تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای اکثر افراد ، جستجوی فعالیت بدنی به معنی یافتن شغلی است که مناسب آنها باشد. این باعث می شود افراد بیشتر به برنامه آموزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر اجتماعی بسیار محبوب هستند و به نظر می رسد که رقصیدن بهتر از دویدن روی زمین تمرین است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین و محبوب ترین کلاس های رقص و تناسب اندام در سراسر کشور است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی و سرگرمی و هیجان است که آن را به یک تجربه موفقیت منحصر به فرد تبدیل می کند. ما سابقه برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کردیم تا ببینند آیا این رویداد برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه جنبشی رقصنده کلمبیایی است که انواع حرکات رقص درجه یک و حرکات هنرهای رزمی را شامل می شود ، برعکس یک برنامه تناسب اندام ، بر خلاف برنامه های دیگر. این یک رویداد با رتبه بالا ، سرگرم کننده و الهام بخش است و سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه بهتر ، حرکت ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از سطح مبتدی تا متخصص ، برای همه سطوح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

به دلیل همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که چگونه می توان با ZUMBA® شروع کرد ، به همین دلیل است که بسیار محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این پروژه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف خوشحال کننده” بود و در اواسط دهه 1990 رخ داد. در حالی که او در راه آموزش بالینی کلاس بود ، بتو متوجه می شود او موسیقی خود را فراموش کرده است و باید سریع نوارهای اتومبیل خود را تعویض کند. بنابراین ، بتو به جای سبکهای ورزشی ساده و قدیمی ، کلاس را هدایت می کند که رقص را شدیدتر می کند و شاگردان متعجب خود را با وزش باد حفظ می کند.

ریشه های آن همچنان در موسیقی و رقصی که بر لاتین تأثیر می گذارد ریشه دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات بالیوود نیز برای تقویت جاذبه بین المللی تقویت شده است.

بتو با موفقیت خود برنامه رقص / پرواز خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام تحصیلات خود را به عنوان نوعی کلاس تخصصی تناسب اندام آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال کننده” زمانی رخ داد که بتو با افراد دیگری که علاقه زیادی به سلامتی داشتند مانند آلبرتو ملاقات کرد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این گروه سه گانه کلاس ورزشی با الهام از رقص را اصلاح کردند و آن را “زومبا” نامگذاری کردند ، نامی که چندان واقع بینانه نیست اما سرگرم کننده و جالب به نظر می رسد. این مجموعه با سرعت بالا به گنجینه ای واقعی برای سرگرمی و سالن های بدنسازی در سراسر جهان تبدیل می شود!

برخلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® طوری طراحی شده است که تاثیر کمی داشته باشد زیرا توانایی سوزاندن کالری و توانایی اعمال فشار بر شرکت کنندگان را دارد. ایده آل برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس واحد ، برای خانه هایی با منابع محدود ایده آل است. در Kennedy Fitness ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود کمک می کنیم تا به اهداف خود برسند ، خواه کاهش وزن ، افزایش حرکات روزانه آنها یا بهبود تومورهای استقامتی و تناسب اندام. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای اطلاع از کلاس های خود همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید