تخفیف رژیم غذایی 7 روزه – تخفیف رژیم غذایی


رژیم تخفیف 7 روزه
رژیم تخفیف 7 روزه

حقوق لاغری 7 روزه

امروزه با استفاده از دستگاه کار ، تحرک روزانه افراد کاهش یافته است و به همین دلیل وزن مشکل ساز شده است. این مشکل یک ضعف جدی در ظاهر و قدرت است که برای سلامتی مضر است. اکنون تصور کنید که وضعیت مشابهی برای این مرد وجود دارد که باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک رویداد بزرگ یا یک رویداد بزرگ دعوت شد و زمان زیادی برای چیدمان لباس مناسب نداشت ، بنابراین لباسی را که دوست داشت از دست داد. در این موارد ، اولین سالی که در ذهن این شخص ایجاد می شود این است که آیا داروی م effectiveثری وجود دارد که به او اجازه دهد سریع وزن خود را کاهش دهد و بهترین لباس خود را بپوشد و زیبا به نظر برسد؟

در این مقاله شما را با رژیم غذایی 7 روزه آشنا می کنیم که می تواند به شما در کاهش وزن تا 7 کیلوگرم کمک کند.

اهمیت انتخاب غذای مناسب

نکته مهم این است که راه مناسب برای کاهش وزن را انتخاب کنید ، برای این کار همیشه باید به دنبال غذاهای واقعی باشید و هرگز به قرص ها و مکمل های رژیمی مختلف که با کلاهبرداری مردم را فریب می دهند ، متوسل نشوید. تبلیغاتی مانند معجزه لاغری و ؛ استفاده نکن. با برنامه ریزی مناسب و تغذیه مناسب می توانید بدن خود را به وزن دلخواه برسانید. ایده حذف یک یا دو غذای بزرگ یا ناسالم که نمی تواند به کاهش وزن شما کمک کند ، می تواند سلامت شما را به خطر بیندازد. همچنین ، به خاطر داشته باشید که اهدافی را که نمی توانید به آنها برسید ، تعیین نکنید ، زیرا بدن شما می تواند ورزش و خوردن زیاد را کنترل کند.

رژیم GM چیست؟

رژیم 7 روزه که با نام GM (GM) نیز شناخته می شود ، یکی از برنامه های رژیم غذایی است که به شما کمک می کند بین 6 تا 7 کیلوگرم در هفته وزن کم کنید. با انجام این غذا ، بدن غضروف را دریافت کرده و متوقف می شود ، زوال فرد سریعتر است. اما این روش نیز مانند همه روش های جراحی مزایا و معایب خود را دارد و تمام ویژگی ها را بررسی می کند تا سلامت انسان را به خطر نیاندازد که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

اطلاعات قطعی در مورد تاریخچه و معنی این غذا وجود ندارد. در ابتدا ، ایده رایج این بود که دولت طراحی و به کارکنان جنرال موتورز ارائه شد ، که تا حد زیادی رد شد. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید هر روز مقداری غذا سفارش دهید که بیشتر آنها مجاز به خوردن سبزیجات هستند و آخرین بار نیز مجاز به خوردن گوشت هستید. یک چیز مهم برای افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. دلیل کاهش سریع وزن با این روش ، مصرف غذاهای کم کالری مانند میوه ها و سبزیجات است. بنابراین میزان کالری مصرفی در طول روز بیشتر از مقدار دریافتی خواهد بود. دانشمندان معتقدند این سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن بدون استفاده از مواد شیمیایی است. صرف نظر از عملکرد یا سن این غذا ، به راحتی می توان با این غذا وزن اضافه کرد.

برای شروع رژیم غذایی GM ، مهم این است که از نظر ذهنی آماده شوید و هدف خاصی را تعیین کنید. زیرا اگر برای دنبال کردن هدفی با ذهنیت مشابه در ذهن خود گام بردارید ، به بیراهه می روید و باور می کنید که به آن دست خواهید یافت ، و بنابراین می توانید به آن هدف برسید. در این زمان غذا خوردن ، فقط باید از غذاهای تجویز شده توسط این رژیم استفاده کنید. توجه به این نکته ضروری است که این غذا نیازی به گرسنگی در طول روز ندارد. از آنجا که عکس آن با کاهش وزن متفاوت است ، شما تمایل به افزایش وزن دارید و همه آن را از دست می دهید. ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد که می توانید در این زمان کمی بدون گرسنگی وزن خود را کاهش دهید ، اما این رژیم به گونه ای طراحی شده است که با توجه به حساسیت غذایی ، می توانید در تمام ساعات روز. راضی باشید ؛ تنها یک چیز وجود دارد که سعی می کند از دستورات این دولت اطمینان حاصل کند.

اهداف رژیم غذایی خاص

  • کاهش وزن تا 7 کیلوگرم در 7 روز
  • همه بدن را پایین می آورند
  • بهبود عملکرد درایو
  • افزایش ظرفیت چربی سوزی بدن

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم

اول از همه ، لازم به ذکر است که قبل از این غذا باید از رژیم غذایی سالم بازدید کنید. به قول معروف ، 7 روز از این رژیم غذایی فقط باید غذاهایی را که در دستورالعمل ذکر شده است بخورید تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید:

1 روز اول غذا: میوه های تازه مصرف کنید

اولین روز برای شما مهمترین روز است. زیرا شما اولین قدم را برای رسیدن به هدف تغییر موضوع در زندگی خود دارید. بنابراین فقط امروز برای شما سخت تر است. در این بخش شما باید از محصولات مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند خربزه و طالبی انتخاب های خوبی هستند. باید واضح باشد که استفاده از موز بین میوه ها مجاز نیست. همچنین لازم نیست از سبزیجات به صورت خام یا پخته استفاده کنید. مصرف بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. بنابراین در روز اول ، وقتی گرسنه هستید ، میوه های معمولی بخورید.

2 روز دوم وعده غذایی: سبزیجات مصرف کنید

برخلاف روز اول با خوردن سبزیجات موافقت نمی کنید. در روز دوم ، می توانید به اندازه دلخواه از سبزیجات استفاده کنید. شما مجاز به طبخ سبزیجات هستید ، اما برای پخت سبزیجات از روغن استفاده نکنید. استفاده از حبوبات پخته ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو و … امروزه بسیار توصیه می شود. خوب است بدانید که سیب زمینی نیز به دلیل داشتن کربوهیدرات زیاد سبزیجات است ، بنابراین می توانید آنها را صبحانه پخته بخورید تا در طول روز بسوزد تا بتوانید انواع فعالیت ها را انجام دهید. امروز متوجه تغییراتی در عملکرد دستگاه گوارش خود می شوید و ممکن است تعداد دفعات رفتن به دستشویی را افزایش دهید. مصرف بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

3 رژیم روز سوم: با خوردن میوه ها و سبزیجات پوست سالم را تجربه کنید

در واقع ، سومین روز برنامه رژیم GM ترکیبی از دو روز گذشته است. اساساً شما مجاز به خوردن سبزیجات و میوه ها در طول روز هستید. موز و سیب زمینی به این بخش اعتراض دارند. می توانید از بقیه میوه ها و سبزیجات به ترتیب دلخواه استفاده کنید ، به عنوان مثال ، صبح با رژیم سبزیجات و عصر هنگام با رژیم میوه ، به صورت اضافی یا ترکیبی. طبق معمول ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 رژیم روز چهارم: موز و شیر مصرف کنید

روز چهارم یکی از زیباترین روزهای این غذا بود. شما مجاز هستید بین 8 تا 12 موز در روز بخورید و حداکثر 3 لیوان شیر مصرف کنید. شما نگران هدف روز چهارم هستید که برای گرسنه کردن شما طراحی شده است ، اما در پایان روز شما راضی خواهید بود. بله ، شما باید بخشی از شیر و موز را جدا کنید تا در طول روز گرسنه نشوید.

5 رژیم روز 5: رژیم گوجه فرنگی

پنجمین روز ، روز خوردن گوجه فرنگی است. زیرا این روز برای تو خوب خواهد بود. بنابراین می توانید یک فنجان برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی در روز بخورید. همانطور که می دانید ، خوردن گوجه فرنگی اسید اوره بدن را افزایش می دهد ، بنابراین مصرف آب را برای رقیق شدن افزایش می دهد. این مقدار به 15 لیوان آب در روز می رسد.

6 رژیم روز ششم: یک فنجان برنج به من بدهید!

امروز همچنین به شما پیشنهاد می شود از یک فنجان برنج استفاده کنید. در طول روز می توانید با خوردن انواع سبزیجات راضی باشید. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مدت ، شما در بدن خود روشن خواهید کرد که دستگاه گوارش شما قوی تر می شود.

7 هفتمین روز رژیم: آب و سبزیجات

آخرین روز برنامه رژیم GM ، بهترین و هیجان انگیزترین روز آن بود. حالا می توانید اسموتی را با یک فنجان برنج با هر میزان سبزیجات و آب میوه ای که دوست دارید تهیه کنید.

در پایان این مرحله ، مانند هر رژیم غذایی 7 روزه ، متوجه کاهش قابل توجه وزن خود خواهید شد. با حذف غذاهای پرکالری و خوردن مقدار زیادی میوه ، سبزیجات و آب ، علاوه بر کاهش وزن ، سلامتی و طراوت را برای خود به ارمغان آورده اید. اگر به پوست خود در آینه نگاه کنید ، خواهید دید که آن شاداب تر و شفاف تر است. علاوه بر این ، دستگاه گوارش خود را تقویت کرده اید.

مزایای حاکمیت GM

  1. اصلی ترین و مهمترین مزیت رژیم جنرال موتورز این است که به کاهش وزن در کوتاه ترین زمان ممکن کمک می کند. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. بیماری جسمی رخ می دهد ؛ با کاهش میزان سموم در بدن ، مقادیر زیادی سموم و مواد زائد از بدن دفع می شود. بله ، به خاطر داشته باشید که غذاهای مغذی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند زیرا می توانند به بدن آسیب برساند.

بندر ONEHUNGA

  1. این غذا حاوی مواد مغذی ضروری و بیولوژیکی مورد نیاز بدن نیست: در ابتدای این رژیم هیچ اطلاعاتی در مورد چربی ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی وجود ندارد. همچنین ، هیچ اثری از پروتئین در این رژیم وجود ندارد ، زیرا اشتها اشتها را کاهش می دهد و رژیم غذایی سرشار از اسید باعث کاهش وزن می شود. حتی بیشتر از رژیم غذایی با کربوهیدرات بالا. کمبود مواد مغذی در نتیجه عدم دریافت همه درشت مغذی ها می تواند برای بدن مضر باشد وقتی که فرد گرسنه است و بعضی روزها گاز می گیرد.
  2. این دولت واقعی نیست. زیرا تا به امروز هیچ تحقیقی برای حمایت از آن وجود ندارد.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی شدید همراه خواهد بود. پس از همه ، با کاهش میزان کربوهیدرات هایی که می خورید ، بدن شما آب خود را از دست می دهد و ناگهان می میرد. بنابراین شما باید رژیم غذایی داشته باشید که تمام نیازهای بدن به مواد مغذی را در نظر گرفته و فعالیت بدنی را با آن ترکیب کند. چنین غذاهایی چربی می سوزاند و علاوه بر کاهش وزن ، سلامت شما را نیز حفظ می کند.

آیا خوب است که روش GM را امتحان کنید؟

بسیاری از افراد تحت شرایط خاصی به دنبال کاهش سریع وزن هستند. با این حال ، کاهش وزن برای یک هفته امکان پذیر نیست زیرا حذف چربی های تجمع یافته در بدن به زمان زیادی نیاز دارد. در حالی که این رژیم شما را به خوردن مقدار زیادی میوه و سبزیجات و اجتناب از غذاهای شیرین و نوشیدنی های شیرین ترغیب می کند ، این کاهش وزن موقتی است زیرا بدن با همان سرعت به وزن قبلی خود باز می گردد. توصیه کلی این است که از خوردن چنین غذاهایی خودداری کنید و با نخوردن غذاهای مورد نظر بدن خود را در معرض انواع مضر قرار ندهید. اما اگر به دلایلی برای مدت کوتاهی بمیرید. شما باید یک رژیم غذایی سالم و متعادل را انتخاب کنید تا در مورد عادات غذایی سالم صحبت کنید و از سلامت و فعالیت های روزانه خود اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید