ترس چیست؟ درمان ماهیچه های یبوست


گاهی اوقات ترکیب علائم و نشانه های بسیاری از بیماری ها تشخیص را برای شما دشوار می کند ، بنابراین بهتر است به پزشک یا متخصص مراجعه کنید. حمله خشم ، حمله قلبی آنا حملات اضطراب برخی بیماریها نیز وجود دارند که شک دارید بر شما یا تجربه شخصی شما تأثیر خواهند گذاشت. در این مقاله ، ما می خواهیم با بررسی این بیماری ها به شما در تشخیص آن ها کمک کنیم ، اما به یاد داشته باشید که تنها راه تشخیص صد درصدی آنها ، بررسی با متخصصان و پزشکان است. قدرت داشته باشید. اگر به این بیماری ها مبتلا هستید ، می توانید تشخیص دهید کنترل بیماری اکسیر برای تشخیص و درمان:

تعجب یا عصبی بودن

ترس چیست؟

علائم اضطراب و نارسایی تنفسی بسیار مشابه هستند و تشخیص تفاوت آنها دشوار است. بیماری قلبی می تواند یک مشکل و مشکل باشد. اگر فردی فکر می کند دچار حمله قلبی شده است ، باید برای معاینه سریع به ویزیت مراجعه کند.

علائم شوک یا جداسازی عصب

علائم حمله ناگهانی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • درد قفسه سینه

 • کشش بازوها

 • تنگی نفس

 • تپش قلب

 • تعریق

 • روورو

حملات غیرمنتظره به خودی خود یا به عنوان نشانه ای از یک بحران غیرمنتظره رخ می دهد. هر سال ، تقریباً 2 تا 3 درصد از مردم در ایالات متحده دچار بیماری ناگهانی می شوند و اکثر افراد بدون بیماری ناگهانی دچار حملات وحشت می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارتباط بین حملات ناگهانی و ضربه ناگهانی ، مقاله عالی را در اینجا ببینید

 • درد قفسه سینه
 • تنگی نفس
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • تعریق

اگرچه علائم هر دو بیماری ، شوک و حمله قلبی با هم تداخل دارند ، اما می دانید که چگونه می توان علائم را درمان کرد.

علائم جسمی در زمان حمله ناگهانی

علائم زیادی از حمله ناگهانی وجود دارد: ترس ناگهانی و شدید. ممکن است به دلیل کمبود فضا نباشد ، ممکن است به خاطر چیزی نباشد که شما را اذیت کرده است. سرعت تنفس خود را خیلی سریع کنید و دچار سرگیجه شده و درد بیشتری خواهید داشت. می دانید که هورمون های استرس – آدرنالین و کورتیزول – در بدن آزاد شده و آزاد می شوند. در هنگام مبارزه با درد و عدم کنترل ، درد قفسه سینه ، تنگی نفس و سوزش معده را تجربه خواهید کرد.

علائم جسمانی هنگام لمس قلب

علائم بیماری قلبی در مردان و زنان متفاوت است. این دو نفر از درد قفسه سینه شکایت دارند – یکی شدید و غیر قابل برگشت است. یا شاید “شما درد شدیدی را احساس می کنید که تا گردن ، فک ، دندان ها ، شانه ها و بازوی پایین سمت چپ ادامه دارد.” همچنین اگر عرق کرده اید عرق می کنید و احساس تهوع می کنید – تهوع ، استفراغ ، تنگی نفس در زنان.


ممکن است این مقاله را دوست داشته باشید: هر آنچه که باید در مورد خدمات قلب و عروق اکسیر بدانید

حملات قلبی ادامه دارد (بدتر می شود)

حملات قلبی پس از یک ضربه بسیار متفاوت رخ می دهد. “این علائم 15 تا 45 دقیقه طول می کشد و با گذشت زمان بدتر می شود و می تواند شدیدتر از علائم استرس ناشی از حمله ناگهانی باشد.” در برخی دیگر ، درد قفسه سینه با شنیدن فیل ای که روی دنده ها نشسته است ، در تنفس مشکل دارد ، حالت تهوع و سرگیجه بیشتر می شود و – اگر دارو نیست – ممکن است ندانید.

تنش بین مردان و زنان متفاوت است

طبق گزارش ADAA ، علائم حمله ناگهانی بین مردان و زنان متفاوت است. مردان اغلب با سرعت ، ضربان قلب – که سکته مغزی نامیده می شود – کنترل می شوند که خارج از کنترل است. حملات غیرمنتظره در زنان بیش از حد احساس سوزش می کند – هنگامی که تنفس شما سریع و ضعیف است – علاوه بر گرسنگی. دو مطالعه نشان داده است که زنان بیشتر از مردان دارای اضافه وزن هستند ، احتمالاً به این دلیل که سریعتر از ترس بهبود می یابند.

برای تشخیص حمله عصبی از آزمایش تروپونین استفاده کنید

آزمایشات است توجه داشته باشید که این یک حمله قلبی یا ترس است

هنگامی که بیماری قلبی رخ می دهد ، بافت قلب تجزیه می شود. این آسیب باعث می شود قلب پروتئین های T و تروپونین I را در جریان خون آزاد کند. پزشکان در اورژانس خون را برای تشخیص سطح بالای تروپونین آزمایش می کنند و در صورت یافتن آنها می توانند تشخیص دهند که درد قفسه سینه شما به دلیل بیماری قلبی است. آنها همچنین یک نوار قلب (EKG) فعالیت الکتریکی ضربان قلب اندازه گیری می شود و به دنبال تغییراتی است که آسیب عضله قلب و ریتم های مختلف قلب را تشخیص می دهد.


همچنین بخوانید: سوالات متداول در مورد نوار قلب

چگونه می توان تفاوت را تشخیص داد؟

درک تفاوت بین یک حمله ناگهانی و یک حمله قلبی می تواند مشکل باشد ، اگر هیچ علامتی در حال حاضر رخ نداده باشد. با اندازه گیری پارامترهای مختلف می توان بین این دو روش تمایز قائل شد ، از جمله:

علائم درد

اگرچه درد قفسه سینه می تواند ناشی از حملات ناگهانی و حملات قلبی باشد ، اما اشکال درد متفاوت است. در طول بثورات ناگهانی ، درد قفسه سینه یا تیز است یا چاقو ، و درد نیز در وسط قفسه سینه است. درد قفسه سینه ناشی از حمله قلبی می تواند شبیه فشار یا استرس باشد. درد قفسه سینه ناشی از حمله قلبی ممکن است دوباره از وسط قفسه سینه شروع شود ، اما از قفسه سینه تا بازو ، فک یا تیغه های شانه ادامه یابد.

شروع

علائم ممکن است به فرد کمک کند تا تشخیص دهد آیا دچار بیماری ناگهانی یا حمله قلبی شده است یا خیر. در حالی که هر دوی این شرایط می توانند ناگهان بدون هشدار اتفاق بیفتند ، برخی بیماریهای قلبی می توانند ناشی از فعالیت بدنی باشند ، مانند بالا رفتن از پله.

بندر ONEHUNGA

مدت زمان علائم ممکن است به تشخیص حمله قلبی و حمله ناگهانی کمک کند. اکثر حملات غیر منتظره در عرض چند دقیقه خاتمه می یابند ، اگرچه ممکن است زمان زیادی طول بکشد.

هنگامی که بیماری قلبی رخ می دهد ، علائم بیشتر طول می کشد و با گذشت زمان بدتر می شود. به عنوان مثال ، درد قفسه سینه ممکن است در شروع بیماری قلبی خفیف باشد اما پس از چند دقیقه بدتر شود.

حمله و ارتباط با حمله قلبی

آیا حمله ناگهانی می تواند به قلب حمله کند؟

اضطراب یا اضطراب باعث نارسایی قلبی نمی شود. انسداد یک یا چند رگ خونی به قلب ، زیرا جریان خون مختل می شود ، می تواند باعث بیماری قلبی شود. در حالی که حمله قلبی باعث بیماری قلبی نمی شود ، استرس و اضطراب می تواند باعث بیماری عروق کرونر قلب شود. حملات غیر منتظره همیشه می توانند در نقطه بحران یا بحران رخ دهند. برخی از مطالعات نشان می دهد که افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی به دلیل تنوع پایین ضربان قلب (HRV) بیشتر در معرض بیماری تنفسی قرار دارند. HRV زمان بین هر موری قلب است. سیستم عصبی خاص ضربان قلب را کنترل می کند. انواع مختلفی از تنفس وجود دارد که بر اعمال و احساسات فرد در طول روز تأثیر می گذارد.

HRV بالا نشان می دهد که خلق و خوی فرد در طول روز بسته به فعالیت وی متفاوت خواهد بود. این همچنین نشان می دهد که سیستم های کنترل خودکار آنها به خوبی کار می کنند. برخی مطالعات HRV پایین را با افزایش خطر بیماری های تنفسی مرتبط دانسته اند. مطالعه محققان بر روی مطالعات HRV در افرادی که مبتلا به انواع اختلالات اضطرابی ، از جمله بیماری ناگهانی هستند ، مشخص شد که HRV پایین تری نسبت به افراد بدون اختلال اضطرابی داشتند.

درک این نکته ضروری است که حمله ناگهانی لزوماً به معنی حمله قلبی نیست. فردی که از حملات پانیک رنج می برد ممکن است از تشنج ناگهانی نیز رنج ببرد ، اما تحقیقات بیشتری لازم است تا مشخص شود آیا نارسایی تنفسی خطر نارسایی تنفسی را افزایش می دهد یا خیر.

مراجعه به پزشک ، حملات ناگهانی

چه موقع به پزشک مراجعه کنیم؟

از آنجا که علائم سکته مغزی مشابه حمله قلبی است ، همیشه ایده خوبی است که در اسرع وقت به دنبال شک باشید. اکنون به طور منظم به پزشک مراجعه کنید و این علائم را پیدا کنید:

 • درد ناگهانی و درد قفسه سینه
 • حداقل 2 یا 3 دقیقه در جعبه فشار دهید
 • درد قفسه سینه که از زیر بازو یا فک منتشر می شود.

روشهای درمان

بسته به درد یا ضربه فرد ، دیدگاه متفاوت خواهد بود. در حالی که حمله ناگهانی ممکن است بسیار جدی باشد ، روح مرده نیست. مردم همیشه باید به دنبال داروهای مناسب برای حملات غیرمنتظره باشند که می تواند کیفیت زندگی را کاهش دهد. پزشک شما می تواند با انواع اختلالات ، از جمله تغییر شیوه زندگی ، دارو و مشاوره ، به اضطراب و اضطراب کمک کند. گاهی اوقات ، بیماری قلبی می تواند زندگی را تهدید کند. در جستجوی حمله قلبی، فرد همچنین باید از روش های مناسب برای مدیریت بیماری های قلبی پیروی کند.

منبع:

https://www.healthcentral.com

https://www.medicalnewstoday.com

برای رتبه بندی این پست کلیک کنید!

[کل: 2 میانگین: 3.5]

دیدگاهتان را بنویسید