تاریخ بیولوژیکی ؛ قسمت 5 (عشق راه خود را پیدا می کند).


ناپایین می گوید: “چند ماه گذشته است و این بیماری همه گیر کووید -19 بدتر می شود.” کوجو افزود: “من فکر می کنم مردم هنوز پروتکل های کووید -19 را نقض می کنند.”

خانم استیونز صدا کرد: “کوجو”. کوجو از اتاق فرار کرد. ناپایین با شنیدن صدای تلفن به سقف نگاه کرد. سریع گوشی را برداشت. یابا ، بهترین دوستش

“فکر کردن به ولنتاین در این زمان باعث می شود معده ام تغییر کند ؛ چگونه می توانم فیفی را ملاقات کنم ، که ماه هاست در آنجا حضور دارد و هنوز ملاقات نکرده است. او به من می گوید که حالش خوب است ، اما او علاقه دارد قلب من را ببیند.” می گوید در انتهای دیگر خط.

یابا پاسخ داد: “این بیماری همه گیر کووید -19 در حال بدتر شدن است و جان بسیاری دیگر در گذشته در حال مرگ است. دوست من این را کلاهبرداری نامید تا زمانی که دچار تب شد. ، سرفه ، از دست دادن بویایی و مشکل تنفس. پس از آن ، او در بیمارستان یافت شد که از بیماری جدی رنج می برد. این اپیدمی شوخی نیست ، دوست من. ناپایین ، من فکر می کنم شما باید راهی برای ترویج این جنبش آنلاین به جای انسان فکر کنید. من فکر می کنم این بهتر از کشتن زندگی شما است ”.

ناپایین گفت: “یائابا ، من بیش از یک سال است که نگران این محدودیت ها هستم و این همه گیری است که در آن شاخ ها رشد می کنند ؛ کی متوقف می شود ،” کوکوآ هنوز برنگشته است. مادرم همیشه می خواهد استراحت کند. عدم توجه به این مراسم به نام خورشید به من آسیب نمی رساند. همچنین ، می دانید که چگونه توجه به Fiifi زمان زیادی طول کشید. ”

یابا به سرعت گفت: “بهتر است خود را در معرض خطر قرار دهید زیرا یک روز است یا می خواهید روزهای شادی بیشتری فرا برسد.” ناپایین شکایت کرد: “من از این همه چیز خسته شده ام.”

یابا گفت: “اکنون درد دارد.” “اما همیشه بهتر خواهد شد. پیشرفت های قابل توجهی برای از بین بردن این بیماری انجام شده است. واکسن Pfizer- BioNTech covid-19 و واکسن Moderna covid-19 توسط شرکت های فعال تأیید شده است ، و سایر شرکت ها سخت تلاش می کنند تا درخشان ترین واکسن های خود را برای رسیدگی به این مشکل وارد کنند. در زیر نور خورشید هیچ چیز جدیدی وجود ندارد. شما سخنرانی خوب لولو را به خاطر دارید. قبل از زمانهای کنونی یک بیماری ناتوان کننده بود ، و خوشبختانه ما وارد دنیای آنلاین شده ایم ، هنوز می توانیم در انجام همه این پروژه های شگفت انگیز کمک کنیم. »یاآبا آهی کشید.

“ناپاین ، اگر می توانید در خانه بمانید ، راهی بیابید تا با همه این ابزارهای آنلاین که به جای نادیده گرفتن استانداردهای ایمنی صادره از خدمات بهداشتی در دسترس است ، این روز ولنتاین را یادآوری کنید. ولنتاین همیشه همراه است ، اما نمی توان آن را جایگزین کرد ، “یابا گفت.

“اوه ،” ناپایین پواکی. ناپایین گفت: “خانم ، من به شما گوش می دهم.”

خانم استیونز فریاد زد: “ناپایین”. خانم استیونز گفت: “کجایی؟ من در آشپزخانه به کمک شما احتیاج دارم.”

ناپایین گفت: “یاآبا ، مامان زنگ می زند ؛ بعداً با هم تماس می گیریم.”

یابا گفت: “بله ، مراقب باش ، دوست من.”

باید ادامه داد…

یک سوال برای آن روز.

چگونه می توانید این روز ولنتاین را بدون اینکه برای شما اتفاق بیفتد بگذرانید؟

انکار: هدف Storia di vita آموزش عموم مردم در زمینه مسائل بهداشتی است. همه شخصیت ها ، رویدادها و صحنه های استفاده شده در این داستان کاملاً تخیلی هستند و محصول تخیل نویسنده است. تمام آداب و رسوم شخص زنده یا در حال مرگ ، یا برای رویدادهای واقعی ، تصادفی است.

دیدگاهتان را بنویسید