهنگ غیر گفتاری برای جایگزینی آن. بزرگترین حذف. فرهنگ.

گرگ لوکیانوف: نه ، محبوبیت کارتون xkcd عیب زیر است قانون متمم اول کارهایی را که دولت می تواند انجام دهد محدود می کند ، اما آزادی بیان مهمتر از آن است.

https://xkcd.com/1357/

این کارتون اغلب برای رد استدلالهای آزادی بیان استفاده می شود ، اما اشتباه است: قانون متمم اول و آزادی بیان اشتباه نیست ، متمم اول نیز عادلانه نیست.

اصل آزادی بیان بسیار متفکرانه و پیچیده تر از کاربرد خاص آن در متمم اول است. اعتقاد به اهمیت سبک رهبری در تهیه دستور کار برای تشویق متمم اول. بنابراین چرا متمم اول متناظر است و چرا برای قانون الزام آور است. اما قدرتمند است فرهنگ پایبندی به قلمرو بلاغت چیزی است که کار خود را در دفاتر ما حفظ می کند – از آموزش عالی ، تلویزیون واقعی ، تا دموکراسی دموکراتیک. در آزادی بیان است l اقتصاد کمی ارزشهای بیان شده در همه زمانهای اصطلاح آمریکایی هر فرد، حق با نظرات آنهاست من یک کشور آزادبه این ارزشهای فرهنگی نیز در ملاحظات قانون گنجانده شده است. به گفته قاضی رابرت جکسون در هیئت آموزشی ایالت ویرجینیای غربی در مقابل بارنت، “اتحاد اندیشه به وحدت قبر می انجامد.”

اگر به مزخرفات اعتقاد دارید ، ممکن است نام کسی را که بخاطر نظراتش کاملاً رد می شود ، برایتان دشوار شود.

در حالی که قانون ایالات متحده فقط رفتار دولت را در چهره خود محدود می کند ، اعمال آن گاهی دولت را ملزم می کند که از شما در برابر هشدار محافظت کند. توسط افراد دیگربه به عنوان مثال ، دولت می تواند در محافظت از شما در برابر حمله نیروهای متخاصم که ایده های شما را دوست ندارند یا در گفتار شما دخالت می کنند ، محافظت کند. وتو یک هکربه

قانون متمم اول ، مقامات دولتی را از مجازات سخنرانی شما به طرق مختلف که به سطح شما نمی رسد ، مجازات می کند. فقط برای نشان دادن یک مثال ، فقط به این دلیل که مدیران کالج های دولتی بازیگران دولتی هستند ، نمی توانند مقاله شما را از روی صفحه اطلاعات عمومی بردارند زیرا آن را دوست ندارند.

با اعتقاد به آزادی بیان ، باید سریعاً فردی را مجبور کنید که به خاطر نظراتش کاملاً برکنار شود. البته شما می توانید مروارید را در خانه خود شلیک کنید ، اما این متفاوت از بیرون راندن شخصی از اجتماع باز یا تجمع عمومی است. از انیمیشن xkcd استفاده می شود تا مردم نحوه استفاده از آن را ندانند دموکراسی بندر ONEHUNGA.

بیشتر بخوانید: “بهترین راه برای محافظت از آزادی بیان چیست؟ مجادله کن وایت و گرگ لوکیانوف علیه فرهنگ »، نویسنده کن وایت و گرگ لوکیانوف ، شمارهبهدیدگاهتان را بنویسید